Sol Reklam

Tasarım M & A | Özel animasyonlu konu tasarımı. - HypeDragon

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Serdar098

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
104
Puanlar
9.060
Oyuncuya gerek yok ekibimiz kısmı oyuncu olarak oynasın sw de Mahşallah

xDespee

Creeper Evimi Patlattı
WellSetups

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
375
Puanlar
14.275
Yer
Kayseri
Minecraft
xDespee
Evet nacizane çöp tasarımlarınızla beni tahrik etmeye devvam
zirve tek kişilik beyler birbirinizi yiyin bekliyorum

bizim lise tayfanın tasarımlarını da yapsana tasarım lazım

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
Öncelikle tasarım oldukça güzel animasyonlar sade ve şık. Şu anki piyasada her şeyi birbirine sokacaksın, renk değiştirme efekti vereceksin ki "ANİMASYONLU TASARIM" hatta çok bilmiş ve kendini tasarımcı sanıp kendi çapında turlayan arkadaşın tabiriyle "GİFLİ TASARIM" olacak. Sadece baltalama yapmaya gelip yorumuna karşılık gelince ben sadece "ELEŞTİRİ" yaptım diyen insanlardan ben de bıkmış bulunuyorum. Arkadaşlar yapıcı bir eleştiri yapmayacaksanız isterseniz burada konu sahibine ana avrat sövün ne değişecek? Şu zihniyetimizi lütfen değiştirelim artık. Yapıcı eleştiri yapıp tasarımcıya katkıda bulunacağına "iki tane dikdörtgen koymuşsun, gif nerde" diyerek elinize ne geçti? Bunları diyerek tasarımıcıyı değil hem kendi boş & gereksiz egonuzu belli ediyor ve 5 para etmez biri oluyorsunuz. Ben sadece 3. taraf bir görüntüleyenim. Gördüklerimi söyledim. Kolay gelsin.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.300
Puanlar
7.530
Öncelikle tasarım oldukça güzel animasyonlar sade ve şık. Şu anki piyasada her şeyi birbirine sokacaksın, renk değiştirme efekti vereceksin ki "ANİMASYONLU TASARIM" hatta çok bilmiş ve kendini tasarımcı sanıp kendi çapında turlayan arkadaşın tabiriyle "GİFLİ TASARIM" olacak. Sadece baltalama yapmaya gelip yorumuna karşılık gelince ben sadece "ELEŞTİRİ" yaptım diyen insanlardan ben de bıkmış bulunuyorum. Arkadaşlar yapıcı bir eleştiri yapmayacaksanız isterseniz burada konu sahibine ana avrat sövün ne değişecek? Şu zihniyetimizi lütfen değiştirelim artık. Yapıcı eleştiri yapıp tasarımcıya katkıda bulunacağına "iki tane dikdörtgen koymuşsun, gif nerde" diyerek elinize ne geçti? Bunları diyerek tasarımıcıyı değil hem kendi boş & gereksiz egonuzu belli ediyor ve 5 para etmez biri oluyorsunuz. Ben sadece 3. taraf bir görüntüleyenim. Gördüklerimi söyledim. Kolay gelsin.
Teşekkürler Dagon, aynı şeyi düşünmemiz güzel. Zaten bu forumdaki çoğu sözde tasarımcının tek yeteneği kopyalamak olduğundan, yararlı bir eleştiri yapabileceklerini düşünmüyorum. Bunlar anca böyle forumlarda tasarımcıyım diyebilirler, bilgileri ancak bu forumun çizgilerinden ibaret. Tasarım dediğimiz göze hitap eder, tekniğe değil fakat bunu gel de şu sözde tasarımcılara anlat. Yaratıcılık kavramının değerini bilmeyen insanlar eleştiriden basitlikten bahsediyor, komik gerçekten.

ohria

Ultraaslann grafiker

Discord:

ohria#2071

Elmaslar
69
Puanlar
0
Minecraft
ohria

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
@ohria -
Aynen Türkiyede senden iyi tasarımcı yok tamam, abe kusura bakma hani Necati'nin, Efe'nin, rigleri çöptü daha tasarım yapmayı zor biliyorsun millete laf atıyorsun adam gif koymuş senin dediğin; ABE GİF YOK!!!!! eleştiri yapmayı bilmiyorsan girişme senin geçtiğin yollarda onun izi var biraz daha ps'yi karıştır.

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
@ohria adlı arkadaş hatta arkadaş bile değil, seni insan yerine koymak benim ağırıma gider. Burada gelmişsin aynı kelimeleri tekrarlayıp duruyorsun. Bir de çizim yapmayan kişiler diyor. 10'larca çizim maskot logolarım bulunmakta. 2 tane şekil koyup üstüne yazı yazıp gelmiş burada konuşuyorsun. 2 günlük çocuklar mctr yi ele geçirmiş. Gerçi ele geçirmiş ifadesi yanlış olur. İsmini 1 2 kişi biliyordur. Onlarda arkadaşların. Nedir bu çekememezlik? Sanırım kuyruk acın iyice fazlalaştı.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:
Ayrıca bunu da belirtmek istedim. Ağla ne ya? Hangi devirde kaldın veya o devire yeni girdin galiba. Yaş tahmini yapacak olursak sana 12 den fazlası abartı olur.

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Param olsada ben alsamm​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı