Sol Reklam

Tanıtım [Tartışma] Son zamanlardaki rap müziği atışmaları hakkında düşünceleriniz neler?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

sooply

Ziyaretçi

veeee

Rap dinlemeyi yıllar önce bıraktım. Evet, rapin bir sürü türü olabilir ama benim anlayışımla rap Sagopa, Ceza gibi sanatçılardır. Türkçe öğrenmiyoruz, bazı şeyleri hecelemeye hiç gerek yok. Ek olarak şu "gluk gluk" şarkısında Ceza'nın olması beni aşırı şaşırttı. Hayatımda gördüğüm en berbat şarkı. Sonuna kadar dinlemeye kulaklarım yetmedi. Norm Ender'in şu son çıkarttığı şarkıya not düşmek istiyorum. Mekanın Sahibi diyip yıllardır ortada olmaması gariplik! Parası bitti ve tekrar rap işine girdi, yakında gider.

Neden Norm'a ön yargılı davranıyorsunuz anlamıyorum. Adam işini iyi yapıyor. Siz bu diss parçası yerine adamın parasını konuşuyorsunuz. Ha Norm'un en sevmediğim huyudur böyle davranması ama işini iyi yapıyor. Kabul edin.

Burakcan

Web Developer
Emektar

Discord:

matta#7310

Elmaslar
716
Puanlar
14.520
Minecraft
matta76
Neden Norm'a ön yargılı davranıyorsunuz anlamıyorum. Adam işini iyi yapıyor. Siz bu diss parçası yerine adamın parasını konuşuyorsunuz. Ha Norm'un en sevmediğim huyudur böyle davranması ama işini iyi yapıyor. Kabul edin.

"Polisten değil, benden kaçın."

Bu lafın çirkinliği kadar hayatta başka bir şey çirkin değil. Sanatçının bir başka sanatçıyı tehdit etme girişimi iğrençliktir. Ben bu tarz bir insanı sanatçı diye nitelendirmem bile.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı