Sol Reklam

RioS GSS ile İstediklerin Bir Tık Ötende!

M1rhan

BigBang mi olsak?
Premium

Discord:

mirhan

Elmaslar
161
Puanlar
14.405
Yer
İstanbul
Minecraft
M1rhan
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Ekibinizi beğendim. Başarılar dilerim.

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya

Ekibinizi beğendim. Başarılar dilerim.
Ekipteki kişilerin tanıtımı yapılmadan ekibi nasıl beğendin :D

Demişken ekipteki kişilerin tanıtımı iyi olabilir çünkü kimden ne hizmet alacağımızı öğrenmek bizim de hakkımız

ddOpher

Bir Hilal uğruna, ne Güneşler batıyor!

Discord:

hesabımı silin lütrfen

Elmaslar
83
Puanlar
3.920
Yer
hesabımı silin
Minecraft
hesabı silin
.d para siparişi alanın oluyor .d ayrıca kim var kim yok değil çoğu tanıdığım ve işini iyi yapan kişiler.

Adam haklı Mirhancığım, banada gelip plugin bilgin varmı diye sormuştun. Vardı ama ekibe girmek istemiyordum.

M1rhan

BigBang mi olsak?
Premium

Discord:

mirhan

Elmaslar
161
Puanlar
14.405
Yer
İstanbul
Minecraft
M1rhan

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
Ekibi pek tanımasamda güzel işler çıkaracağına inanıyorum , neredeyse her yöne hizmet vermeniz de artı güzel olmuş.
( Ekip biraz kalabalık olmuş )

M1rhan

BigBang mi olsak?
Premium

Discord:

mirhan

Elmaslar
161
Puanlar
14.405
Yer
İstanbul
Minecraft
M1rhan

Hyphelix

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

! Anıl.sh#8627

Elmaslar
116
Puanlar
4.270
Yer
İstanbul Üsküdar Selamsız
Minecraft
KeskinCan
DDOS Korumasımı ?

Komik geldi DDOS Koruma tarafı :)
@mojomi

mojomi

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

mojomi #2467

Elmaslar
21
Puanlar
1.970
Ah ah ah ah.
Parayla DDOS koruması satılır mı yahu?
CloudFlare ile SRV koruması sağlayabilirsiniz (belirli bi' dakikada adresi yeniler ve bağlantı kopması yaşamazsınız.)
Eğer iyi bir trafik yönlendiricisine sahipseniz zaten DDOS veya BOT ile korkutulmamalısınız.
Windows, Linux, Ubuntu ve MAC için internette DDOS Firewall'ları var satın alacağınıza az biraz araştırın.
Bi' arkadaş vardı "eklentiyle ddosu engelliyorum" demişti.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Parayla DDOS koruması satılır mı ? örnek DDOS koruması görmek istiyorum
CloudFlare var iken sizden neden para ile ddos koruması alalım bunu açıklarmısınız bizlere veya Hizmet verdiğiniz ddos koruması gösteriniz.
Windows, Linux, Ubuntu ve MAC için internette DDOS Firewall'ları var google amcaya sormak yeterli

Konu tasarımını beğenmedin .

M1rhan

BigBang mi olsak?
Premium

Discord:

mirhan

Elmaslar
161
Puanlar
14.405
Yer
İstanbul
Minecraft
M1rhan
CloudFlare ücretsiz sürümleri pek bir işe yaramıyor açıkçası. Vuran yine vuruyor düşüren yine düşürüyor. Bizim sunduğumuz koruma 2 çeşit. Birisi @LeBlach 'in OVH ile sunduğu koruma diğeri ise ekibimizde Alastry adıyla bilinen Nicat arkadaşımızın sunduğu bir yazılım. Java ile kodladı ve çalışıyor. Detayları ben de bilmiyorum ancak iyi bir koruma. Ve internette bulduğunuz ücretsiz korumaları kurun bir test edelim isterseniz .d Ayrıca @mojomi eklenti ile DDOS engellenemez bunu ben de biliyorum. ve @BloodyX eğer görmek istiyorsan my old friend @LeBlach ile görüşüp örnek alabilirsin. BotNET saldırılarını engellemişti. Kendim gördüm. Neyse size iyi günler kalanını
sorabilirsiniz :D Bu arada ekibi de kapattık daha fazla gömmenize gerek yok yaptığınız tek şey boş yapmak oluyor bana burda kendinizce gömme çabalarınız sizi "boş" gösteriyor öyle diyeyim. İyi forumlar :D Sayanora

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
CloudFlare ücretsiz sürümleri pek bir işe yaramıyor açıkçası. Vuran yine vuruyor düşüren yine düşürüyor. Bizim sunduğumuz koruma 2 çeşit. Birisi @LeBlach 'in OVH ile sunduğu koruma diğeri ise ekibimizde Alastry adıyla bilinen Nicat arkadaşımızın sunduğu bir yazılım. Java ile kodladı ve çalışıyor. Detayları ben de bilmiyorum ancak iyi bir koruma. Ve internette bulduğunuz ücretsiz korumaları kurun bir test edelim isterseniz .d Ayrıca @mojomi eklenti ile DDOS engellenemez bunu ben de biliyorum. ve @BloodyX eğer görmek istiyorsan my old friend @LeBlach ile görüşüp örnek alabilirsin. BotNET saldırılarını engellemişti. Kendim gördüm. Neyse size iyi günler kalanını sorabilirsiniz :D Bu arada ekibi de kapattık daha fazla gömmenize gerek yok yaptığınız tek şey boş yapmak oluyor bana burda kendinizce gömme çabalarınız sizi "boş" gösteriyor öyle diyeyim. İyi forumlar :D Sayanora
1 olarak boş yapan yok
2 olarak şua zamana kadar kimseyi gömeye çalışmayınız eleştiriyi acık olmanız gerekir iken neden sadece 2 mize birden yüklendin onu anlıyamadım ben eleştirdim kalkıpta size hakaret etmedik eleştiriye acık değil iseniz konu acmayınız en mantıklısı budur kapatılan bir ekibi biz nereden bilelim biz eleştirdik sizde eleştirebilirsiniz herkese en doğal hakkınız ama kalkıpta 2 3 kelime ile başkalarını gömseydik şuan buralarda olazidik

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya

M1rhan

BigBang mi olsak?
Premium

Discord:

mirhan

Elmaslar
161
Puanlar
14.405
Yer
İstanbul
Minecraft
M1rhan
1 olarak boş yapan yok
2 olarak şua zamana kadar kimseyi gömeye çalışmayınız eleştiriyi acık olmanız gerekir iken neden sadece 2 mize birden yüklendin onu anlıyamadım ben eleştirdim kalkıpta size hakaret etmedik eleştiriye acık değil iseniz konu acmayınız en mantıklısı budur kapatılan bir ekibi biz nereden bilelim biz eleştirdik sizde eleştirebilirsiniz herkese en doğal hakkınız ama kalkıpta 2 3 kelime ile başkalarını gömseydik şuan buralarda olazidik
Dostum sadece 2’nize yüklenmedim. Bi mesajlara bak kime yüklenilmiş. Hayır yazdığın mesaj da @mojomi nin yazdığı mesajın azıcık değiştirilmiş hali. Bu yüzden “boş” yapıyor oluyorsun. Kusura bakın ama artık eyvallahım yok kimseye. Eleştiriye açık değilim demiyorum da bunlar eleştiri değil. Eleştirinin bir seviyesi, sınırı olur. Sizin yaptıklarınız gömmeye çalışmak. @Cylonce gel toprağı da sen at bari canım. Kapalı olduğunu bilmen gerekmiyor ancak yaptıklarınız sadece insanları gömme çabası. Bundan sonraki eleştirilerinizi paylaşmadan önce bir incelemenizi tavsiye ederim. İyi forumlar.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı