Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı İlk Minecraft sunucunuz!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

canhucko

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Can Öztürk#6167

Elmaslar
186
Puanlar
14.075
Yer
Türkiye
Minecraft
KnightTR
2013 yada 2014'de opfaction diye bir şey çıkmamışken opfaction açmıştık. Tabi faction diyorduk o zamanlar ama p100e kadar eşyalar vardı, sabit 20 alıyorduk ama oradaki ortamı bir daha yakalayamadım

Boeaa321

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Boea#3021

Elmaslar
8
Puanlar
0
Minecraft
Boeaa
Bu konu benim için çok kötü oldu NezleCraft adında bir sunucu açmıştım 2016 da 30-40 online rahat alıyorduk sonrasında sunucu para nedeniyle kapandı onlara şu sözü vermiştim ilerleyen zamanlarda NezleNW adında tekrar açıcam demiştim açtım ama bu sefer online pek alamadım fakat para kazandım :)

TheMaziler

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
890
6 yıl önce skype aracılığından bir abimin yardımı ile nitradon açmıştım tabi o zamanlar reklam meklam yok skypetan oluşturuyorsun 200 kişilik grubu bir mesajla 30 kişi geliyor.

sward41

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
2
Puanlar
13.520
Provanas survival ilk zamanlarında 1.8 e kadar oynamıştım

darkintegral

.
Elmaslar
24
Puanlar
0
İlk sunucumu açmadan önce ya ekibimden ya da kendime güvenmediğimden dolayı açamamıştım. En sonunda Ocak ayında TearsNetwork OPSKYBLOCK sunucusunu açtım ve korktuğum oldu tutmadı. Şu sıralarda hem okuldan hem de başka konularda kendimi geliştirdiğimden zaman bulamıyorum. O kadar bilgi çöpe gitsin de istemiyorum. Bakacağız inşallah güzel bir sunucum olur :)

qhmetsen

sunolia.keyubu.com
Elmaslar
29
Puanlar
0
Minecraft
qhmetsen
ilk sunucumu aternos üzerinden kurmuştum o zamanlar hiçbirşey bilmiyoruz tabi bi hafta boyunca 2 onlineyi geçmediği için kapatmıştım. aradan çok uzun zaman geçtikten sonra sunolia isimli skyblock sunucusu kurduk. şuanda rövanştayız desem yeridir herkesi bekleriz ip:sunolia.keyubu.com

TengriCraft-HUB

Karşı Cinse Çok Düşkünleri Pek Sevmem !

Discord:

AyberkGRX#7559

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
AyberkGRX
Ben İlk Sunucumu CMD Üzerinden Yapdım Allah Sizi İnandırsın sunucu 20 25 çekerdi yani Garip Bi Olay Şimdi Daha Fazla Çekiyo O Ayrı Ama

PekReyiz

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

PekReyiz#5424

Elmaslar
5
Puanlar
0
Minecraft
inan
İlk minecraft sunucumu açtığımda bir ortağım vardı 2. Sinde de 3. Sunde de fakat 3. Sunde beni sunucudan tekmelemisti çok kötü bir his

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

İlk sunucumu 2013 yılında Hamachi ile açmıştım ancak ben 2016-2017 yıllarında açmış olduğum ilk sunucularımdan birisini aşağıya bırakıyorum.

xChairs

iFruuzAhmet
Elmaslar
115
Puanlar
9.305
Yer
Dünya
İlk minecraft sunucumu 13 yaşımda açmıştım o zamanlarda türk net vardı port acılıyordu port acmayı beceremedim o zamanlar skype ünlüydü arkadaşlar falan vardı bir sabah kalktım sunucuyu actım baktım port acılmış o an kalbim cok hızlı atıyordu kücüktüm sevinçden tepelere zıplıyordum pvp swsi acmıştım

End3r YT

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Taha Kaya#8199

Elmaslar
63
Puanlar
0
Minecraft
Fatelyw
İlk minecraft sunucumu 2015'de açmıştım kısaca anlatıyım isterseniz . 2015 Şubat ayında hatırlamıyorum gününü 15 tatile girmişiz bi arkadaşım sunucu açmak istiyor bana diyorki böyle böyle bi sistem var port açıyorsun ve sunucu açilabiliyor . Bende denemek istedim birçok kez denedim ama olmadı sonra bi akşam inandım yapabilirim dedim ve oturdum uğraştım ve amacıma ulaştım . Sabah arkadaşıma sayısal ip adresimi attım ve gir kanka sunucu açılmış pvp sunucusu oynayalım dedim oda hızlı bir şekilde girdi . Arkadaşım sunucuya girer girmez ona yetki verdim oda başarmışsın diye sevindi . Ben belkide onun sevincinden kaç katı sevinmişimdir . Her neyse sunucunun maplarını falan hazırladık herşey acemice arkadaşım Skype Group'larında reklam yaptı sunucu 20 kişi falan geldi . Her neyse güzel gidiyor benim bilgisayar ram miktarım o zamanlar 4 GB , sunucuya verdiğim ram'de 3 gb , neyse sunucu açık kalsın dedim minecraft kapattım arkadan oyun açmaya çalıştım oyun açıldı biraz kasıyordu normalde kasmaması gerekiyordu ardından kasadan yanık kokusu gelmeye başladı bilgisayarı kapattım tabi otomatik olarak sunucuda kapandı ben bi bilgisayarı açıyım dedim açılmadı meğersem ram'ı yakmışım bilgisayar oyuna verdiği ram'i kullanamadığı için ram yanmış ekran kartı'da eski olduğu için fazla fps alamıyordum genelde ram yardım ediyordu o saatten sonra yeni ram almak zorunda kaldım tabi tam yandığından ram'in takılı olduğu slotta erimiş bide orayı temizlemek zorunda kaldım . İlk sunucu maceram bu şekildeydi varsa bundan iyisi beklerim :)

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
İlk sunucumu sağlam sistemler özgün fikirler ve lag olmasın diye 0 skript ile açmıştım tutmadı :(

BayJengX

Ömür bir masal gibidir.

Discord:

BayJengX#0001

Elmaslar
169
Puanlar
3.095
İlk sunucumu eski bir firmadan açmıştım tabii o zamanlar slotluydu :D 20 Kişilik bir sunucumdu 16 17 kişi felan çekiyordum. Eskiden sistem felan denilen çok fazla birşey yoktu hanai bakıyorlardı sunucuda oyuncu varmı? var güzelmi sarıyormu? sarıyor o zaman direk geliyorlardı :D özledim o zamanları

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717
PolyCraft'tı 2019'da yetkili olmuştum 2020'ye kadar sunucu ortağıydım. Sunucu 16 online görüyordu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı