Sol Reklam
Sağ Reklam

Türkiye'de Cumhurbaşkanı Oldun, İlk Ne Yaparsın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pinguin

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
92
Puanlar
0
Yapacaklarımın Listesi ;

1 - Çin de Uygur Türk kesimine yapılan zulümler için bütün dünya medyasına seslenirim. Ayrıca eğer mümkünse oraya destek gönderirim durum ne olursa olsun sonuçta soydaşımız.

2 - Ekonomiyi düzeltirim dışa bağımlılığı en aza indiririm. Kendi üretimimi kendim yaparım, maalesef sistemi eleştirerek ekonomi düzeltilmiyor.

3 - Siyasi özgürlüğü sağlarım, ayrıca -olmayan- din özgürlüğünü de sağlarım.

4 - Bilime verilen önemi en üst seviyeye çıkarırım, bunun için çeşitli projelere başvururum.

5 - Önceki referandumu tekrar yaparım ve hayır oyunu desteklerim

6 - Asgari ücreti 2700 lira yaparım, memurların maaşlarından az da olsa keserim ve milletvekillerinin maaşlarını yarıya indiririm.

7 - Alzheimer ve Kanser hastalıkları için özel sağlık kuruluşları açıp bizzat ilginerim.

Bu kadar :)
"2 - Ekonomiyi düzeltirim dışa bağımlılığı en aza indiririm. Kendi üretimimi kendim yaparım, maalesef sistemi eleştirerek ekonomi düzeltilmiyor."
Fabrikalar özelleştirip kapatılırken şu anda mümkün değil.
21subatataturkfabrikagraf-1-1.jpg

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy

"2 - Ekonomiyi düzeltirim dışa bağımlılığı en aza indiririm. Kendi üretimimi kendim yaparım, maalesef sistemi eleştirerek ekonomi düzeltilmiyor."
images.jpg

Yapıyorum bu işi Ata'm için!

Kaaai

Discord:

Kâi#6488

Elmaslar
100
Puanlar
0
Yer
Almanya
Minecraft
Kaivies
Eğitim ve adaleti değiştirir, startup projelerine maddi yardım ederdim.

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California
benim gözümde çocuk değildir 10 sene sonra askerime namlu tutacak

Cumhurbaşkanı olsaydım öyle birşey yapmayacağım için zaten özelleştirmezdim. Cumhurbaşkanıyım, özelleştirmeyi kim yapıyor? Cumhurbaşkanı.

Pinguin

Elmaslar
92
Puanlar
0
1.
Halifeliği tekrardan getiririm bütün Müslümanları toplayarak Müslüman Devleti Olan Filistin'i koruyup Kudüs'ü İsrail'den geri alırım. Amerika ve diğer ülkeler Müslüman'ların ne olduğunu ve '' Birleşemiyecekleri '' sözünü onlara geri iade ederim.

2.
Eğitime katkı sağlarım , Cinsi saldırı & Tecavüz olaylarında tutuksuz yargılananların tekrardan mahkemecek geri alınmasını yapardım.

3.
Çocuk Taciz & Tecavüzcülerine en ağır ceza ve tek hücre hapsi yaptırırdım.
Halifelik laik devlet anlayışının dışındadır.
Halifelik zamanında cumhuriyet rejmine karşı bir kuvvet gibi görünüyordu.Tekrardan geri getirilrse bu bizi daha çok görü götürecek

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California

He bir de 1936'da ilk Türk uçağı üretilmedi. Nu.D-36 ikinci Türk uçağı.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Halifelik zamanında cumhuriyet rejmine karşı bir kuvvet gibi görünüyordu.Tekrardan geri getirilrse bu bizi daha çok görü götürecek

Doğru söylüyorsun o yüzden karşıyım dedim, müslümanları tek çatı altında toplarken kendi ülken elden gidicek.

Pinguin

Elmaslar
92
Puanlar
0
He bir de 1936'da ilk Türk uçağı üretilmedi. Nu.D-36 ikinci Türk uçağı.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Doğru söylüyorsun o yüzden karşıyım dedim, müslümanları tek çatı altında toplarken kendi ülken elden gidicek.
1938 yılında ilk uçuşunu yapmış ve hizmete alınmış ancak ikinci dünya savaşı sonunda hizmetten çıkarılmıştır (bkz: nu.d 36). nuri demirağ tarafından tasarlanmış ve imal edilmiştir.

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19

o arkadaş adına özür diliyorum . Arkadaşın bizlere anlatmak istediği bütünleşmek birleşmek demek istedi ve o arkadaşa sesleniyorum Halifelik bir
daha olmayacak Suudi Arabistan Amerikanın Kötü söz söylemek istemiyorum Uşağı ve bizleri dedelerimizi öldürdüler altın karşılığında böylece Ümmetçilik bir daha kendini gösteremedi. Bi de Arabistan madem kendini Müslüman olduğunu atıyor Müslümansan kardeşini koruyacaksın yada diğer dinler diğer dinleri korumalı bence Bak ben sana karşı değilim senin düşüncenin olmayacağını söylüyorum Halifelik fikrini beni anla diyen arkadaş. Bende senin gibi düşünüyordum sonra kitap okudum araştırmalar yaptım olmayacak bir şey.

Tekrardan o kişi adına ben özür diliyorum.

Pinguin

Elmaslar
92
Puanlar
0
o arkadaş adına özür diliyorum . Arkadaşın bizlere anlatmak istediği bütünleşmek birleşmek demek istedi ve o arkadaşa sesleniyorum Halifelik bir
daha olmayacak Suudi Arabistan Amerikanın Kötü söz söylemek istemiyorum Uşağı ve bizleri dedelerimizi öldürdüler altın karşılığında böylece Ümmetçilik bir daha kendini gösteremedi. Bi de Arabistan madem kendini Müslüman olduğunu atıyor Müslümansan kardeşini koruyacaksın yada diğer dinler diğer dinleri korumalı bence Bak ben sana karşı değilim senin düşüncenin olmayacağını söylüyorum Halifelik fikrini beni anla diyen arkadaş. Bende senin gibi düşünüyordum sonra kitap okudum araştırmalar yaptım olmayacak bir şey.

Tekrardan o kişi adına ben özür diliyorum.
Sizin özür dilemenize gerek yok arkadaş sadece biraz bilgisizce davranmış fikrini sunmuş sonuçta.
Ayrıca halifelik günümüzde şekil değiştirerek bence devam ediyor , tek adamlı devlet yönetimi buna örnek olabilir.
Türk ve Türk ülkelerinin birleşmesi ile oluşan oluşturulmaya çalışılan Turan ordusu halifelikten bence daha etkili.
İlla ki bir bütünlük olacak ise askeri & ekonomik bütünlük daha önemli.​

ShortPallMall

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ShortPallMall#6092

Elmaslar
69
Puanlar
8.960
Minecraft
ShortPallMall
Küfür ve Hakaret içeren mesajlar atmamanızı öneririm.
Bu tür mesajlar mute (susturulma) sebebidir.

.
1. Saygıya önem veriyoruz. Bu yüzden saygılı olun.
Forumda kim olursa olsun saygıyı asla elden bırakmamanız gerekiyor. Yetkililere ve üyelere her zaman saygılı olun. Kimse sizin saygısızlığınızı ve kötü sözlerinizi çekmek zorunda değil. Burası barışcıl ve üye dostu bir forumdur. Saygısızlığa asla izin vermemekteyiz. O yüzden saygılı olun, kimseyi incitmeyin, küfür etmeyin. Çünkü yazdıklarınızdan siz sorumlusunuz.

Ayrıca forumda sizi dolandıran, size ait olan bir şeyi kopyalayan ya da çalan veya buna benzer durumlarda o kişi hakkında bir konu açmanıza bazı şartlar altına izin verilmektedir. Bu şartlar: o kişiye hakaret etmemeniz, atacağınız fotoğraf ve benzeri şeylerin küfür içermemesi, o kişiyle yaptığınız aşırı özel konuşmaları atmamanız, o kişinin telefon numarası gibi özel bilgilerini vermemenizdir.
askere namlu tutanlara ********* yazmakta suç olmuş neyse iyi forumlar :)

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy
G

Garp

Ziyaretçi
Konu altında bir şeyi belirtmek istiyorum. Hilafetin geri gelmesinin bizi geri götüreceğini düşünen birçok arkadaş var. Siz hilafeti ne olarak görüyorsunuz çok merak ediyorum. Çok fazla siyasete girmeden bir örnek vereceğim ve bu konu hakkında gerekmedikçe bir şey yazmayacağım.

Geçenlerde Yeni Zelanda'da Müslümanlara karşı terör saldırısı oldu bildiğiniz üzre, eğer bu saldırı Müslümanlara değilde Hristiyanlara karşı yapılsaydı papa şu an Haçlı Ordusunu toplamış 3. Dünya Savaşı yaşanıyor olurdu lakin bizim başımızda bir halife olmadığı için biz hiçbir şey yapamıyoruz. Dünya'da tam 27 İslam ülkesi var fakat bunların hiçbiri kendi rızası ile bir araya gelmez.

Her neyse, yorumumu şu cümle ile bitireceğim "Eğer hilafet tespih ipi ise, İslam ülkeleri o tespih boncuğudur. İp olmazsa, boncuklar dört bir yana dağılır."

(Buradaki 3. Dünya Savaşı mecazi bir kavram. Olayı anlatabilmek için yazdım.)

Ada06

system administrator
Emekli

Discord:

adagursoy

Elmaslar
485
Puanlar
11.370
Yer
Muğla
Minecraft
AdaGursoy
Konu altında bir şeyi belirtmek istiyorum. Hilafetin geri gelmesinin bizi geri götüreceğini düşünen birçok arkadaş var. Siz hilafeti ne olarak görüyorsunuz çok merak ediyorum. Çok fazla siyasete girmeden bir örnek vereceğim ve bu konu hakkında gerekmedikçe bir şey yazmayacağım.

Geçenlerde Yeni Zelanda'da Müslümanlara karşı terör saldırısı oldu bildiğiniz üzre, eğer bu saldırı Müslümanlara değilde Hristiyanlara karşı yapılsaydı papa şu an Haçlı Ordusunu toplamış 3. Dünya Savaşı yaşanıyor olurdu lakin bizim başımızda bir halife olmadığı için biz hiçbir şey yapamıyoruz. Dünya'da tam 27 İslam ülkesi var fakat bunların hiçbiri kendi rızası ile bir araya gelmez.

Her neyse, yorumumu şu cümle ile bitireceğim "Eğer hilafet tespih ipi ise, İslam ülkeleri o tespih boncuğudur. İp olmazsa, boncuklar dört bir yana dağılır."

(Buradaki 3. Dünya Savaşı mecazi bir kavram. Olayı anlatabilmek için yazdım.)
Kral gelmiş, herkes çekilsin!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı