Sol Reklam

Tanıtım OtomatikPiston | Büyüyen Bitkiler İçin Redstone'suz Pistonlar!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kekn9ne

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
17
Puanlar
420
Minecraft
Kekn9ne
Pistonlara can eklenebilirse güzel olabilir üstünde çıkacak hologram ile canını görebiliriz can yenilemek için belirli bi ücret ödenebilir adı üstünde otomatik kolaylaştırılmış bir sistem üstüne ek özellik ekliyerek birazdaha güzelleştirebiliriz.

oyunun tadı daha iyi çıkar
Güzel bir özellik düşünmüşsünüz ancak ne yalan söyleyeyim bunu yapacak bilgim yok maalesef. İlk kez Java ile uğraşıp Minecraft plugini hazırladım. Bu plugin ile kendimi geliştirmeyi düşünüyorum, önerinizi not aldım. Yeterli bilgiye sahip olduğumda entegre edeceğim. Teşekkürler

Alabros

Halil Tetik

Discord:

Alabros#1460

Elmaslar
296
Puanlar
9.320
Aklımda tonlarca soru... Kusura bakma java ve sunucu kısmında pek bilgili değilim bu sistem ping yaparmı merak ettim.

kekn9ne

Elmaslar
17
Puanlar
420
Minecraft
Kekn9ne
Aklımda tonlarca soru... Kusura bakma java ve sunucu kısmında pek bilgili değilim bu sistem ping yaparmı merak ettim.
Eklentiyi ilk yapma amacım pingi azaltmaktı, şahsen yapmayacağını düşünüyorum. Ancak benden daha bilgili kişilerden yapar diyenler de oldu yapmaz diyenler de oldu. Bu sistemi kullanan başka büyük sunucuların olduğunu da gördüm, oynadım, lag gözlemlemedim. En mantıklısı deneyip gözlemlemek olacak. Ayrıca sunucunuzun teknik özelliklerinin de ping açısından önemli olduğunu unutmayın.

Korxs

Discord:

Korx#8986

Elmaslar
3
Puanlar
135
Minecraft
TheKorxs
Cok güzel olmuş yorumlarda emekskyblock demişler pek anlamam emekskyblockdan ama lag sorununu azaltır elinize sağlık.

kekn9ne

Elmaslar
17
Puanlar
420
Minecraft
Kekn9ne

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Eklenti güncellendi.

Sözümden dönüp 1.8'e uygun hale getirdim. Konu içerisinden sunucunuza uygun sürümü indirebilirsiniz.
Çok saolun hocam hemen kullanacağım :<3: :<3:

kekn9ne

Elmaslar
17
Puanlar
420
Minecraft
Kekn9ne
K

K4NUN

Ziyaretçi
hocam ben dosyayı indirdimde bunu nasıl plugin dosyasına atacam jar olarak gelmedi

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Güzel bir özellik düşünmüşsünüz ancak ne yalan söyleyeyim bunu yapacak bilgim yok maalesef. İlk kez Java ile uğraşıp Minecraft plugini hazırladım. Bu plugin ile kendimi geliştirmeyi düşünüyorum, önerinizi not aldım. Yeterli bilgiye sahip olduğumda entegre edeceğim. Teşekkürler
Hocam bukadar özenle yapmışsınız V.2 sinide çıkartır mısınız çok beğendim :D Şu özellikler olabilir mi yazayım hemen;

- Para ile satılabilir olması
- Yükseltmeli olması
- Son seviyede x2 vs. vermesi

Böyle birşey yaparsanız emek skyblock sunucuları için muazzam bir eklenti olur :)

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
249
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
Hocam bukadar özenle yapmışsınız V.2 sinide çıkartır mısınız çok beğendim :D Şu özellikler olabilir mi yazayım hemen;

- Yükseltmeli olması

Böyle bir şey yaparsanız emek skyblock sunucuları için muazzam bir eklenti olur :)
Böyle bir şey yaparsa arkadaşın ücretsiz vereceğini sanmıyorum ayrıca gayet güzel eklentiye benziyor oyuncuları redstone ile uğraşmaktan kurtaracak başarılı bir eklenti olmuş.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Böyle bir şey yaparsa arkadaşın ücretsiz vereceğini sanmıyorum ayrıca gayet güzel eklentiye benziyor oyuncuları redstone ile uğraşmaktan kurtaracak başarılı bir eklenti olmuş.
Hocam ben kötü demedim ki :D Eğer V.2 çıkartırsa ekleyebilir manasında söyledim.

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
249
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
Hocam ben kötü demedim ki :D Eğer V.2 çıkartırsa ekleyebilir manasında söyledim.
Bende kötü dediniz demedim hem size hem de eklentiye ayrı yorum yaptım zaten arkadaş javada yeniyim kendimi geliştirirsem ileride eklerim tarzı bir mesaj atmış yukarıda.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Bende kötü dediniz demedim hem size hem de eklentiye ayrı yorum yaptım zaten arkadaş javada yeniyim kendimi geliştirirsem ileride eklerim tarzı bir mesaj atmış yukarıda.
Pardon hocam görmemişim.

kekn9ne

Elmaslar
17
Puanlar
420
Minecraft
Kekn9ne
hocam ben dosyayı indirdimde bunu nasıl plugin dosyasına atacam jar olarak gelmedi
Doğru bağlantıya tıkladığınıza emin olun

- Yükseltmeli olması

Böyle birşey yaparsanız emek skyblock sunucuları için muazzam bir eklenti olur :)
Hocam @iOnurReis isimli arkadaşın belirttiği gibi Java'da yeniyim, bunlar için biraz süre var. Ayrıca yükseltmeliden kasıt nedir? Daha ne işlevi olabilir ki?
Teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı