Sol Reklam

Neden BATIHOST'u Seçmeliyiz?

Greendex

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
11
Puanlar
0
Hepimiz güzel ve kaliteli bir Hosting şirketi isteriz. Sizi yarı yolda bırakmayacak, gerektiğinde para iadesi yapacak ve hiç kimselerin yapmadığı desteği sağlayacak.

Bugün, ucuz ve kaliteli bir hosting firması hakkında birkaç öneri vereceğim.

Neden mi kaliteli?
  • Bu işlerde acemi'siniz, henüz server hakkında pek bir bilgi sahibi değilsiniz. E ne yani, sunucu açmayacak mısınız? Tabii ki hayır. Sizin için birçok hazır paket bulunmakta.
  • Her türlü konuda hızlı ve kaliteli destek sunuyoruz.
  • Düşük Ping, yüksek hız. Türkiye'de ve yurt dışında bulunan BATIHOST sunucularında ping çok düşük!
Hizmeti beğenmediniz, satış şartlarında yer alan şartlara uyacak şekilde iade etmek istediniz. "İade yok, yallah." demiyoruz. Paranızı iade ediyoruz.

Herkese en iyisini ulaştırabilmek için Türkiye'de bir ilk olan Otomatik Site'ye sahibiz. Belirli bir ücret karşılığında İnternet sitesi üzerinden tamamen otomatik ürünler satabilir, destek talepleri oluşturabilir & cevaplayabilirsiniz.

Güvence desek?
Onlarca büyük sunucu kimi tercih ediyor deriz bizde? :)

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Gece 2-3 gibi mobildende olsa destek veren bungeecord authme gibi her sıkıntızında yardım eden çoğumuz biliyorki ilk ay veya bazı sıkışık aylar para deklenmediği için görmezden gelen bir hosting firması neredeyse bu forumda herkez batihost ile çalıştı belki yoğunluktan dolayı sıkıntılar yaşadılar ama batihost gibi desteği ilgiyi başka hiçbiryerde göremezler ayrıca yeni temada paylaşıldı www.risacraft.bati.host diğer firmalarda özenti olup tema yaptırmaya başlamışlar ama nafile yine 10 müşterileri var her daim batihost için evet :)

styopiktanker

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
74
Puanlar
0
lütfen bana söylermisiniz neden lag var :( pluginde açık yok makinada sıkıntı var ve bunun çözümü hakkında konu açılmalı tek bende olsa neyse diceğim bilgisiz felanım ama tanıştıklarımın %50 bu sorunu yaşadı %50 çözümü bulmuş nerde hata yaptık ?

Greendex

Elmaslar
11
Puanlar
0
lütfen bana söylermisiniz neden lag var :( pluginde açık yok makinada sıkıntı var ve bunun çözümü hakkında konu açılmalı tek bende olsa neyse diceğim bilgisiz felanım ama tanıştıklarımın %50 bu sorunu yaşadı %50 çözümü bulmuş nerde hata yaptık ?
Buradan size çözüm üretmek çokta doğru olmaz efendim. Ticket açtınız da biz mi yanıtlamadık, aa lütfen. :) Sizin gibi lag problemleri yaşayan müşterilerimize ciddi yardımda bulunuyoruz. +6 CPU verdiğimiz müşteriler bile oldu.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
işin garibi niye vds sunucular pahalı :/

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42

Greendex

Elmaslar
11
Puanlar
0
işin garibi niye vds sunucular pahalı :/
Sattığımız çoğu ürün VDS üzerine kuruludur. Pahalı olduğunu pek düşünmüyorum. Reklam vermek gibi olmasın, 20 $'a 1 GB satan firmalar varken. :D Vergi, Komisyon'da unutmamalıyız tabi.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Bilemem ben fikrimi söyledim 2 gb vds ye 50 fiyat neyse iyi satışlar [DOUBLEPOST=1491593003,1491592984][/DOUBLEPOST]

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Her sunucun makina farkı var + bana 2 niye buka dar yükleniyorsunuz fikrimi söyledim.
:) feyzullah sana yüklenmiyorum sen fikrini belirtiyorsun bende fikrimi sana blirliyor soru soruyorsun ? bence cevabını veriyorum neden pahalı olduğunu :)

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Ben şuanda müşteri gözüyle bakıyorum https://batihost.com/vds.php buraya 50 tl eski fiyat bu eskiyse yenilenmesi lazım sonuçta ben bunu kast etmeye çalıştım ama siz beni anlamadınız neyse spam oluyor.

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
https://batihost.com/vds.php burası eski fiyatlarsa güncellemesi gerek diye düşünüyorum eski oldugunu sonradan anladım sonuçta müşteriler ziyaretciler vds alacaksa bura bakar yani.Neyse hadi iyi geceler.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı