Sol Reklam
Sağ Reklam

Sunucu kiralamak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

YasinDLG

Gülü seviyorsan, dikenine katlanıcaksın.
Hosting Görevlisi
Elmaslar
189
Puanlar
4.325
Yer
ALAMANYA
Minecraft
YasinDLG
Ben keyubudan çok dehşet derece büyük bir kahpelik yemiştim eski zamanda.Bu yüzden Keyubu değil de Kesinlikle Batihost'u öneririm.Destekleri ve makinaları inanılmaz kaliteli.

ChampCem

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Champcem#1704

Elmaslar
44
Puanlar
0
Minecraft
ChampCem
seni sevmiyorum keşke forumda engelleme özelligi olsa burnun forumda açılan tüm konulardan uzun ben konuya yorum yapıyorum sen bana hemde yersiz ve bi o kadarda gereksiz bu yorumları sadece mesaj kasmak için yaptıgını düşünüyorum ama burda mesaj kasman sadece görüntüden ibaret ve insanların gözünde o görüntün bana göre hiçbir önemi yok hayatında başarılar

SayMNK

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

YavruSteveJobs#8232

Elmaslar
77
Puanlar
8.955
Yer
Ezberçimee
Minecraft
x_kraltr12
seni sevmiyorum keşke forumda engelleme özelligi olsa burnun forumda açılan tüm konulardan uzun ben konuya yorum yapıyorum sen bana hemde yersiz ve bi o kadarda gereksiz bu yorumları sadece mesaj kasmak için yaptıgını düşünüyorum ama burda mesaj kasman sadece görüntüden ibaret ve insanların gözünde o görüntün bana göre hiçbir önemi yok hayatında başarılar
aynen kanka bende böyleleri yüzünden bırakıyorum forumu 1-2 güne hesabımı kapatırcam

JESUS?

JESUS
Elmaslar
385
Puanlar
7.585
Mesaj kassam böylemi kasarım her yorumumun altında bir dalga geçiyorsun engelleme olsaydı ben seni ilk engellerdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı