Sol Reklam
Sağ Reklam

Rabisu | Makinemi sildi !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

26Asrın123

CandySky.Keyubu.Com
Elmaslar
13
Puanlar
0
2 haftadır DeluxeNode'da ticketim açık ve her gün sürekli destek ekibiyle iletişim halindeyiz. Gayette yardım etmeye çalışıyorlar. İngilizce gramerin anlaşılamayacak kadar kötüyse cevap vermeyebilirler ama.
herşey ticketle bitmiyor sunucular iyi olmadıkca ne anlamı kalır ticket din batihost un kide ticketlere hemen cevap veriyorlar 2 dk içerisinde ve sunucularıda çok güzel.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Avukat 6bin istiyor :D onun için Şikayet dilekçesini yapıcam
aga ciddi 6 bin mi verecen la sunucu günde kaç çekiyorduki

2AdamMC

Oyunun sonunda her yol, ayrı bir sondur.

Discord:

Gökhan#5964

Elmaslar
124
Puanlar
9.810
Yer
İSTANBUL
Minecraft
Mr_Gokhan
herşey ticketle bitmiyor sunucular iyi olmadıkca ne anlamı kalır ticket din batihost un kide ticketlere hemen cevap veriyorlar 2 dk içerisinde ve sunucularıda çok güzel.

aga ciddi 6 bin mi verecen la sunucu günde kaç çekiyorduki
8 bin üyemiz var Youtube kanalımız için bu sunucuyu yönetiyoruz zaten, 6 bin tl değilde, 2 bin tlye halledecek bir tanıdık avukat var onunla iletişime geçtik %100 kazanacağımızı gösteriyor deliller üzerine bakalım hayırlısı

26Asrın123

CandySky.Keyubu.Com
Elmaslar
13
Puanlar
0
8 bin üyemiz var Youtube kanalımız için bu sunucuyu yönetiyoruz zaten, 6 bin tl değilde, 2 bin tlye halledecek bir tanıdık avukat var onunla iletişime geçtik %100 kazanacağımızı gösteriyor deliller üzerine bakalım hayırlısı
aga rabisu filan size sponsor olmamış mı ya :D

2AdamMC

Discord:

Gökhan#5964

Elmaslar
124
Puanlar
9.810
Yer
İSTANBUL
Minecraft
Mr_Gokhan

26Asrın123

CandySky.Keyubu.Com
Elmaslar
13
Puanlar
0

SkyLifeNW

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

alperenvural

Elmaslar
21
Puanlar
13.280
Yer
İstanbul
Minecraft
alperr
Aç davanı dostum kaç ödüyorsun 25mi 1000TL kazanırsın. Zamanında çok kazanmışlardı arkadaşlarım.

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
Merhabalar, 09.11.2018 saat 23:30'da makinem silindi ve panelden açamadım.
Rabisu ile iletişme geçtim telefonları açmıyorlar, Email'e cevap vermiyorlar + Siteleri bozulmuştu
10.11.2018 tarihinde sabah 13:30'da iletişim kurdum ve Veritabanı silindiğini VDS yedekleri gittiğini söylediler
ve 4 aylık bir kayıtımız gitti bunun üzerine tüm SS ve ödeme kayıtlarımız mevcuttur. Devletin bize sağladığı haklardan yararlanıp Dava açabilirmiyiz ?

Şikayetçi olduğum Hosting : @Rabisu
Satış yaptığın ve vergi ödemediğin için cezayı patlatırlar sana.
Makinenin içindeki senin pluginlerin mi gitti anlamadım?
Ama Rabisu'dan minecraft server alman büyük hata.
+_+

2AdamMC

Discord:

Gökhan#5964

Elmaslar
124
Puanlar
9.810
Yer
İSTANBUL
Minecraft
Mr_Gokhan
Satış yaptığın ve vergi ödemediğin için cezayı patlatırlar sana.
Makinenin içindeki senin pluginlerin mi gitti anlamadım?
Ama Rabisu'dan minecraft server alman büyük hata.
+_+
Ben Vergimi ödüyorum kardeşim

Aç davanı dostum kaç ödüyorsun 25mi 1000TL kazanırsın. Zamanında çok kazanmışlardı arkadaşlarım.
Avukat 2 bin tl istiyor

26Asrın123

CandySky.Keyubu.Com
Elmaslar
13
Puanlar
0

GizliDayı

Emre Doğan

Discord:

hazretidoqan#8722

Elmaslar
13
Puanlar
0
Minecraft
GizliDayiV1
Kardeşim bende aynı durumdayım şuan. Oyuncularımın emekleri bizim pakete verdiğimiz emekler felan hep gitti. Şuan elimde hiç bir yedek yok sadece vds'de idi. Bana söyledikleri tek şey "Veri tabanları silindi paket için yapacağımız bir şey yok sizin hatanız". Bu durum altından nasıl çıkacaklar onuda bilmiyorum. Tek yapacağım şey var o da host değiştirmek. Batihost gibi hostlar dahada gelişirken bu rabisu gelişmemek için elinden geleni yapıyor kardeşim. Ne bir destek verecek telefon numaraları nede e postaları var. Şuan seninde elinden gelen bir şey olmaz ama ne yaparsa arkandayım.

2AdamMC

Discord:

Gökhan#5964

Elmaslar
124
Puanlar
9.810
Yer
İSTANBUL
Minecraft
Mr_Gokhan
Kardeşim bende aynı durumdayım şuan. Oyuncularımın emekleri bizim pakete verdiğimiz emekler felan hep gitti. Şuan elimde hiç bir yedek yok sadece vds'de idi. Bana söyledikleri tek şey "Veri tabanları silindi paket için yapacağımız bir şey yok sizin hatanız". Bu durum altından nasıl çıkacaklar onuda bilmiyorum. Tek yapacağım şey var o da host değiştirmek. Batihost gibi hostlar dahada gelişirken bu rabisu gelişmemek için elinden geleni yapıyor kardeşim. Ne bir destek verecek telefon numaraları nede e postaları var. Şuan seninde elinden gelen bir şey olmaz ama ne yaparsa arkandayım.
Kendini ezdirme Rabisuya kardeşim bu kanıtlar ile Bilişim suçlarına şikayet ettiğimiz gibi Hostingi kapatılır, Tazminat davasına döner
onlar senin dava açmana üşeneceğinin için seni eziyorlar, Ezdirme kendini Şikayet dilekçeni hazırla.

26Asrın123

CandySky.Keyubu.Com
Elmaslar
13
Puanlar
0
Kendini ezdirme Rabisuya kardeşim bu kanıtlar ile Bilişim suçlarına şikayet ettiğimiz gibi Hostingi kapatılır, Tazminat davasına döner
onlar senin dava açmana üşeneceğinin için seni eziyorlar, Ezdirme kendini Şikayet dilekçeni hazırla.
zaten adamların hosting i kapanıyor şuanda

a
aga siz en başta rabisudan alarak hata yapmışsınız

şuanda rabisu açılmış

2AdamMC

Discord:

Gökhan#5964

Elmaslar
124
Puanlar
9.810
Yer
İSTANBUL
Minecraft
Mr_Gokhan
zaten adamların hosting i kapanıyor şuanda

a

aga siz en başta rabisudan alarak hata yapmışsınız

şuanda rabisu açılmış
Kapatırsa kapatsın benim hizmetim varken kapatamazlar bildirmeleri lazım
makinemi izinsiz sıfırlayamazlar İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına şikayet dilekçesinde bulundum.

26Asrın123

CandySky.Keyubu.Com
Elmaslar
13
Puanlar
0
Kapatırsa kapatsın benim hizmetim varken kapatamazlar bildirmeleri lazım
makinemi izinsiz sıfırlayamazlar İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına şikayet dilekçesinde bulundum.
şuanda rabisuya girebiliyıon bi gir bakam sunucun gelmişmi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı