M & A | Özel animasyonlu konu tasarımı. - HypeDragon

Serdar098

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
40
Puanlar
0
Minecraft Sunucu Minecraft Sunucu
Oyuncuya gerek yok ekibimiz kısmı oyuncu olarak oynasın sw de Mahşallah

• Haha
Tepkiler: Anathory

Dagon

Here we go again..
Elmaslar
1.112
Puanlar
280
Website
www.behance.net
Ruh Hali
Öncelikle tasarım oldukça güzel animasyonlar sade ve şık. Şu anki piyasada her şeyi birbirine sokacaksın, renk değiştirme efekti vereceksin ki "ANİMASYONLU TASARIM" hatta çok bilmiş ve kendini tasarımcı sanıp kendi çapında turlayan arkadaşın tabiriyle "GİFLİ TASARIM" olacak. Sadece baltalama yapmaya gelip yorumuna karşılık gelince ben sadece "ELEŞTİRİ" yaptım diyen insanlardan ben de bıkmış bulunuyorum. Arkadaşlar yapıcı bir eleştiri yapmayacaksanız isterseniz burada konu sahibine ana avrat sövün ne değişecek? Şu zihniyetimizi lütfen değiştirelim artık. Yapıcı eleştiri yapıp tasarımcıya katkıda bulunacağına "iki tane dikdörtgen koymuşsun, gif nerde" diyerek elinize ne geçti? Bunları diyerek tasarımıcıyı değil hem kendi boş & gereksiz egonuzu belli ediyor ve 5 para etmez biri oluyorsunuz. Ben sadece 3. taraf bir görüntüleyenim. Gördüklerimi söyledim. Kolay gelsin.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
M & A
Forum Tasarımcısı
Onaylı Satıcı
Elmaslar
1.069
Puanlar
280
Website
be.net
Ruh Hali
Öncelikle tasarım oldukça güzel animasyonlar sade ve şık. Şu anki piyasada her şeyi birbirine sokacaksın, renk değiştirme efekti vereceksin ki "ANİMASYONLU TASARIM" hatta çok bilmiş ve kendini tasarımcı sanıp kendi çapında turlayan arkadaşın tabiriyle "GİFLİ TASARIM" olacak. Sadece baltalama yapmaya gelip yorumuna karşılık gelince ben sadece "ELEŞTİRİ" yaptım diyen insanlardan ben de bıkmış bulunuyorum. Arkadaşlar yapıcı bir eleştiri yapmayacaksanız isterseniz burada konu sahibine ana avrat sövün ne değişecek? Şu zihniyetimizi lütfen değiştirelim artık. Yapıcı eleştiri yapıp tasarımcıya katkıda bulunacağına "iki tane dikdörtgen koymuşsun, gif nerde" diyerek elinize ne geçti? Bunları diyerek tasarımıcıyı değil hem kendi boş & gereksiz egonuzu belli ediyor ve 5 para etmez biri oluyorsunuz. Ben sadece 3. taraf bir görüntüleyenim. Gördüklerimi söyledim. Kolay gelsin.
Teşekkürler Dagon, aynı şeyi düşünmemiz güzel. Zaten bu forumdaki çoğu sözde tasarımcının tek yeteneği kopyalamak olduğundan, yararlı bir eleştiri yapabileceklerini düşünmüyorum. Bunlar anca böyle forumlarda tasarımcıyım diyebilirler, bilgileri ancak bu forumun çizgilerinden ibaret. Tasarım dediğimiz göze hitap eder, tekniğe değil fakat bunu gel de şu sözde tasarımcılara anlat. Yaratıcılık kavramının değerini bilmeyen insanlar eleştiriden basitlikten bahsediyor, komik gerçekten.

ohria

Ultraaslann grafiker
Yasaklandı
Elmaslar
79
Puanlar
0
offf ağla ya ağla gelip konumu kirletiyorsunuz yüzüslük yapıyorsunuz
tasarımcı olacak kabiliyet yok sizde kardeşim
bana photoshoptda çizim yapmadan 2 görseli yan yana getiren biri burda laf edemez
ağlamaya devam yeni projelerim gelsin o zaman piyasada kalmayacaksınız!

patrick2dev

söylesene; en büyük arzun nedir?
Altın Üye
Elmaslar
620
Puanlar
280
Yer
United Kingdom
Website
patrick2dev.com
offf ağla ya ağla gelip konumu kirletiyorsunuz yüzüslük yapıyorsunuz
tasarımcı olacak kabiliyet yok sizde kardeşim
bana photoshoptda çizim yapmadan 2 görseli yan yana getiren biri burda laf edemez
ağlamaya devam yeni projelerim gelsin o zaman piyasada kalmayacaksınız!
kabiliyetler konuşacaksa ebediyen susmanı öneriyorum.

• Elmas
Tepkiler: Dagon

ohria

Ultraaslann grafiker
Yasaklandı
Elmaslar
79
Puanlar
0

Abdullah T.

Nötr
Nötr
MC-TR Donator
Elmaslar
1.065
Puanlar
730
Yer
Kocaeli/Gebze
Ruh Hali
@ohria -
Aynen Türkiyede senden iyi tasarımcı yok tamam, abe kusura bakma hani Necati'nin, Efe'nin, rigleri çöptü daha tasarım yapmayı zor biliyorsun millete laf atıyorsun adam gif koymuş senin dediğin; ABE GİF YOK!!!!! eleştiri yapmayı bilmiyorsan girişme senin geçtiğin yollarda onun izi var biraz daha ps'yi karıştır.

Dagon

Here we go again..
Elmaslar
1.112
Puanlar
280
Website
www.behance.net
Ruh Hali
@ohria adlı arkadaş hatta arkadaş bile değil, seni insan yerine koymak benim ağırıma gider. Burada gelmişsin aynı kelimeleri tekrarlayıp duruyorsun. Bir de çizim yapmayan kişiler diyor. 10'larca çizim maskot logolarım bulunmakta. 2 tane şekil koyup üstüne yazı yazıp gelmiş burada konuşuyorsun. 2 günlük çocuklar mctr yi ele geçirmiş. Gerçi ele geçirmiş ifadesi yanlış olur. İsmini 1 2 kişi biliyordur. Onlarda arkadaşların. Nedir bu çekememezlik? Sanırım kuyruk acın iyice fazlalaştı.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:
Ayrıca bunu da belirtmek istedim. Ağla ne ya? Hangi devirde kaldın veya o devire yeni girdin galiba. Yaş tahmini yapacak olursak sana 12 den fazlası abartı olur.