Sunucu kiralamak istiyorum

BloodyX

Ahanda Zümrüt!
Froxia
Elmaslar
1.416
Puanlar
1.030
Yer
Adiyaman
Ruh Hali
Minecraft Sunucu Minecraft Sunucu
Sana Önere Bileceğim Siteler.Not Arkadaşın Hosting Firması da var özel mesaj yolu ile size test makine vere bilirler. Örnek Anlık Değerim.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

YigitReisOfficial

❤️ Atatürk Sevdalısı ❤️
Usta Yazar
Elmaslar
8.621
Puanlar
2.530
Yer
İstanbul - Beylikdüzü
Website
www.mc-tr.com
Ruh Hali
Neden korkuyorsun ki? Keyubu firmasının TC No istemesinin en temelde yatan sebebi o dolandırıcılara karşı önden önlem almasıdır. Bildiğin gibi Hosting firmasının müşterileri arasında çok dolandırıcılık olayları veya ona benzer şeyler yaşanabiliyor. Eh firmada bunların önüne geçebilmek için bu bilgileri alıyor ki yanlış hatırlamıyorsam bu bilgilerde e-Devlet gibi üstün siteler tarafından taratılıyor. Özetle o Keyubu firmasının çalışanları, TC No bilgilerimizi göremiyor, diye biliyorum. @Keyubu firmasının da bu konu için olan şahsi görüşünü de alabilirsiniz. ( Konuya açıklık getirebilir :3 )

• Elmas
Tepkiler: HadronNetwork

JESUS🌙

Birisi mi Spawnlandı?
Premium
Elmaslar
402
Puanlar
0
Yer
Kocaeli
Ruh Hali
Çokta meraklılardı sen tc çalcak

ChampCem

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
55
Puanlar
0
herkes senin tcni çalmazlar demiş onlar çalmazda başkası çalarsa nolucak? ben de şahsen vermek istemem sonuçta parasını verip hizmet alıyorum bundan iyi doğrulma mı olur robot değilim işte :D ve illegal birşey yaparsam beni bulmaları için tcme ihtiyacı yok her türlü bulurlar

metehngzr

Birisi mi Spawnlandı?
TEONCREATIVE
Elmaslar
275
Puanlar
0
Ruh Hali
TC kimlik istemelerinin sebebi tamamen güvenlik, illegal birşey yapıldığında hakkınızda işlem yapılmasında yardımcı oluyor. Keyubu oldukça güvenilir bir şirket güvenle bilgilerini verebilirsin uzun süredir kullanıyorum ve bir sıkıntıya rastlamadım.

GorkemByrm

Birisi mi Spawnlandı?
Rivel
Hosting Görevlisi
Elmaslar
2
Puanlar
0
Website
www.crenw.net
Ruh Hali
TC numarası her Türk firmada istenmektedir güvenlik yerine bunun en önemli sebebi size fatura kesilirken TC numaranızın girilmesi ve girilen TC numarası üzerinden otomatik faturaya bilgilerin işlenmesidir. 🙂

Vital Ghost

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
13
Puanlar
20
Keyubu çok iyi performanslı bir firmadır hiçbir özel şeylerinizi hiçbir yerde paylaşmaz TC Numarası sadece işi güvene almak için istenir yoksa şimdi firmaların hepsi kapatılmıştı, BATIHOST kurcaksan kurma derim RABISU, KEYUBU dışında hiçbir firmayı tavsiye etmem eğer sizlere kötü bir davranışta bulunup tartışma çıkarırlar ise şikayet edebilirsin.

Hison

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Şirket "TOV STIKHITS COM" sürekli olarak toptan tütün sopa HEETS satıyor! Tüketim vergisi olmayan Ukrayna pazarı (7 tat), tüketim vergisi olmayan Kazakistan pazarı (7 tat), tüketim vergisi olmayan Rusya pazarı (11 tat) için mevcut tütün çubukları.

Tatlar aralığı Stik Heets Iqos herhangi bir müşteriyi tatmin edecek:

Heets Silver Selection - seçili bir tütün karışımının lezzetinin basit ve hafif bir karışımıdır.

Heets Bronze Label – marka yeni mix, tütün tadı ince kakao ve kurutulmuş meyve ile birleştirilir.

çubukları (stick) Purple Label - bu unutulmaz tat ve zengin aromanın cesur bir birleşimidir.

IQOS Amber Label için Tütün Çubuk Levhalar katı klasiklerin ilginç bir kombinasyonudur.

Heets Green Zing – bu gerçek bir bahar kokusu.

Heets Turquoise Label - Soğutma mentol notalarının kombinasyonu.

Heets için IQOS Yellow Label - Hafif baharatlı notalarla seçilmiş tütün karışımının aroması.

(YENİ) Heets Glaze Heets — yumuşak ve kokulu. Taze baharatlar ve aromatik bitkilerin hassas karışımı.

(YENİ) Heets Noor Heets — - sıcak ve narenciye. Sıcak tütün aroması ve narenciye ve meyveli notalarla zarif tütün karışımı. Aromatik notlar: narin narenciye.

(YENİ) Heets Apricity Heets — zengin ve kremsidir. Tütün, kadifemsi kremsi bir yüzeyle sona eren odunsu ve tatlı meyveli notalarla karıştırılır. Aromatik notlar: sıcak meyveli.

(YENİ) Yogen Heets — Aromatik notlar: taze çiçek.

Herhangi bir taşıyıcı tarafından Ukrayna'nın her yerine gönderiyoruz ve Ukrayna'dan "DHL EXPRESS AVİA"nakliye şirketi tarafından yakın ve uzak ülkelere gönderiyoruz.

Telgrafa Yaz - StickHeetsUkraine

Telegram +447384477840 Andrey'de arama ve sipariş kabul ediyoruz,

Stik.net.ua üzerindeki tüm ürün grubu