Sol Reklam
Sağ Reklam

LosingWEB Sorunsalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LeaderOS

leaderos.com.tr
Elmaslar
127
Puanlar
14.005
Yer
İzmir
Minecraft
LeaderOS
KaybedeceğiBelliOlanWEB pardon LosingWEB hakkında biraz konuşmak istiyorum. Bu arkadaşlar önceden CraftWeb'i kopyalıyordu orayı bıraktılar şimdi bizi kopyalamaya başladılar. Adamlar bir ara bizim sitemizden çektiği CSS dosyasını kullanıyordu. Evet yanlış anlamadınız direkt olarak https://demo.leaderos.web.tr/blabla.css tarzında bizden dosya çekiyordu. Şimdi sitelerini güncellemişler sitenin başlığı içindeki kullanım koşulları vs her şeyi olduğu gibi kopyala yapıştır yapmış. Bu arkadaşlara ayaklarını denk almalırını öneriyorum.
Kısa bir not: Biz siteyi güncelledik eski sitemizdeki yazıları almışlar fakat yine de eski sitemize göre çok bir değişiklik yapmadık içerik açısından. Yani buna rağmen nerdeyse birebir aynı.
Kanıtlar:
LeaderOS:
Screenshot_175.png

Screenshot_172.png

Screenshot_176.png

LosingWEB:
Screenshot_173.png

Screenshot_174.png

Screenshot_177.png

Bunlar yeni sitelerindeki bazı şeyler. Konuyu açarken demo adreslerinin kapandığını gördüm asıl bomba orda, demo adresleri açıldığında sizlere bizim temayla nerdeyse birebir benzerliği olan görselleri buraya atacağım.
Bizim başarımızı bilen bilir. Bu tür kişilerin zaten başarılı olamayacağını biliyorum. Burda sadece insanların bu script sahibinin yaptığı şeyleri görmesini istiyorum.

Son düzenleme:

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
O zaman taklitler alını yüceltir diyelim efendim. Umarım en kısa sürede bu tarz durumları bırakırlar.

Wisarts

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

yok kanka

Elmaslar
151
Puanlar
9.325
Yer
Burdur
Minecraft
Wisart
Taklitler aslını bu durumda pek yüceltemiyor galiba... amacım kötü yorum yapmak değil. Ucuz satıyorlar ve sıkışık olan sunucu sahipleri çareyi onlarda buluyor. Bilmeden konuşuyorum fakat fiyatları sizlerden daha ucuz sanırım.

LeaderOS

leaderos.com.tr
Elmaslar
127
Puanlar
14.005
Yer
İzmir
Minecraft
LeaderOS
Taklitler aslını bu durumda pek yüceltemiyor galiba... amacım kötü yorum yapmak değil. Ucuz satıyorlar ve sıkışık olan sunucu sahipleri çareyi onlarda buluyor. Bilmeden konuşuyorum fakat fiyatları sizlerden daha ucuz sanırım.
Ucuz etin yahnisi yavan olur :)

Wisarts

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

yok kanka

Elmaslar
151
Puanlar
9.325
Yer
Burdur
Minecraft
Wisart
Ucuz etin yahnisi yavan olur :)
Orası öyle tabi ki. Oranın müşterileri ve aynı zamanda ben eski müşterisi çok fazla, çok çok fazla MySQL problemi çektik. Sürekli bozuluyordu MySQL. En sonunda çağreyi hostinge farklı bir MySQL açtırtmakta bulduk. :D
(Tanıdığım biriside oranın müşterisiydi.)

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
sunucularında hepsini paylaşmıştım banladılar sağolsunlar.

LosingWEB

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Losing#3844

Elmaslar
5
Puanlar
400
KaybedeceğiBelliOlanWEB pardon LosingWEB hakkında biraz konuşmak istiyorum. Bu arkadaşlar önceden CraftWeb'i kopyalıyordu orayı bıraktılar şimdi bizi kopyalamaya başladılar. Adamlar bir ara bizim sitemizden çektiği CSS dosyasını kullanıyordu. Evet yanlış anlamadınız direkt olarak https://demo.leaderos.web.tr/blabla.css tarzında bizden dosya çekiyordu. Şimdi sitelerini güncellemişler sitenin başlığı içindeki kullanım koşulları vs her şeyi olduğu gibi kopyala yapıştır yapmış. Bu arkadaşlara ayaklarını denk almalırını öneriyorum.
Kısa bir not: Biz siteyi güncelledik eski sitemizdeki yazıları almışlar fakat yine de eski sitemize göre çok bir değişiklik yapmadık içerik açısından. Yani buna rağmen nerdeyse birebir aynı.
Kanıtlar:
LeaderOS:
Eki Görüntüle 131613
Eki Görüntüle 131614
LosingWEB:
Eki Görüntüle 131615
Eki Görüntüle 131616

Bunlar yeni sitelerindeki bazı şeyler. Konuyu açarken demo adreslerinin kapandığını gördüm asıl bomba orda, demo adresleri açıldığında sizlere bizim temayla nerdeyse birebir benzerliği olan görselleri buraya atacağım.
Bizim başarımızı bilen bilir. Bu tür kişilerin zaten başarılı olamayacağını biliyorum. Burda sadece insanların bu script sahibinin yaptığı şeyleri görmesini istiyorum.
Lisans sunucusu aktif olduğunda tüm siteler açılır o zaman kontrol edersin sizin demo sitenizden herhangi bir CSS dosyası çekiyormuyuz mu çekmiyormuyuz diye.

LeaderOS

leaderos.com.tr
Elmaslar
127
Puanlar
14.005
Yer
İzmir
Minecraft
LeaderOS
Lisans sunucusu aktif olduğunda tüm siteler açılır o zaman kontrol edersin sizin demo sitenizden herhangi bir CSS dosyası çekiyormuyuz mu çekmiyormuyuz diye.
Çarkıfelek sistemin acaba nasıl yapıldı kodları dökeyim istersen buraya. Ben sizlere önerimi yaptım. Bir iş yapıyorsan layığı ile yap yapamıyorsanda başkalarının emeklerine göz dikme.

AhmetBey07

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Ahmet Bey#0960

Elmaslar
37
Puanlar
0
Yer
Ankara
Minecraft
AhmetBey07
Kötü olmuş, losing almayı bir ara düşünmüştüm artık leaderos'a tekrar gideceğim gibi görünüyor :)

LosingWEB

Discord:

Losing#3844

Elmaslar
5
Puanlar
400
İsteyen burdan satın alıp kendi sitesine entegre edebilir çarkı felek sistemini sana özel bir sistem değil.

LeaderOS

leaderos.com.tr
Elmaslar
127
Puanlar
14.005
Yer
İzmir
Minecraft
LeaderOS
İsteyen burdan satın alıp kendi sitesine entegre edebilir çarkı felek sistemini sana özel bir sistem değil.
ben bundan bahsetmiyorum zaten :) Arkaplandaki ajax kodları javascript kodlarına bakalım diyorum.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Neyse tartışmak için açmadım bu konuyu sadece sana olan önerimi yaptım ben gerisi sana kalmış artık.

LosingWEB

Discord:

Losing#3844

Elmaslar
5
Puanlar
400
Resimde belirttiğin 2 yerde de güncelleme yaptım ve değiştirdim.

LeaderOS

leaderos.com.tr
Elmaslar
127
Puanlar
14.005
Yer
İzmir
Minecraft
LeaderOS
Şaka gibisin valla :D

Ekler

• Screenshot_176.png
    Screenshot_176.png
    18 KB · Görünt.: 136
  • Screenshot_177.png
    Screenshot_177.png
    22,7 KB · Görünt.: 159

LosingWEB

Discord:

Losing#3844

Elmaslar
5
Puanlar
400
Orayı da değiştireyim birazdan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı