• Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Topluluk Çalışmaları bölümündeki, çalışmaların gönderilmesi için gereken oy şartları kaldırılmıştır. Bunun yerine artık çalışmalar inceleme kurulumuz tarafından seçilecektir. Ayrıntılı bilgi için hemen buraya tıklayın!
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Yardım Eğitim Sistemimiz

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Onaylı Satıcı
8 Şubat 2017
1.259
771
1.390

Sen ne yazdın ya ? Anlayamadım kanki .
Son ders var ya, o dersin ilk ders kadar verimli geçeceğine inanıyor hocalar. Ona kızmış. <3

Emo PvP

Zombi Geldi, Beni Yedi
20 Ağustos 2018
265
56
140

Yıllardır düzgün ve istikrarlı olmayan sistem. yararlı olmayacağını normal insanların bile fark edebildiği saçma sapan uygulamalar ve sistemler her sene değişmekte ve olan öğrencilere olmaktadır. bütün okul hayatım boyunca benden üst sınıftakilerin girmiş olduğu sınav sistemine veya eğitim sistemine denk gelmemiş hep ilkleri denemiş olan biri olarak öğrencilerin üzerindeki stresi ve korkuyu en iyi bilenlerdenim.

MrskeletCraft

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Son ders var ya, o dersin ilk ders kadar verimli geçeceğine inanıyor hocalar. Ona kızmış. <3
İlk derste verim yok ki son derste olsun. Millet 100 km uzaktaki okula gitmek için sabahın 6 sonda hatta 5 inde kalkıyor. Üstüne birde 10 ders görüp 5 te çıkıyor zaten adamın eve gitmesi 7 yi buluyor yemek yiyecek te ödev yapıp tekrar edit yatıcak.

Elmaslar: Puding Bey

Emo PvP

Zombi Geldi, Beni Yedi
20 Ağustos 2018
265
56
140

İlk derste verim yok ki son derste olsun. Millet 100 km uzaktaki okula gitmek için sabahın 6 sonda hatta 5 inde kalkıyor. Üstüne birde 10 ders görüp 5 te çıkıyor zaten adamın eve gitmesi 7 yi buluyor yemek yiyecek te ödev yapıp tekrar edit yatıcak.
Aynen. Birde meslek'ciler var.Ben gibi.. Sabahtan akşama aynı ders + blok ders.​

Elmaslar: Puding Bey