Sol Reklam

Türkiye'de Cumhurbaşkanı Oldun, İlk Ne Yaparsın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California
Merhaba mc-tr ailesi.
Türkiye'de cumhurbaşkanı olsanız ilk ne yaparsınız?
Ben olsam Türkiye'ye tam 30.000 tane ağaç dikerim, siz ne yaparsınız merak ettim
.

cumhurbaskanligi-1132x600.jpg
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Elmas vermeyi unutmazsınız umarım, elmaslaşırız!

EditeY

Karanlık taraftan merhaba!

Discord:

tengri#7983

Elmaslar
293
Puanlar
11.100
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
god-tengri
Eğitime önem
Sağlığa önem
Adalet
Yer'e çöp atanlara , 30tl ceza

Pinguin

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
92
Puanlar
0
İlk önce adaleti otutturum , gerisi gelir zaten.​

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19
Fransa'daki sarı yeleklilere para yardımı :D (mizah amaçlıdır)

İsrail sömürmeden Arabistanı Fethederdim yada güçsüzlerden başlardım savaşçı bir ülke olduğumuzu anlarlarsalar Filistin gibi ülkelere destek çıkardım. Baya bir Türk ülkeleri var onlara yardım ve bağımsızlık için çabalardım.

Çok güzel bir konumumuz var bizim üzerimizde baya ülkeleri gözü var dış ilişkileri geliştirmeye çalışırdım.

Yurt dışlarına Türkçe kursu dersinde taleplerde bulunup Türkçeyi dünyaya tanıtırdım . Zorunlu Eğitimi Ortaokul bitene kadar yapardım okullar hapishane veya hayvanat bahçesi değil okumak isteyen okur okumak istemeyen okumazdı.

Terör örgütlerine karşı silahlar savunma sistemleri ve daha nice nicelerini üretip teröristlere darbeyi indirirdim.
Hapishane sürelerini artırıp İDAM ı yasaya koyardım.

Sağlıkta cağ atlamak için araştırmalar başlatıp kansere obeziteye önlemler bulurdum bir ülkeden sağlık olmaz sa olmaz babalarınıza sorun sıkıntısını çekmiştir onlar sorun cidden sağlığın çok büyük bir sıkıntı olduğunu size anlatacaktır

Millet Kıraathaneleri olduğu gibi park alanlarını artırmak temiz bir ülke bırakmak çok önemlidir çünkü Anadolu topraktır toprak olmayan şehir Anadolu veya Türklere ait olamaz ağaçlandırmayı artırmakta büyük görevdir özellikle Amerikaya Çin e ve diğer sanayisi gelişmiş ülkeleri toplayıp Oksijen vergisini ortaya koyardım o parayla ağaçlandırma fabrikada fitre olmayan fabr'ka varsa fitre parasını karşılamaya kullanırdım.

Amerika bizi dağıtmak istiyor birleşmemiz lazım onuda Sen Türksün sen Alevi sen Sağcı Sen Solcu Sen şu partili diye biz bütün olmassak onlar bizim işlerimize karışırlar bütünlüğü barışı adaleti korumalıyız [Lütfen Rapor Açmayın Örnekleme Amaçlı Dedim]

Milletvekillerinin maaşını azaltırdım.Bugünlerde Mıhtarların maaşının kaldırılması gibi ayrıca kendi paramı da azaltırdım bazı markaları kapatmaktan ziyade Devlet Fabrikasına dönüştürürdüm mesela Çorum da 102 Fabrika var 100 özel 2 si devletin bunu 35 i özel falan en az yapardım.İthalatı azaltıp İhracatı artırırdım bugün bir Amerika nın telefon tablet pc markası var onu yasaklardım ülkede satacaksan adam akıllı sat neden diğer markalar x fiyatına verirken sen 4x fiyatına verirsin aynı özellikli telefon için konuşuyorum.

Daha Fazlası için NMB#3477 devamı var yormayım sizi dahada isteyen discorduma mesaj atab'lir

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California

İsrail sömürmeden Arabistanı Fethederdim yada güçsüzlerden başlardım savaşçı bir ülke olduğumuzu anlarlarsalar Filistin gibi ülkelere destek çıkardım. Baya bir Türk ülkeleri var onlara yardım ve bağımsızlık için çabalardım.

Çok güzel bir konumumuz var bizim üzerimizde baya ülkeleri gözü var dış ilişkileri geliştirmeye çalışırdım.

Yurt dışlarına Türkçe kursu dersinde taleplerde bulunup Türkçeyi dünyaya tanıtırdım . Zorunlu Eğitimi Ortaokul bitene kadar yapardım okullar hapishane veya hayvanat bahçesi değil okumak isteyen okur okumak istemeyen okumazdı.

Terör örgütlerine karşı silahlar savunma sistemleri ve daha nice nicelerini üretip teröristlere darbeyi indirirdim.

Sağlıkta cağ atlamak için araştırmalar başlatıp kansere obeziteye önlemler bulurdum bir ülkeden sağlık olmaz sa olmaz babalarınıza sorun sıkıntısını çekmiştir onlar sorun cidden sağlığın çok büyük bir sıkıntı olduğunu size anlatacaktır

Millet Kıraathaneleri olduğu gibi park alanlarını artırmak temiz bir ülke bırakmak çok önemlidir çünkü Anadolu topraktır toprak olmayan şehir Anadolu veya Türklere ait olamaz ağaçlandırmayı artırmakta büyük görevdir özellikle Amerikaya Çin e ve diğer sanayisi gelişmiş ülkeleri toplayıp Oksijen vergisini ortaya koyardım o parayla ağaçlandırma fabrikada fitre olmayan fabr'ka varsa fitre parasını karşılamaya kullanırdım.

Amerika bizi dağıtmak istiyor birleşmemiz lazım onuda Sen Türksün sen Alevi sen Sağcı Sen Solcu Sen şu partili diye biz bütün olmassak onlar bizim işlerimize karışırlar bütünlüğü barışı adaleti korumalıyız [Lütfen Rapor Açmayın Örnekleme Amaçlı Dedim]

Milletvekillerinin maaşını azaltırdım.Bugünlerde Mıhtarların maaşının kaldırılması gibi ayrıca kendi paramı da azaltırdım bazı markaları kapatmaktan ziyade Devlet Fabrikasına dönüştürürdüm mesela Çorum da 102 Fabrika var 100 özel 2 si devletin bunu 35 i özel falan en az yapardım.İthalatı azaltıp İhracatı artırırdım bugün bir Amerika nın telefon tablet pc markası var onu yasaklardım ülkede satacaksan adam akıllı sat neden diğer markalar x fiyatına verirken sen 4x fiyatına verirsin aynı özellikli telefon için konuşuyorum.

Daha Fazlası için NMB#3477 devamı var yormayım sizi dahada isteyen discorduma mesaj atab'lir
İdam konusunda kısmen katılıyorum, idamı ise sadece terör suçu işleyenlere koyardım.

#MadNetWork

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

LordOfLast#7186

Elmaslar
81
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Police
Banka hesabına direk paralar :D şaka şaka direk adalet ve ekonomi

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.660
Puanlar
16.545
Yer
Ankara

Okurken bazı kısımlarda içimin yağları eridi gerçekten tebrik ederim seni :). Ama bazı kısımlarda katılmıyorum idam sadece bir çözüm. Orta asya tarzı eziyet biçimleri geliştirir bu kişilere psikolojik şiddet uygulardım. Onların işine gelir idam. Ayriyeten birçok insanın karşısına çıkan devlet dairelerindeki çoğu torpilin sonunu getirmeye çalışırdım. İnsanları siyasi görüşlerinden değil kendi iç bilgilerinden ve donanımlarından ayırırdım. Teknolojiye aşırı önem verir ve beyin göçünü en aza indirmeye çalışırdım. Özellikle ASELSAN içinde görev yapan çoğu bilim insanımıza uygulanan suikastleri engellemek için onlara uygulanan korumayı gereken seviyeye taşırdım. Zaten bunlara gereken önemi çoktan vermiş olsaydık şu anda üzerinde tartışılan konuların çoğu bizim için bir hayal olarak kalırdı eminim.

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.634
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Adaleti sağlarım.

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California
Yapacaklarımın Listesi ;

1 - Çin de Uygur Türk kesimine yapılan zulümler için bütün dünya medyasına seslenirim. Ayrıca eğer mümkünse oraya destek gönderirim durum ne olursa olsun sonuçta soydaşımız.

2 - Ekonomiyi düzeltirim dışa bağımlılığı en aza indiririm. Kendi üretimimi kendim yaparım, maalesef sistemi eleştirerek ekonomi düzeltilmiyor.

3 - Siyasi özgürlüğü sağlarım, ayrıca -olmayan- din özgürlüğünü de sağlarım.

4 - Bilime verilen önemi en üst seviyeye çıkarırım, bunun için çeşitli projelere başvururum.

5 - Önceki referandumu tekrar yaparım ve hayır oyunu desteklerim

6 - Asgari ücreti 2700 lira yaparım, memurların maaşlarından az da olsa keserim ve milletvekillerinin maaşlarını yarıya indiririm.

7 - Alzheimer ve Kanser hastalıkları için özel sağlık kuruluşları açıp bizzat ilginerim.

Bu kadar :)

AxeBey

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
9
Puanlar
0
Alt yapı yaptırırım. [TÜM ŞEHİRLERE]

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

İlk olarak ülke genelinde 7 ile 9 saat ders zorunluluğunu 4-5 saate indiririm. Örneğin insanlar Güzel Sanatlar alanında uzmanlar ülkemiz şu an bu tür mesleklere asgari ücrete yakın miktarla maaş veriyor. Tıpkı yabancı ülkelerde olduğu gibi bu mesleğin önemini yükseltirim. Devlet Okullarını özelleştiririm. Şu an İstanbul ve Ankara illerinde bile çöp okullar var. Bu ülkemize yakışmıyor. Daha sonra Belediyecilik anlayışını gösteririm. Kısacası betona gömülmüş ve çarpık kentleşmeye uğramış bir ülkeye ağaçlar dikerim. Bununla kalmayıp ülke için güzel spor, sanat, kütüphane ve bilim alanları açarım. Başarılı öğrencilerin burs oranını arttırım. Ülkemizin vizesine sahip olan vatandaşlarımız şu an 111 ülkeye bu vize ile başka bir vize almadan gidebilmektedir. Bu vize sayısını daha çok ülkeye yaymak için çalışırım. Buraya daha çok yazmak isterdim ancak zamanım çok dar. Umarım bu yazından başka anlamlar çıkarmazsınız. Forum içerisinde bu mesaj hakkında kavga vb vs. çıkmazsa sevinirim. Forum üyelerimize şimdiden iyi forumlar dilerim.​

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy
Eğitimi güçlendirirdim, yeni milli eğitim bakanı atardım.

2AdamMC

Oyunun sonunda her yol, ayrı bir sondur.

Discord:

Gökhan#5964

Elmaslar
124
Puanlar
9.810
Yer
İSTANBUL
Minecraft
Mr_Gokhan
1 - Eğitim sistemi allah affetsin çöp ( Eğitim sistemini Yenilerim )
2- Alınan vergiler ile Yeni fabrikalar kurmayı hedeflerim ( Bu fabrikalar işsizlere iş imkanı olacak )
3- Sürekli üniversite açıp Fabrikaları kapatarak iş imkanını vermemek yerine, İş imkanı sunabilecek yerler açarım
4- Çiftçi kan ağlıyor ( %70 mazot indirimi - %50 elektirik + su indirimi sağlarım )

5- Parti olaylarından dolayı ( Her sokak kağıt + flama oluyor / Ses gürültüsü / Yakıt zararı / bunlar bizlerden çıkıyor, bunları kaldırırım )

DEVAMINI GELMESİNİ İSTEYENLER +LİKE ( OYLAR TÜRKİYE SÜPER OLACAK PARTİSİNE :D )

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı