• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Vps Pişmanlıktır #VPSPISMANLIKTIR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kingOf0

"~SimitSu"
Elmaslar
745
Puanlar
0
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
qGNdGQ.png

Bugün vps sunucu alan biriyle tanıştım

------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaş vps sunucu aldığı için

------------------------------------------------------------------------------------
sunucusuna değişik sistemler ekleyemiyor
lagg sıkıntısı yaşıyor
oyuncular pvp atamıyor

Hosting'inde bulunan her hangi bir sunucuya saldırı yapıldığında sunucusunda oynanılamıyor

Vds alsaydı:

kendine has İnternet hattı olacaktı
bu hat sadece kendi sunucusuna saldırı yapıldığında yavaşlayacaktı
vps-sunucu-nedir.jpg

Bu yüzden başka bir sunucuya yapılan saldırı'yı kendi sunucusuna yapılıyormuş gibi hissetmeyecekti
burdan vps alan tüm insanlığa sesleniyorum #VPSPISMANLIKTIR
eğer oyuncularınızın 16mbs interneti yoksa sunucununz oyuncular için cehennem olacaktır .
Bu kısacık yazılarım bir kişinin bile fikrini değiştirip vps almasını engellediyse ne mutlu bana!

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view spoiler content!

Son düzenleme:

kingOf0

"~SimitSu"
Elmaslar
745
Puanlar
0
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Değerli Yorumun için teşekkür ederim
not: ilk olarak vps olarak yazdım sonra vds olarak değiştirdim şimdi tekrar değiştiriyorum #VPSPİŞMANLIKTIR
kusura bakmayın yine vps ile vds i karıştırdım :D

Son düzenleme:

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !
Elmaslar
941
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
Tamamen arkadaşının hatası. VPS'ler ağır iş yapmak için hazırlanmaz. Basit ölçekte ki işleri yapmak için kullanılır. Gidip MC sunucusu kurarsa tabii ki verim alamaz. Ama tabii konu gereği sunucu açacakların dikkat etmesi gerek. Teşekkür ederiz.

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •
Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
Bende Kullanım Açısın’dan Nitrado , VDS Öneriyorum, Aslın’da VPS Kötü Değil Eğer Kötü Olsaydı, CraftRise Gibi Büyük Sunucular’da Kullanmazdı Öyle Değilmi, Belki Arkadaş Linux/Centos Alışkın Değildir ;)

αнмєтcαη

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Peki Bu Kadar anlattın Fakat Vds Sunucu Satın Alımını Veya Kurulumunuda Anlatarak İnsanlara Yol Gösterebilirsin :)

Cremranyec78

Burak AYDIN
Emektar
Elmaslar
1.676
Puanlar
16.030
Yer
İstanbul
Minecraft
kendine has İnternet hattı olacaktı
bu hat sadece kendi sunucusuna saldırı yapıldığında yavaşlayacaktı

Denilene çok güldüm açıkçası, günümüzdeki fiziksel sunucular bile fiber hattaki max 20 gbps'lik ortak hattı kullanırken kendine özel bir internetin olduğunu nasıl söyleyebilirsiniz?

Kısacası VDS'de paylaşımlıdır ;)

BloodyX

Yolu doğru olanın yükü ağır olurmuş.
Premium
Emekli
Elmaslar
1.698
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft

Cresties

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
89
Puanlar
8.970
VPS Hosting sunucuları için kullanılır. Oyunlarda kullanamazsınız. Kullanmaya kalkarsanız her oyuncunun ip adresini VPS Sunucusuna eklemeniz gerekir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı