Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı İlk Minecraft sunucunuz!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RayuxTR

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
7
Puanlar
13.320
İlk Minecraft sunucunuz nasıldı kaç kişi çekiyordu veya beklentilerinizi karşıladımı?

Ben ilk sunucumu opskyblock olarak yaklaşık 2 sene önce açmıştım.
İlk açtığımda klasik oyuncu yok sonra mc-tr de konu açtım tanıtım 15 kişi falan olduk.
Sonra zamanla 50-60 kişi çekmeye başladık 30 kişi sürekli oyunda olan kemik kitleydi hafta sonu ise 60 kişi falan çekiyorduk. Sonra teoga falan var serverin saldım diğer kurucuda baş edemedi kapanmıştı.

Şimdi tekrardan açayım dedim sunucuyu 3-5 kişiyiz.
Mc-tr de bu forum açsam net 10 kişi oluruz dedim.
Açtım ama yani pek iş yaptığını söyleyemem.
Yukarıda sabitlenmiş bir sürü konu olunca aşağıdaki konulara bakan çok az bilinçli kullanıcı oluyor.

MartinM9

Örümcek Hoşt!

Discord:

Lykia#1903

Elmaslar
192
Puanlar
13.835
Yer
İstanbul
Selamlar.

İlk minecraft sunucumu, ilk Minecraftı indirdiğimde açmıştım. Yani 13-14 yaşlarımda. OPFaction açmıştım, portlu tabii o zamanlar aile o tür işlere para vermeye kızıyor. Günlük 40-50 kişi portlu olduğu halde sağlam reklamlar ile oyuncu alıyordu. Çok para kazanamadık ama, o 45 kişi olduğunu görünceki mutluluğu çok birşey veremez şu hayatta.​

Valiant

It's me!

Discord:

Valiant#5629

Elmaslar
43
Puanlar
6.555
Yer
Plüton
Minecraft
xValiantTR
İlk sunucumu geçen sene açmıştım 10-15 kişi anca çekiyodu çünkü o zaman daha skripti bile yeni öğrenmiştim :D şu anda kendi pcmde geliştirdiğim bir serverim var ama sunucu kiralamadım yani kendi pcmde sadece ben girebiliyorum... Sunucu kiralayacağımda montumun cebinde yok kuruş :/

Son düzenleme:

Lityo

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
GhostAnil
İlk sunucumu 1 yıl önce aternosdan günde 3-4 kişi geliyordu şimdi sunucu kiraladım 10-15 kişi geliyor

RayuxTR

Elmaslar
7
Puanlar
13.320
Selamlar.

İlk minecraft sunucumu, ilk Minecraftı indirdiğimde açmıştım. Yani 13-14 yaşlarımda. OPFaction açmıştım, portlu tabii o zamanlar aile o tür işlere para vermeye kızıyor. Günlük 40-50 kişi portlu olduğu halde sağlam reklamlar ile oyuncu alıyordu. Çok para kazanamadık ama, o 45 kişi olduğunu görünceki mutluluğu çok birşey veremez şu hayatta.​
Bilirim o mutluluğu gerçekten çok güzel şöyle minecraftı açıyorsun çok oyunculuya basıyorsun sunucunun yanında 40 kişi oha diyip giriyorsun çok iyi bir his

FurKqnTR

FURKAN

Discord:

Furkqn

Elmaslar
162
Puanlar
14.375
Minecraft
Furkqn
ilk sunucumu açmak için harcdığım emekler... portlu açmaya çalışmıştım fakat başaramamıştım ardından hamachi fln sonra batihosta sonra keyubu olcak (hiç aternos kullanmadım)

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
İlk actigim gun 15 oldu ne oluyo dedim hazir paket boyle gordu ama ilerliyen zamnda zdarkwizard adli youtuber yabanci saldirdi ve baya zarar gordum suande 10kisi oluyoz

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.678
Puanlar
17.435
İlk sunucumu açtım yayın açan bir arkdaşım oldu sunucuyu 10-15 kişi yaptık :D fakat slot 10 kişilik 5 i yetkiliydi

Adını hiç unutmam açıklması bile yoktu :(

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Herşey güzeldi sadece oyuncu gelmiyordu fakat sistemler ve map olsun herşey çok iyiydi tek sorunumuz reklamdı zaten.

PaZee

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
16
Puanlar
8.780
9 10 yaslarindayken acmistim kodlamaya buyuk ilgim vardi hem editliyor ufak tefek kodluyordum, sabahlara kadar sunucumu gelistiriyordum o gun bugundur mc,cs sunuculari aciyorum herkesr oneririm eglenceli oluyor insanlari sunucunuzda mutlu etmek.

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
EmsiCraftMC

Adlı bir sunucu açtık ve skyblocktu güzxel gidiyordu sonra karar ile kapatmak zorunda kaldık efenim.

Konu için Tıkla

TH3ND

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

leben#1687

Elmaslar
52
Puanlar
13.495
İlk minecraft sunucumu minecraft oynama başladıktan 1-2 sene sonra açmıştım . Tabikide parasız açmıştım bir faction serveriydi . İnternetten alıntı pluginleri kendi sunucuma göre ayarlıyıp koyuyordum . Tabii maplarda çalıntıydı :'D Doğal olarak nerde reklam yapacağımı bilmiyordum sunuculara girip oralardan atıyordum . Boş olduğum zamanlarda pluginleri öğrenmeye çalışıyordum . İşte doğal olarak sunucu tutmadı tabiki kapattım .

İyi Forumlar

BitterRevenge.

ablan star bebeğim

Discord:

BitterRevenge#3805

Elmaslar
155
Puanlar
9.925
Minecraft
BitterRevenge
EfendiCraft adında basit bir skyblock sunucusu.
Güzel bir anı ama acemiliklerle dolu :)

GodlionNetwork

Elmaslar
2
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Godlion
Benimde serverim var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı