• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.

Reklam SUNUCU AKTİF > oyna.mineheight.com | 1.8 - 1.14.4 | ÖZEL BÜYÜLER / ÖZEL SINIFLAR / ÖZEL MASKELER / ÖZEL ÜRETİM EŞYALARI / COİN MARKETİ / SIFIR HİLE!

Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

MineHeight

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
12
Puanlar
40
Discord
Wirpase. #8982
Minecraft
Wirpase

iFihaSum

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
130
Puanlar
1.440
Konu anlatımı ve tasarımı gelişebilir bir diğer yönden haritalar güzel sistemleri de çok sevdim başarılar

BlazeNetwork

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
48
Puanlar
1.940
Kimseyi aldırış etmeyin, Kaliteli şeyleri kıskanıp yalan yanlış eleştiri yapan çok olur bu yolda, iyisiniz böyle devam edin. Başarılar dilerim.

cosmicfugue

Everything you can imagine is real.
Yardımsever Üye
Bölüm Moderatörü
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
484
Puanlar
3.495
Steam
mafevk
Discord
cosmicfugue#9134
Minecraft
cosmicfugue
oynamak isterim beğendim

JoneX

Play.CraftRosi.Com
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
345
Puanlar
1.840
Discord
Arda#6888
Minecraft
JoneX
Herkez kötü yorum atmış aksine bayıldım kendime rakip olarak görüyorum konu tasarımı olmadanda konu olabileceğini göstermişsiniz sunucunuzu dibine kadar çok güzel görsellerle anlatmışsınız konuda sistemleriniz say say bitmez sunucu op lik derecesini tam oturtmuşsunuz bu sunucu tutar ! başarılar

BarkınÇağan

I don't know.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
44
Puanlar
90
Discord
BarkınÇağan#4776
Mapler alıntı gibi geldi, sistemleriniz bir kaçı klasik olsada geri kalanını beğendim umarım istediğiniz yere gelirsiniz başarılar.

Kakarotto

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
51
Puanlar
1.190
Buram buram skript kokuyor ama iyi gibi bakıcaz

MineHeight

En iyi cevaplar
0
Elmaslar
12
Puanlar
40
Discord
Wirpase. #8982
Minecraft
Wirpase
Konu anlatımı ve tasarımı gelişebilir bir diğer yönden haritalar güzel sistemleri de çok sevdim başarılar
Kimseyi aldırış etmeyin, Kaliteli şeyleri kıskanıp yalan yanlış eleştiri yapan çok olur bu yolda, iyisiniz böyle devam edin. Başarılar dilerim.
oynamak isterim beğendim
Herkez kötü yorum atmış aksine bayıldım kendime rakip olarak görüyorum konu tasarımı olmadanda konu olabileceğini göstermişsiniz sunucunuzu dibine kadar çok güzel görsellerle anlatmışsınız konuda sistemleriniz say say bitmez sunucu op lik derecesini tam oturtmuşsunuz bu sunucu tutar ! başarılar
Mapler alıntı gibi geldi, sistemleriniz bir kaçı klasik olsada geri kalanını beğendim umarım istediğiniz yere gelirsiniz başarılar.
Buram buram skript kokuyor ama iyi gibi bakıcaz
Yorumlarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim dostlar. Toplu olarak cevap vermiş olayım.

Sunucu mapleri satın alındı, mimar takımı toplandığında kendi maplerimize yöneleceğiz.

Sunucuda otosat için bile skript bulunmamakta. Hiçbir skript yok yani. Hepsi pluginler ile yapılmış sistemler. İnsan biraz araştırmacı olunca her şeyi bulabiliyor..

MineHeight

En iyi cevaplar
0
Elmaslar
12
Puanlar
40
Discord
Wirpase. #8982
Minecraft
Wirpase

Dropex

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Zanen Team
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
54
Puanlar
160
Güzel sunucuya benziyor. Sistemler gözüme hoş geldi. Umarım dilediğiniz yerlere gelirsiniz.

drceria

Play.TrRise.com
MC-TR Donator
Premium
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
76
Puanlar
210
Discord
drceria#2220
Minecraft
drceria
Güzel sunucu lakin konu tasarımı değiştirilebilir Ferhat farkı diyorum başarılar.

MineHeight

En iyi cevaplar
0
Elmaslar
12
Puanlar
40
Discord
Wirpase. #8982
Minecraft
Wirpase
Güzel sunucu lakin konu tasarımı değiştirilebilir Ferhat farkı diyorum başarılar.
Konu tasarımını tüm sistemleri oturtup düzenlediğimizde yapacağız. Daha yeni sistemler eklenecek. Yorumunuz için teşekkürler.

Yukarı