Sol Reklam

LosingWEB Sorunsalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

C I T R I N E

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
14
Puanlar
385
Yer
İstanbul (Avrupa)
Minecraft
IP: citrine.network
Dedi ve Tarayıcı eklentisi, Depo Sistemini, Destek Cevap Şablon'nu CraftWeb'den arakladı, Sidebar olayını ben kendim kullanırken yaptım onu arakladı, Paralı olan bir fontu ücretsiz olarak müşterilerinin sitesine koydu, Admin Panel şablonunu Extended lisans olmadan kullandı ve dağıttı. Demek ki neymiş? İğneyi başkasına, çuvaldızı kendine. Daha süre bitince komut göndermeyi almadın bak ben fikir vermiş olayım. v5.2.1'de eklersin.

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye
Her ne deseler, her ne uydursalar, her ne kadar boş yapsalar, her ne kadar yalan uydursalar, piyasayı deşip geçti fırat. Millet çekemiyor tabi :D

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye
Dedi ve Tarayıcı eklentisi, Depo Sistemini, Destek Cevap Şablon'nu CraftWeb'den arakladı, Sidebar olayını ben kendim kullanırken yaptım onu arakladı, Paralı olan bir fontu ücretsiz olarak müşterilerinin sitesine koydu, Admin Panel şablonunu Extended lisans olmadan kullandı ve dağıttı. Demek ki neymiş? İğneyi başkasına, çuvaldızı kendine. Daha süre bitince komut göndermeyi almadın bak ben fikir vermiş olayım. v5.2.1'de eklersin.

Kupon sistemi, cart curt sistemi için para istiyorlar, domain değiştirmek paralı, süper destek paralı, nefes almak ta para :D

Kendi müşterileriniz bu sebepler yüzünden LeaderOS geçti. Müşterilerinize değer vermediniz hemen hemen hepsi uçtu gitti. Ne oldu da şimdimi değer veriyorsunuz... Bana kalırsa hala değer yok :'D

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency
Konuyu baltaladı ve SAHİBİNİN eskiden aylık craftweb'i 2 ayda kurduğunu unuttu,
oyundan çift satın alma sorunu için 1 ay beklettiler ve müşterileri kaybettiler,
alan adı değişmek için para aldılar,
adam gibi destek vermediler,
LeaderOS'da paketler de verilen özelliklerin çoğunu parayla sattılar,
bunu anlayıp scripti yapan kişi piyasadan çekildi,
neredeyse tüm müşterilerini kaybettiler ve hırslarından delirdiler :;p

sayalım mı daha?

C I T R I N E

Elmaslar
14
Puanlar
385
Yer
İstanbul (Avrupa)
Minecraft
IP: citrine.network
Her ne deseler, her ne uydursalar, her ne kadar boş yapsalar, her ne kadar yalan uydursalar, piyasayı deşip geçti fırat. Millet çekemiyor tabi :D
Kanıtlandı ve MC-TR yönetimi kabul etti ki, tanıtım konunuz kaldırıldı. Yapılanların hepsi bir politikadır, ekip içerisinde ne olduğunu bilmeyenler boş yere konuşmasına gerek yok. @Berk'i tanıyan kişiler zaten ne çapta iş yaptığını bilir. (Örneğin; TBF'in bir liginin sitesinin yapılması) İhtiyacı olmadığı ve ayıracak vakti olmadığı için ekipten ayrıldı. CraftWeb hala büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Hala daha esinlendiği/arakladığı özelliklere cevap vermeyerek farklı olayları dahil etmeye çalışanlar boşa uğraşmaktadır. Depo Sistemi, Tarayıcı Eklentisi, Destek Cevap Şablonu piyasaya CraftWeb tarafından sokulmuştur. LeaderOS'u satın alan arkadaşlara söylemek istediğim şudur. Bir gün destek alacağınız kişi Fırat değil, Batıhost olduğunda ne kadar haklı olduğumu anlayacaksınız.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Burada herkes birbirine laf sokuyor benim yorumum neden hiç bir şey denmeden siliniyor?

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei

Deniz

Discord:

Deniz#4525

Elmaslar
22
Puanlar
2.020
şimdi bu konuya cevap yazan herkese soruyorum 2 monitörünüz varsa;
- bi ekrandan demo.leaderos.web.tr açın
- diğer ekrandanda demo.losing.web.tr açın
- şimdi buraya bir yorum bırakın

1 monitörü olan arkadaşlar;
- 2 pencere açın yarı yarıya 2ye bölün ekranı
- 2 demoyuda ayrı pencerede açın ve yavaş yavaş ikisinde de aşağıya inin
- son olarak buraya bir yorum bırakın

Telefonda olan arkadaşlar;
- Telefonunuzun 2ye bölme sistemi varsa açın yoksa sıra sıra 2 demoya da girin
- son olarak buraya bir yorum bırakın

şimdide @LosingWEB sen leaderosun demosuna gir ve tasarıma bak sonrada kendi sitene gir ve tasarıma bak
ve son olarak @LeaderOS sende losingin sitesine gir ve tasarıma bak zaten kimin kopya olduğunu anlayan anlayacak yukarıda dediklerimi yaparlarsa
(NOT: FORUMDA @losing trash DİYE BİR HESAP VAR XD)

parsnetwork

Discord:

parsnetwork #9863

Elmaslar
11
Puanlar
0
Kötü bir durum, @LosingWEB 'in yaptığı hatayı farkedip @LeaderOS 'a bir telafi olarak özür borcu olduğunu düşünüyorum.

JESUS?

JESUS
Elmaslar
385
Puanlar
7.585
Kara listeyle ne alakası var la bu konun

Deniz

Discord:

Deniz#4525

Elmaslar
22
Puanlar
2.020
galiba kimse cevap atmayacak ve özür dilemeyecek üzüldüm :(

Abdülhamid Han

Milletin kaderi milletin alnına yazılıdır!

Discord:

why?#1337

Elmaslar
18
Puanlar
8.820
Yer
Kûdüs
Minecraft
Cranch_
Hiç şüphesiz leaderos, türkiyenin gördüğü en büyük minecraft sunucu scriptidir, ve dahi kısa bir süre içerisinde büyük markaları bünyesine katmıştır ki taklit edilmesi çok normal karşı firma hiçbir kazanım elde edemeyecektir sadece kopyala-yapıştır yaparak kendini bir firma zannedecektir...

LosingWEB

Discord:

Losing#3844

Elmaslar
5
Puanlar
400
Hiç şüphesiz leaderos, türkiyenin gördüğü en büyük minecraft sunucu scriptidir, ve dahi kısa bir süre içerisinde büyük markaları bünyesine katmıştır ki taklit edilmesi çok normal karşı firma hiçbir kazanım elde edemeyecektir sadece kopyala-yapıştır yaparak kendini bir firma zannedecektir...
Kopyala yapıştır demen çok gülünç bir durum daha scriptin back-end kısmını görmeden kopyala yapıştır demen kajsaksk

LeaderOS

leaderos.com.tr
Elmaslar
126
Puanlar
14.005
Yer
İzmir
Minecraft
LeaderOS
Kopyala yapıştır demen çok gülünç bir durum daha scriptin back-end kısmını görmeden kopyala yapıştır demen kajsaksk
Backendini yazan Torbarcix bana geldi. Yarısını LeaderOS'dan kopyaladık diye kendi söyledi :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı