Sol Reklam

Vps Pişmanlıktır #VPSPISMANLIKTIR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
745
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
qGNdGQ.png

Bugün vps sunucu alan biriyle tanıştım

------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaş vps sunucu aldığı için

------------------------------------------------------------------------------------
sunucusuna değişik sistemler ekleyemiyor
lagg sıkıntısı yaşıyor
oyuncular pvp atamıyor

Hosting'inde bulunan her hangi bir sunucuya saldırı yapıldığında sunucusunda oynanılamıyor

Vds alsaydı:

kendine has İnternet hattı olacaktı
bu hat sadece kendi sunucusuna saldırı yapıldığında yavaşlayacaktı
vps-sunucu-nedir.jpg

Bu yüzden başka bir sunucuya yapılan saldırı'yı kendi sunucusuna yapılıyormuş gibi hissetmeyecekti
burdan vps alan tüm insanlığa sesleniyorum #VPSPISMANLIKTIR
eğer oyuncularınızın 16mbs interneti yoksa sunucununz oyuncular için cehennem olacaktır .
Bu kısacık yazılarım bir kişinin bile fikrini değiştirip vps almasını engellediyse ne mutlu bana!

VPS nedir
VPS nedir sorusunun cevabı kısaca VPS (Virtual Private Server)sanal bir sunucudur ve Paylaşımlı Özel Sunucu anlamına gelir. “VPS” sunucular aynı donanım üzerinde (ortak işlemci, ortak disk, ortak ram) ama birbirinden bağımsız çalışan sistemlerdir. Sanal sunucuların, sanal olmayan sunuculardan farkı bir sunucuyu birden fazla kişinin kullanmasıdır.
dedicated.jpg

VDS nedir
VPS nedir sorusunun cevabı ise kısaca VDS (Virtual Dedicated Server) sunucular da VPS’ler gibi sanal sunuculardır. VDS’ler aynı donanımı kullansalar da VPS’ler gibi gibi aynı işletim sistemini kullanmazlar. VDS’ler her kullanıcıya istediği işletim sistemini kurma fırsatı verir ve böylece sanal kısıtlama yazılımsal olarak ortadan kaldırılmaya çalışılır.
Not: ,Detaylı anlatım bana ait değildir

Son düzenleme:

batuhanxx123

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
28
Puanlar
13.470
Yer
İstanbul
Minecraft
BatuhanB7Y
Doğru söylüyorsun vds daha iyi.

Son düzenleme:

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
745
Puanlar
15.070
Yer
Minecraft
SimitSu
Doğru söylüyorsun vps daha iyi.
Değerli Yorumun için teşekkür ederim
not: ilk olarak vps olarak yazdım sonra vds olarak değiştirdim şimdi tekrar değiştiriyorum #VPSPİŞMANLIKTIR
kusura bakmayın yine vps ile vds i karıştırdım :D

Son düzenleme:

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Tamamen arkadaşının hatası. VPS'ler ağır iş yapmak için hazırlanmaz. Basit ölçekte ki işleri yapmak için kullanılır. Gidip MC sunucusu kurarsa tabii ki verim alamaz. Ama tabii konu gereği sunucu açacakların dikkat etmesi gerek. Teşekkür ederiz.

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
745
Puanlar
15.070
Yer
Minecraft
SimitSu
Değ
Tamamen arkadaşının hatası. VPS'ler ağır iş yapmak için hazırlanmaz. Basit ölçekte ki işleri yapmak için kullanılır. Gidip MC sunucusu kurarsa tabii ki verim alamaz. Ama tabii konu gereği sunucu açacakların dikkat etmesi gerek. Teşekkür ederiz.
Değerli Yorumunu belirttiğin için ben teşekkür edeirm, Sağlıcakla kal... Iyi Forumlar

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
Bende Kullanım Açısın’dan Nitrado , VDS Öneriyorum, Aslın’da VPS Kötü Değil Eğer Kötü Olsaydı, CraftRise Gibi Büyük Sunucular’da Kullanmazdı Öyle Değilmi, Belki Arkadaş Linux/Centos Alışkın Değildir ;)

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
745
Puanlar
15.070
Yer
Minecraft
SimitSu
Bende Kullanım Açısın’dan Nitrado , VDS Öneriyorum, Aslın’da VPS Kötü Değil Eğer Kötü Olsaydı, CraftRise Gibi Büyük Sunucular’da Kullanmazdı Öyle Değilmi, Belki Arkadaş Linux/Centos Alışkın Değildir ;)
Değerli Yorumun için Teşekkürler ,yalnız craft rise değil laggrise olucaktı*

αнмєтcαη

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Peki Bu Kadar anlattın Fakat Vds Sunucu Satın Alımını Veya Kurulumunuda Anlatarak İnsanlara Yol Gösterebilirsin :)

Cremranyec78

Burak AYDIN
Emektar

Discord:

Cremranyec78#5276

Elmaslar
1.676
Puanlar
17.030
Yer
İstanbul
Minecraft
Cremranyec78

Denilene çok güldüm açıkçası, günümüzdeki fiziksel sunucular bile fiber hattaki max 20 gbps'lik ortak hattı kullanırken kendine özel bir internetin olduğunu nasıl söyleyebilirsiniz?

Kısacası VDS'de paylaşımlıdır ;)

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD

Denilene çok güldüm açıkçası, günümüzdeki fiziksel sunucular bile fiber hattaki max 20 gbps'lik ortak hattı kullanırken kendine özel bir internetin olduğunu nasıl söyleyebilirsiniz?

Kısacası VDS'de paylaşımlıdır ;)
Doktor konuştu :D layk katılıyorum

Cresties

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

! Mufugo#2722

Elmaslar
90
Puanlar
13.470
VPS Hosting sunucuları için kullanılır. Oyunlarda kullanamazsınız. Kullanmaya kalkarsanız her oyuncunun ip adresini VPS Sunucusuna eklemeniz gerekir.

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı