Sol Reklam

SUNUCU AKTİF > oyna.mineheight.com | 1.8 - 1.14.4 | ÖZEL BÜYÜLER / ÖZEL SINIFLAR / ÖZEL MASKELER / ÖZEL ÜRETİM EŞYALARI / COİN MARKETİ / SIFIR HİLE!

MineHeight

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Wirpase. #8982

Elmaslar
13
Puanlar
3.770
Minecraft
Wirpase

daywe

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
131
Puanlar
13.595
Yer
Antalya
Konu anlatımı ve tasarımı gelişebilir bir diğer yönden haritalar güzel sistemleri de çok sevdim başarılar

BlazeNetwork

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
147
Puanlar
9.320
Yer
Bende bilmiyorum nerdeyim?
Kimseyi aldırış etmeyin, Kaliteli şeyleri kıskanıp yalan yanlış eleştiri yapan çok olur bu yolda, iyisiniz böyle devam edin. Başarılar dilerim.

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
oynamak isterim beğendim

Arda

Konuşmak bedava, bana kodu göster! -Linus Torvalds

Discord:

ArdaK#6888

Elmaslar
656
Puanlar
7.075
Minecraft
JoneX
Herkez kötü yorum atmış aksine bayıldım kendime rakip olarak görüyorum konu tasarımı olmadanda konu olabileceğini göstermişsiniz sunucunuzu dibine kadar çok güzel görsellerle anlatmışsınız konuda sistemleriniz say say bitmez sunucu op lik derecesini tam oturtmuşsunuz bu sunucu tutar ! başarılar

BarkınÇağan

I don't know.

Discord:

BarkınÇağan#4776

Elmaslar
31
Puanlar
920
Yer
Yalova | Çınarcık
Mapler alıntı gibi geldi, sistemleriniz bir kaçı klasik olsada geri kalanını beğendim umarım istediğiniz yere gelirsiniz başarılar.

Kakarotto

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
48
Puanlar
0
Buram buram skript kokuyor ama iyi gibi bakıcaz

MineHeight

Discord:

Wirpase. #8982

Elmaslar
13
Puanlar
3.770
Minecraft
Wirpase
Konu anlatımı ve tasarımı gelişebilir bir diğer yönden haritalar güzel sistemleri de çok sevdim başarılar
Kimseyi aldırış etmeyin, Kaliteli şeyleri kıskanıp yalan yanlış eleştiri yapan çok olur bu yolda, iyisiniz böyle devam edin. Başarılar dilerim.
oynamak isterim beğendim
Herkez kötü yorum atmış aksine bayıldım kendime rakip olarak görüyorum konu tasarımı olmadanda konu olabileceğini göstermişsiniz sunucunuzu dibine kadar çok güzel görsellerle anlatmışsınız konuda sistemleriniz say say bitmez sunucu op lik derecesini tam oturtmuşsunuz bu sunucu tutar ! başarılar
Mapler alıntı gibi geldi, sistemleriniz bir kaçı klasik olsada geri kalanını beğendim umarım istediğiniz yere gelirsiniz başarılar.
Buram buram skript kokuyor ama iyi gibi bakıcaz

Yorumlarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim dostlar. Toplu olarak cevap vermiş olayım.

Sunucu mapleri satın alındı, mimar takımı toplandığında kendi maplerimize yöneleceğiz.

Sunucuda otosat için bile skript bulunmamakta. Hiçbir skript yok yani. Hepsi pluginler ile yapılmış sistemler. İnsan biraz araştırmacı olunca her şeyi bulabiliyor..

MineHeight

Discord:

Wirpase. #8982

Elmaslar
13
Puanlar
3.770
Minecraft
Wirpase

Dropex

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
52
Puanlar
0
Güzel sunucuya benziyor. Sistemler gözüme hoş geldi. Umarım dilediğiniz yerlere gelirsiniz.

MineHeight

Discord:

Wirpase. #8982

Elmaslar
13
Puanlar
3.770
Minecraft
Wirpase

drceria

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
91
Puanlar
0
Güzel sunucu lakin konu tasarımı değiştirilebilir Ferhat farkı diyorum başarılar.

MineHeight

Discord:

Wirpase. #8982

Elmaslar
13
Puanlar
3.770
Minecraft
Wirpase
Güzel sunucu lakin konu tasarımı değiştirilebilir Ferhat farkı diyorum başarılar.
Konu tasarımını tüm sistemleri oturtup düzenlediğimizde yapacağız. Daha yeni sistemler eklenecek. Yorumunuz için teşekkürler.

luf1x

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
174
Puanlar
14.870
Kaliteli bir sunucuya benziyor daha iyi yerlere gelmeniz dileğiyle.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı