Sol Reklam
Sağ Reklam

konu

1. A

Tasarım FelixNW | ELİT #1

Paylaştığım bir tasarımın istenmesi sonucunda diğer konuyu sildirmek durumunda kaldım. Ayrıca birkaç küçük düzenleme de yaptım. Behance'de Anathory
  2. C

Tasarım YENİ: 2 Adet Minecraft Sunucu Logo Tasarım

3. A

Tasarım Liones konu tasarımı

Yine boş zamanımda yaptığım bir tasarım. Bu IP adresine sahip bir sunucu yoktur ve reklam amacı güdülmemektedir. behance.net/anathory
  4. E

Evacraft Network | OPSkyBlock | 1.8 - 1.13 | play.evacraft.net

SUNUCU IP play.evacraft.net
  5. K

Konu Tasarımı + Logo

Forum'da sunucu tasarımı yapmanızı ve sunucu logosu yapmanızı istiyprum lütfen yardımcı olunda ücretsiz tasarım yapıcak arkadaşlar: Discordum Cemal#8006
  6. D

Konu Kasmak Hakkında Düşünceleriniz ?

Herkese selamlar, değerli MC-TR üyeleri ! (Bu Bir Eleştiri-Tartışma konusudur. Boş yapacaklar başka yerde yapsınlar.) Bugün açacağım konuda, forumda olan bazı şeylerden bahsedip, sizin görüşlerinizi alacağım. İyi Okumalar! 1. Neden Böyle Bir şey Yapılıyor ? Bizim burada yanıldığımız konular...
  7. A

Rehber SSD Nedir? Ne Gibi Avantajları Vardır?

SSD nedir, SSD ve HDD arasındaki farklar nelerdir, SSD kullanmak hangi avantajları sağlar gibi soruların cevabını sizler için araştırdım. SSD Nedir? Ne Gibi Avantajları Vardır? SSD Nedir? ➽ SSD (Solid State Drive - Katı Hal Sürücüsü), verilerinizi depolamak için mekanik parçalar yerine...
  8. U

Tasarım TospikCraft | Konu Tasarımı ; Şimdiye kadar en iyisi !

Selam ! Ben Meriç.Yepyeni bir konu ile karşınızda bulunmaktayım.Bu konuda TosPik Craft sunucu adını kullanarak paylaşacağım tasarımı göstereceğim. { Not ; Bu tasarımı @Majoras izini eşliği ile yapmış bulunmaktayım. }
  9. A

Tasarım Hun Minecraft | Konu Tasarımı

Kaliteyi Hisset. Bana ulaşmak için: admiraldus#0683 Tüm tasarımlarım için: Behance
  10. U

TopikCraft | Sunucu tanıtım grafiği

Selamlar sayın okuyanlar ben Meriç tekrardan ve tekrardan 3. konu tasarımı ile karşınızda bulunmaktayım.Bu tasarımda uzun bir yol kat ettiğimi düşünüyorum.Bence hoş oldu diyebilirim,haydi geçelim. Evet konunun tamamını gördüğünüzü umarak yukarıdaki oylamaya katılmanızı temenni ediyorum. Tasarım...
  11. A

Tasarım Project: Survival | Konu Tasarımı

Tasarım, Project: Survival adlı sunucu için yapılmıştır. Tüm tasarımlarım: Behance Bana ulaşmak için: admiraldus#0683
  12. N

Sunucunuz için konu tasarımı | ÜCRETSİZ + PSD Dosyası

Hoş geldin dostum! artık şu dümdüz konulardan sıkıldın değil mi? bende sıkıldım. Bu yüzden bir konu tasarımı yaptım ve sizlerle paylaşmak istedim. İlk tasarımım olduğu için kötü olduğunun farkındayım, kendimi geliştiriyorum. Sunucun için konu tasarımına ihtiyacın varsa indirebilirsin :) güle...
  13. R

Minecraft sunucular için konu tasarımı

Merhabalar, bu aralar photoshop (cs6) üzerinde ugraşıyorum acemiligi üzerimden atma amaçlı bi konu tasarımı yapmak istedim siz degerli MC-TR kullancılarına, ben yaparken eglendim umarım sizde kullanırken aynı duyguları hissedersiniz ankete oy vermeyi unutmazsanız sevinirim birde belirtmek...
  14. T

Sunucu İçin Konu Tasarımı » Ücretli

Selam MCTR ailesi! Konuma hoşgeldiniz. Minecraft sunucum için konu tasarımı yapabilecek birisini arıyorum. Skype adresim: captainsharktm Örnek konu tasarımı atarsanız, size bir fiyat teklif edeceğim, eğer fiyat sizin için de uygun olursa parayı ödeyip konu tasarımını satın alacağım.
  15. Majoras

Flat Sunucu Tanıtım Grafiği | Şimdiye Kadar En İyisi | İndir

Selam grafiker ve grafiker adayları, Şimdiye kadar en iyisi başlığının ikinci versiyonu olarak kalite bakımından zengin, ücretsiz bir sunucu tanıtım konusu sunuyorum. Tasarım basit ve şıktır. PSD dosyalarını açmadan önce FONT klasöründe verdiğim fontları kurunuz aksi taktirde PSD dosyasını...
  16. U

Tasarım ÜCRETSİZ KONU TASARIMI |V2|

Selamlar MC-TR ailesi. Konu tasarımı V2 paylaşma zamanı geldi diye düşünüyorum. Biraz yapmakta yardım aldım. İyi tasarımlar. :D İndir KONU TASARIMI zip VirusTotal Eksiklerimi, eklemem gerekenleri, hatalarımı söylerseniz sevinirim.
  17. D

DREAM TEAM - KONU TASARIM , LOGO TASARIMI VE HAREKETLİ AFİŞ (REKLAM AFİŞİ)

HAREKETLİ AFİŞ (Bunun gibi hareketli afişlerin ücreti 10tl dir.) HAZIR AFİŞLER Yetkili: Discord sunucu linki yasak olduğu için kaldırıldı. LOGO TASARIMLARI (DAHA İYİ İNCELEMEK İÇİN) 1 2 3 KONU TASARIMLARI (DAHA İYİ İNCELEMEK İÇİN) 0 1 2 3 4 5 6 7 PSD DOSYASI PAYLAŞILMAZ!
  18. N

YENİTÜRKMC GRAFİKER ALIMLARI

Sunucumuz İçin Yetenekli Bir Grafiker Aranıyor. Görevi Forum Konu Tasarımları Yapmak Olucak. Bizle İletişime Geçmek İçin Discord: Discord - Free voice and text chat for gamers Gerçekten Kaliteli Bir Sunucu Olmayı Hedefliyoruz.
  19. W

Tanıtım Sunucu için "Özel Harita" Hizmeti Sizlerle!!

Bu Haritada Bulunan Warp İsimleri Market Aktif Mob Pasif Mob Kasa Takas Balıkçı VIP bilgi Bilgi Kurallar İstek Arena İster siz seçin biz tasarlayalım, ister bizim haritalardan birin alın götürün. Satın alma işlemleri için Mc-TR'den özel mesaj atmanız yeterlidir. Harita hizmetinin yanı sıra...
  20. T

Çözüldü KONU DÜZENİ NASIL YAPABİLİRİM

Şimdi ben bi paket hazırlıyorum 1 aya biter tahminen :) Paylaşacağım fakat konu düzenini nasıl yapacamı bilmiyorum yardımcı olacak var mı ? Resim felan ekliyecem nasıl eklerim nasıl düzenli olur bilgi verecek kişiye şimdiden teşekkürler.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı