Yardım Eğitim Sistemimiz

Sceaw

Comeback #</>
Elmaslar
281
Puanlar
940
Discord
Sceaw#4367
Minecraft Türkiye

Yıllardır düzgün ve istikrarlı olmayan sistem. yararlı olmayacağını normal insanların bile fark edebildiği saçma sapan uygulamalar ve sistemler her sene değişmekte ve olan öğrencilere olmaktadır. bütün okul hayatım boyunca benden üst sınıftakilerin girmiş olduğu sınav sistemine veya eğitim sistemine denk gelmemiş hep ilkleri denemiş olan biri olarak öğrencilerin üzerindeki stresi ve korkuyu en iyi bilenlerdenim.

MrskeletCraft

Cehennem Yükleniyor - %89
Elmaslar
192
Puanlar
1.390
Discord
⎝╲⎝⧹ ☾⋆GamingPro☾⋆ ⧸⎠╱⎠#5857
Minecraft
YunsBEY
Minecraft Türkiye

Son ders var ya, o dersin ilk ders kadar verimli geçeceğine inanıyor hocalar. Ona kızmış. <3
İlk derste verim yok ki son derste olsun. Millet 100 km uzaktaki okula gitmek için sabahın 6 sonda hatta 5 inde kalkıyor. Üstüne birde 10 ders görüp 5 te çıkıyor zaten adamın eve gitmesi 7 yi buluyor yemek yiyecek te ödev yapıp tekrar edit yatıcak.

Sceaw

Comeback #</>
Elmaslar
281
Puanlar
940
Discord
Sceaw#4367
Minecraft Türkiye

İlk derste verim yok ki son derste olsun. Millet 100 km uzaktaki okula gitmek için sabahın 6 sonda hatta 5 inde kalkıyor. Üstüne birde 10 ders görüp 5 te çıkıyor zaten adamın eve gitmesi 7 yi buluyor yemek yiyecek te ödev yapıp tekrar edit yatıcak.
Aynen. Birde meslek'ciler var.Ben gibi.. Sabahtan akşama aynı ders + blok ders.​

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
119
Puanlar
1.240
Steam
jamesharden13
Discord
Arda#1022
Minecraft
iKwane
Minecraft Türkiye

Aslında katılıyorum ama katılmıyorum gibi bir sonuç çıktı ortaya. Ya şöyle diyebilirim ki burada öğretmen kaynaklı bir sorun yok. Bu tamamen disiplin ve sorumluluğu aan ile alakalı bi' durum. Bu da kötü eğitim anlamına geliyor. E disiplin olmazsa hoca alır tabii telefonu eline facebook'dan milleti stalklar, yok koca arar oyun oynar. Yani tamamen disiplin ile alakalı bir durum. Son söz ile bitireyim. Okuyarak adam olunmaz.

Prânk

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
26
Puanlar
90
Steam
Prânk
Minecraft
SametKRPNR
Minecraft Türkiye

Ertem Eğilmez : Ben çöken eğitim sistemini film haline getirdim ve insanlar gülerek bu eğitim sisteminin çöküşünü seyretti...

Eğitim sistemi iyi olan ülke gelişmiş ülkedir. (Japonya)
Savaşa önem veren ülke gelişme yolundadır. (Güney Kore)
Siyasete önem veren ülke çöküştedir.(Türkiye)

Yukarı