Sol Reklam

Tasarım M & A | Özel animasyonlu konu tasarımı. - HypeDragon

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xDespee

Creeper Evimi Patlattı
WellSetups

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
375
Puanlar
14.275
Yer
Kayseri
Minecraft
xDespee

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
hayatın içinde herşey varsaaa, benimde içimde sen varsıııın :)
pltidvs eğh

Tweety

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Tweety

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305

Tweety

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Tweety

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305

Tweety

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Tweety

Serpentina

e-ze-he-e-le ve de aga-b
Emektar

Discord:

yo

Elmaslar
505
Puanlar
5.930
Facebook
yo
Twitter
ğ
Tamamen animasyonlu olması için bazı harflerin içi beyaz renkler kırmızı beyaz ve siyahtan ibaret bunlar haricinde diğer konu tasarımlarından bir farkı yok

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.300
Puanlar
7.530
Tamamen animasyonlu olması için bazı harflerin içi beyaz renkler kırmızı beyaz ve siyahtan ibaret bunlar haricinde diğer konu tasarımlarından bir farkı yok
Şahsen ben bu tarz teknikle yapılmış bir tasarım görmedim buralarda. Ayrıca dediğim gibi olayım animasyonum değil fakat tasarımda bir tane bile animasyon varsa o tasarım animasyonlu tasarımdır, bu tarz küçük şeylere takılmamanızı rica ederim. Ayrıca beyazdan kırmızıdan siyahdan ibaret diye bir yorum mümkün değil, o halde tüm tasarımlar renklerden ibaret olan basit şeylerdir. Sizin beğendiğiniz tasarımlara bir göz attım, sanırım karışık şeylerden hoşlanıyorsunuz. Herkese ve her şeye hitap etmek bazen pek mümkün olmuyor. Müşteri tasarımı oldukça beğendi, yorumun için teşekkürler.

Serpentina

e-ze-he-e-le ve de aga-b
Emektar

Discord:

yo

Elmaslar
505
Puanlar
5.930
Facebook
yo
Twitter
ğ
Şahsen ben bu tarz teknikle yapılmış bir tasarım görmedim buralarda. Ayrıca dediğim gibi olayım animasyonum değil fakat tasarımda bir tane bile animasyon varsa o tasarım animasyonlu tasarımdır, bu tarz küçük şeylere takılmamanızı rica ederim. Ayrıca beyazdan kırmızıdan siyahdan ibaret diye bir yorum mümkün değil, o halde tüm tasarımlar renklerden ibaret olan basit şeylerdir. Sizin beğendiğiniz tasarımlara bir göz attım, sanırım karışık şeylerden hoşlanıyorsunuz. Herkese ve her şeye hitap etmek bazen pek mümkün olmuyor. Müşteri tasarımı oldukça beğendi, yorumun için teşekkürler.
Yanlış anladınız galiba ben tasarımınızda animasyon yok vesaire demedim açıklamak istediğim şey sadece animasyon için yazıların renklerinin olmaması. Yorum için de her zaman buralardayım iyi akşamlar dilerim :)

ohria

Ultraaslann grafiker

Discord:

ohria#2071

Elmaslar
69
Puanlar
0
Minecraft
ohria
:D Gifin bir tür olduğunu söylediğin için profesyonellikten çok uzaktasın zaten şu an. Animeetörlerin işi gelişmiş animasyonlar yapmak bu arada. Tasarımda istikrarı sağlamak için aynı stili kullanırsın, bir yerde b yaparken bir yerde z yapmazsın, çünkü tasarımın teması böyledir. Odak noktası ne alaka anlamadım, başlıklar büyük olduğundan odaklanacağın yer başlıklar. Bu profesyonel yorumu yaparak tasarımdaki bilgisizliğini tekrardan yüzüme vurduğun için teşekkür ederim.
Dediğimi anlamadın sanırım :)
Bu bir gif bak gif nerdeyse 10 saniye hareket ediyor animasyon diyorsun

Нехаdоs

Her parlayan şey altın değildir! ?
Elmaslar
15
Puanlar
13.320
Başarılı çalışma. Önceki yorumlar baya iyimiş :'D

S

sooply

Ziyaretçi
Konu tasarımı gayet iyi. Kendine has bir tarzın var mesela ben o yazıyla RIG'i birleştirmeyi kırk yıl düşünsem zor aklıma getiririm. Ellerine sağlık, hayırlı satışlar dilerim.

EfeK0

Tasarımcı | Skripter

Discord:

EfeK#6993

Elmaslar
336
Puanlar
8.075
Minecraft
_EfeK0_
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı