Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı İlk Minecraft sunucunuz!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RealTarz

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Ardag#0001

Elmaslar
2
Puanlar
410
Yer
Türkiye
Minecraft
TarzDoctor
aternos'tan tarzcraft isimli bir opskyblock sunucusu açmıştım :;p

RADHON

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

radiagon

Elmaslar
5
Puanlar
930
Yer
Istanbul
Minecraft
RADHON
Karşı komşumla survival sunucumuz vardı.

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com

Discord:

profesor7037

Elmaslar
117
Puanlar
9.520
Minecraft
BYAdnanRS
ilk açtığım sunucum RelaxTR :) adında faction sunucum vardı.
1.7.x zamanları ve sunucum +70 online çekiyordu çoğu kişi en son vip alıyordu gayet iyi kazanıyordum ve popülerdim.
kendimi güncel tutuyordum sürekli yeni şeyler getirirdim. lapise polis npc koymuştum sağ tıklandığında acele 2 veriyodu 3dkk lık (o yıllarda bunu kimse yapamıyodu :D npc koymayı bile bilenler azdı heleki yürütmesini bilen nadirdi). ve ilk editmadeni ben buldum. bir gün düşünüyorum en zor kazılan maden ne die sünger ve obsidyeni keşfettim ve obsidyeni kullandım yeni itemler ekledim. kılıcı elinde tuttuğunda acele 2 , kuvvet 2 gibi özellikler eklemeyide ilk ben bulup getirdim :) ve günler geçti yeni sistem olarakta edit kafalar ekledim :D onuda ben bela ettim. en son bosslar eklemiştim p4 , p5 düşen iron golem boss lar. ve en önemli özelliğim ilk girişte verimlilik 10 kazma veriyodum :D sunucu +200 lere kadar çekiyodu en kanser bizdik. hub fln oldum sonra survivala geçtim orayıda bozdum :D.
survivalda da süt ineklerini bela ettim :D
survivalı hiç anlatmayım hadi onunda en kanser özelliğini anlatayım. warp orman önüne çukur koydum ve çukurun içine boss koydum ws fln artsın die harbiden de arttı ama hileciler çukuru boss kesmek için değil de ws atmak için kullandılar :D ben böyle hayal etmemiştim boss için kapışsınlar dedim adamlar bosu bile ellemiyodu çukurda 20 kişi kapışıyodu.​

S

Silinen üye 147516

Ziyaretçi
2015 senesinde Türkiye'nin en aktif ve en çok oynanan Factions sunucusu sahibiydim. Adı Lord Faction'du. O zamanlarda çoğu Factions sunucusundaki sistemler ve haritalar aynıydı. - (Hazır paket kullanılıyordu.) Bu sebepten; oyunculara farklı sistemler ve haritalar kurarak ilgilerini çekmeyi başarmıştık. Berkhan ve Alperen adında ortaklarım vardı, ortaklık anlaşmazlığı yaşandığı için kapatmak zorunda kalmıştık. Belirttiğim dönemde, şu anda en çok oyuncuya sahip 2 dev sunucunun oyuncu sayısıyla eşit miktarda gidiyorduk.

Emre

LEOLAND GAMES

Discord:

EmreAurora

Elmaslar
101
Puanlar
13.810
Yer
Cupertino
Minecraft
EmreeU
Hiç unutmam Enes, Emir ve Emre (ben) EEE olarak Faction sunucusu kurmuştuk. Emir çok yetenekli bir builderdı gerçekten minecraft’ta bu güne kadar onun gibi yetenekli birini görmedim keşke yaptığı yapıları görme şansınız olsaydı. Neyse işte eklentileri falan ayarladık yapılar tamam mc-tr ve diğer forumlarda konu açtık ilk gün 10-15 arası kişi katılmıştı ilk gün girenlere bir aylık vip hediye etmiştik bir ay içinde günlük ortalama 35-40 online oluyordu hafta sonu 60-70’e çıkıyordu. VIP satışlarımız çok iyi gitmediği için 4 ay tutundurabildik sunucuyu sonra benim lise sınavım falan geldi bir daha da görüşemedik :( 2016 güzel zamanlardı

xtaf

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

xtaf#6188

Elmaslar
17
Puanlar
955
Yer
İstanbul
Minecraft
xtaf
HeroesCraftx ve UnioCraft bunlari söylerken bile duygulandım keşke eskı zamana geri donsek

mMoreos

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Sunucu Sahibi

Discord:

Moreos#0001

Elmaslar
19
Puanlar
2.370
Minecraft
Moreoss
ilk sunucumu aternos üzerinden açmıştım tam tarihini hatırlamıyorum ama 2016-2017 senesi olması lazım

sarp yılmaz

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

squidd2dev

Elmaslar
41
Puanlar
1.170
Yer
Turkey
Minecraft
squid2dev
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı