Sol Reklam
Sağ Reklam

Neden BATIHOST'u Seçmeliyiz?

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Ben şuanda müşteri gözüyle bakıyorum https://batihost.com/vds.php buraya 50 tl eski fiyat bu eskiyse yenilenmesi lazım sonuçta ben bunu kast etmeye çalıştım ama siz beni anlamadınız neyse spam oluyor.
:) burası tartışma konusu sanırım buradaki fiyatlar güncellenmiyor eski fiyatlar bildiriyim güncellenir.

Anladım bildiricem bunu iyi geceler :)

xsyasarxs2

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
16
Puanlar
3.785
Hayırlı satışlar

styopiktanker

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
74
Puanlar
0
Buradan size çözüm üretmek çokta doğru olmaz efendim. Ticket açtınız da biz mi yanıtlamadık, aa lütfen. :) Sizin gibi lag problemleri yaşayan müşterilerimize ciddi yardımda bulunuyoruz. +6 CPU verdiğimiz müşteriler bile oldu.
teşekkür ediyorum yakın zamanda atarım şuan farklı şeylerle uğraştığımızdan dolayı ticket'e zaman bulamıyoruz teşekkür ederim

Nugato

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
51
Puanlar
13.470
Yer
Bursa
FTP'si Neden Sorunlu Meriç!
Sadece Uzak Masaüstünden giriliyor buda insanı biraz korkutuyor (bu korku pluginerlere verilen uzakmasaüstü için)
Fiyatları Çok Pahalı Buda Biraz Zorluyor

Diyeceklerim Bu Kadar

Greendex

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
11
Puanlar
0
Sadece Uzak Masaüstünden giriliyor buda insanı biraz korkutuyor (bu korku pluginerlere verilen uzakmasaüstü için)

Diyeceklerim Bu Kadar
FTP'yi kurmadıysanız neden girsin ki? :) Siz isterseniz destek talebi açın, ftp kuralım makinenize.
Fiyatlar konusunda daha ucuz nereyi gösterebilirsin bana?[DOUBLEPOST=1493223289,1493223204][/DOUBLEPOST]

Diyeceklerim Bu Kadar
FTP'yi kurmadıysanız neden girsin ki? :) Siz isterseniz destek talebi açın, ftp kuralım makinenize.
Fiyatlar konusunda daha ucuz nereyi gösterebilirsin bana?

Nugato

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
51
Puanlar
13.470
Yer
Bursa
şu anda makinem yok

ItzAlpha

I think I'm a wolf
Elmaslar
128
Puanlar
0
Yer
Hong Kong
Nedenmi Batihost ? Ben Size Kısaca Açıklıyım Ne Zaman Ticket Atsam Çok Sinirlide Olsam Makine Olsun Vb Hatalardan Destege Basvursam Hep Güler Yüzle Ayrılıyorum. Müşterilerine Karşı Çok Cana Yakınlar Ve Sunuculardı Bir O Kadar Kaliteli Demişmiydim.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Bence iyi bir sunucu açmak isteyenlerin kesinlikle başvurması gereken bir hosting şirketi.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı