Sol Reklam

Tanıtım Minecraft Survival Sunucularının Olmazsa Olmazı Olan 3 Eklenti!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
99
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
Hiç survival sunucusunda oynadınızmı? Şimdi sizlere bu sunucular için olmazsa olmaz 3 eklentiyi tanıtacağım.
s1200.png

1-Essentials / EssentialsX

Essentials olmazsa olmaz bir eklentidir. O olmazsa skyblock gibi yerlerde uçuş sistemi yada kolay bir şekilde moderasyon olmaz. Essentials sayesinde hem komutlar kolaylaşır hemde sunucu ile ilgili moderasyon.

Geçerli olduğu sürümler: 1.8.x/1.9.x/1.10.x/1.11.x/1.12.x/1.13.x/1.14.x/1.15.x/1.16.x

İndirme Linki:https://www.spigotmc.org/resources/essentialsx.9089/

2-Ultimate Claims
Hiçbir oyuncunun alanınıza girmesini istemezsiniz! Ultimate Claim burada devreye giriyor. Alanınızı koruyor ve para ya da eşya karşılığında bunu sürdürüyor. Bu mükemmel bir plugindir.

Geçerli Olduğu Sürümler : 1.8.x/1.9.x/1.10.x/1.11.x/1.12.x

İndirme Linki: https://www.spigotmc.org/resources/survival-the-ultimate-claims-plugin.50145/

3-Luck Perms

Moderatör ve admin gibi levelleri yapmanızmı lazım! Luck Perms sizin işinizi baya kolaylaştırıyor. Luck Perms ile rankları ayarlayabilirsiniz. Özellikle eğer Dünyalar tarzı survival yaparsanız her dünyaya rank ayarlayarak işi kolaylaştırabilirsniz.

Geçerli Olduğu Sürümler:

1.7 1.8 1.9 1.10 1.11 1.12 1.13 1.14 1.15 1.16

İndirme Linki:https://www.spigotmc.org/resources/luckperms.28140/

Bugünlük bizden bu kadar. Umarım doğru yazmışımdır. Tüm okuyanları seviyorum :D

Fatih Terim

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
11
Puanlar
0
Essentials candır <3

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Listede olan çoğu eklentiyi daha önceden görmüştüm ama Ultimate Claims eklentisini ilk defa gördüm ve baya da sevdim. Kalemine sağlık :;p

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
Gerçekten güzel bir konu olmuş ellerine sağlık.

BayJengX

Ömür bir masal gibidir.

Discord:

BayJengX#0001

Elmaslar
169
Puanlar
3.095

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
UltimateClaims eklentisini pek bilmiyorum fakat diğer saydıklarınız gerçekten olmazsa olmaz, güzel konu olmuş eline sağlık.

S

sooply

Ziyaretçi
Essentials olmasa da oluyor onsuz sunucu kurulabilir. Neden eklendi?

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
99
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
@* Çoğu eklenti olmazsa kurulabilir inata yorum değilmi bu?

Son düzenleme:

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Essentials olmasa da oluyor onsuz sunucu kurulabilir. Neden eklendi?
Bu günlerde attığın yorumlara hitaben durumumda bulunan söz sana çok yakışıyor gibi. Arkadaş yararlı bir konu açmış ve sen bunu nasıl suistimal ederim çabasındasın. Güzel ve yararlı bir konu, eline sağlık.

S

sooply

Ziyaretçi
Bu günlerde attığın yorumlara hitaben durumumda bulunan söz sana çok yakışıyor gibi. Arkadaş yararlı bir konu açmış ve sen bunu nasıl suistimal ederim çabasındasın. Güzel ve yararlı bir konu, eline sağlık.

Konuda eklentiler detaylı bir şekilde bile tanıtılmamış. Suistimal etmeye çalışmıyorum daha iyi eklentiler eklenebilirdi diyorum fakat ağzımdan çıkan her laf kötüymüş gibi algılanıyor. Bu sizin sorununuz.

Yorumlarınızı muck <3
@* Çoğu eklenti olmazsa kurulabilir inata yorum değilmi bu?

LuckPerms olmazsa kurulamaz mesela o kadar kişiye izin vermen lazım değil mi? Essentials güzel bir eklenti değil sağlıklı değil. Kamu spotu olarak bu yorumu yazdım fakat yanlış anlaşılmışım. :(

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
99
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
Konuda eklentiler detaylı bir şekilde bile tanıtılmamış. Suistimal etmeye çalışmıyorum daha iyi eklentiler eklenebilirdi diyorum fakat ağzımdan çıkan her laf kötüymüş gibi algılanıyor. Bu sizin sorununuz.

LuckPerms olmazsa kurulamaz mesela o kadar kişiye izin vermen lazım değil mi? Essentials güzel bir eklenti değil sağlıklı değil. Kamu spotu olarak bu yorumu yazdım fakat yanlış anlaşılmışım. :(
kurulur essentialsın bir ayarı vardı çünki. Ayrıca anarşi yada düz survival kurmadığını nerden bileceksin? Ayrıca detaylı yazmam konunun yönünü değiştirirdi..

yusufemirxd

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Yusuf Emir#3303

Elmaslar
121
Puanlar
1.145
Minecraft
yusufemird
Arkadaşın suistimal ettiği falan yok ki. Sadece "Olmazsa olmaz" dendiği için böyle bir şey demiş. Ne yani Essentials pluginini kullanmayınca sunucu açılamıyor mu? Onun işlevine sahip başka şeyler yok mu? Aynı şekilde LuckPerms vs.

Red28

Deneme Yazar..

Discord:

Minik Maskeli#0330

Elmaslar
99
Puanlar
2.330
Minecraft
HiTech28
Arkadaşın suistimal ettiği falan yok ki. Sadece "Olmazsa olmaz" dendiği için böyle bir şey demiş. Ne yani Essentials pluginini kullanmayınca sunucu açılamıyor mu? Onun işlevine sahip başka şeyler yok mu? Aynı şekilde LuckPerms vs.
Yokmu? Ciddimisin gerçekten.

yusufemirxd

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Yusuf Emir#3303

Elmaslar
121
Puanlar
1.145
Minecraft
yusufemird
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı