Sol Reklam

Rabisu | Makinemi sildi !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

2AdamMC

Oyunun sonunda her yol, ayrı bir sondur.

Discord:

Gökhan#5964

Elmaslar
124
Puanlar
9.810
Yer
İSTANBUL
Minecraft
Mr_Gokhan
Merhabalar, 09.11.2018 saat 23:30'da makinem silindi ve panelden açamadım.
Rabisu ile iletişme geçtim telefonları açmıyorlar, Email'e cevap vermiyorlar + Siteleri bozulmuştu
10.11.2018 tarihinde sabah 13:30'da iletişim kurdum ve Veritabanı silindiğini VDS yedekleri gittiğini söylediler
ve 4 aylık bir kayıtımız gitti bunun üzerine tüm SS ve ödeme kayıtlarımız mevcuttur. Devletin bize sağladığı haklardan yararlanıp Dava açabilirmiyiz ?

Şikayetçi olduğum Hosting : @Rabisu

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
aynı şey bugün banada oldu dostum noluyor anlamadım :/

sabri68tknn

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

SabriTekin#1119

Elmaslar
91
Puanlar
0
Yer
Aksaray
Minecraft
Sabri68Tkn
Rabisu'da böyle şeyler klasikdir. Dava açsan sen serverinden para kazanıyorsun ve vergi fln ödemiyon sanada yazarlar ceza bence.
Bir soğuk su iç derim.(Geçmiş olsun.)

2AdamMC

Discord:

Gökhan#5964

Elmaslar
124
Puanlar
9.810
Yer
İSTANBUL
Minecraft
Mr_Gokhan
aynı şey bugün banada oldu dostum noluyor anlamadım :/
Tüm kanıtlarımız var Yedeklerimizi geri getirsinler, Paramızı hesabımıza yatırsınlar ayrılmayı düşünüyorum
böyle amatör firmalarla birdaha çalışmam
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Rabisu'da böyle şeyler klasikdir. Dava açsan sen serverinden para kazanıyorsun ve vergi fln ödemiyon sanada yazarlar ceza bence.
Bir soğuk su iç derim.(Geçmiş olsun.)
İlk önce kendileri ceza yerler faturalar mevcut KDV İçeriyor ödüyoruz.

26Asrın123

CandySky.Keyubu.Com
Elmaslar
13
Puanlar
0
yaw böyle kötü bi siteden niye sunucu açarsınız ? gidin batihost tan açın hemde 1 aylık ücretsiz site veriyorlar

aynen benim arkadaşımın serveride gitmiş

Unknown

projects.gg

Discord:

rudde#9029

Elmaslar
280
Puanlar
14.270
Minecraft
rudde
Kendileri çözüm için uğraşıyordur diye düşünüyorum. Benim de test sunucum ve webspace barındırmamı Rabisu sağlıyordu. Başka bir hostinge geçmeyi düşünürseniz DeluxeNode'u tavsiye ederim.

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
200 kredi bulunan hesabıma birden giriş yapamadım çalınmış olsa şifremi unuttum diyorum böyle bir hesap yok fakat kötü olan 1dakika önce girip çıkış yaptıgımda tekrar girememem ayriyetten tekrar bir hesap açıp olayı bildirdim arkasından o hesabada giriş yapamadım noluyor çözemiyorum şuan. ayrıyetten 3 dakika boyunca site kapalı gözüküyordu şuan sertifika diyor.

Alpho320

powered by Fabulous.

Discord:

Alpho320#9202

Elmaslar
1.285
Puanlar
17.175
Yer
Istanbul
Minecraft
Alpho320
Rabisu ile iletişme geçtim telefonları açmıyorlar, Email'e cevap vermiyorlar + Siteleri bozulmuştu
10.11.2018 tarihinde sabah 13:30'da iletişim kurdum ve Veritabanı silindiğini VDS yedekleri gittiğini söylediler
ve 4 aylık bir kayıtımız gitti bunun üzerine tüm SS ve ödeme kayıtlarımız mevcuttur. Devletin bize sağladığı haklardan yararlanıp Dava açabilirmiyiz ?

Hatanı söylüyorum,Rabisu'dan sunucu alman.

2AdamMC

Discord:

Gökhan#5964

Elmaslar
124
Puanlar
9.810
Yer
İSTANBUL
Minecraft
Mr_Gokhan

26Asrın123

CandySky.Keyubu.Com
Elmaslar
13
Puanlar
0

Önerdiler aldık bu forumdan zaten satıcı rankıda var @Rabisu
Ben diyorumki dava açabilirmiyim ?
Parana yazık git batihost dan alsaydın ve 1 aylık bedava site veriyorlar rabisu ya ticket at 1 hafta sonra cevap verirler

Kendileri çözüm için uğraşıyordur diye düşünüyorum. Benim de test sunucum ve webspace barındırmamı Rabisu sağlıyordu. Başka bir hostinge geçmeyi düşünürseniz DeluxeNode'u tavsiye ederim.
bence hiç uğraşmıyor adamlar zaten bir tane ticket i 1 hafta sonra cevap yazıyorlar oda adam gibi bi cevap olsa keşke yada o ticket i siliyorlar ve DeluxeNode ne kötü kötü siteler tavsiye ediyorsun adamların parasına yazık

Son düzenleme:

Jimenezz

Elmaslar
39
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
KamberSF
Sanırım @Rabisu .com kapandı, Zaten bu kadar kalitesiz bir firmanın kapanması hiç de şaşırtıcı bir durum değil doğrusu.

(Not : bildiğim kadarıyla şu ssl sertifikası diye bir şey var ona her ay belli bir ücret ödüyorsunuz ve siteniz https:// ile başlıyor ve google sizin sitenizi hem güvenli buluyor hemde öne çıkarıyor eğer ssl sertifikası ödenmemişse ve süresi bitmişse bu hatayı veriyor bildiğim kadarıyla ondan site kapalı olabilir. bu bir tahmindir.)
Ekran Alıntısı.PNG

Büyük ihtimal ile dava açıla bilir sonuçta firma senin haklarını yiyor, parasını ödediğin halde sunucunu kapatıyor.

Son düzenleme:

Volume

Skripter & BackEnd Coder
Elmaslar
75
Puanlar
8.975
Minecraft
VolumeGG
Rabisudan 2-3 güne sunucu almayı düşünüyordum.iyiki yüklememişim parayı.Geçmiş olsun sizlere

26Asrın123

CandySky.Keyubu.Com
Elmaslar
13
Puanlar
0
Rabisudan 2-3 güne sunucu almayı düşünüyordum.iyiki yüklememişim parayı.Geçmiş olsun sizlere
aga batihost u öneririm benim batihost dan sunucum var ticketlerimi 2 dk ya cevap veriyorlar yada whatsapp dan ve 1 aylık ücretsiz site veriyorlar

Jimenezz

Elmaslar
39
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
KamberSF
Bu arada söylemeden geçemeyeceğim eğer sunucu almayı düşünüyorsan sana bir tavsiye vermek isterim bu konularda en iyi firma @batihost.com

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı