Sol Reklam

Eğitim Sistemimiz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sceaw

Comeback #</>

Discord:

Pâtr#0010

Elmaslar
279
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
Yıllardır düzgün ve istikrarlı olmayan sistem. yararlı olmayacağını normal insanların bile fark edebildiği saçma sapan uygulamalar ve sistemler her sene değişmekte ve olan öğrencilere olmaktadır. bütün okul hayatım boyunca benden üst sınıftakilerin girmiş olduğu sınav sistemine veya eğitim sistemine denk gelmemiş hep ilkleri denemiş olan biri olarak öğrencilerin üzerindeki stresi ve korkuyu en iyi bilenlerdenim.

YunusB3Y

Sevgiler, Saygılar Blaze Bey

Discord:

@๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡ GamingPro#5857

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY
Son ders var ya, o dersin ilk ders kadar verimli geçeceğine inanıyor hocalar. Ona kızmış. <3

İlk derste verim yok ki son derste olsun. Millet 100 km uzaktaki okula gitmek için sabahın 6 sonda hatta 5 inde kalkıyor. Üstüne birde 10 ders görüp 5 te çıkıyor zaten adamın eve gitmesi 7 yi buluyor yemek yiyecek te ödev yapıp tekrar edit yatıcak.

Sceaw

Comeback #</>

Discord:

Pâtr#0010

Elmaslar
279
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
İlk derste verim yok ki son derste olsun. Millet 100 km uzaktaki okula gitmek için sabahın 6 sonda hatta 5 inde kalkıyor. Üstüne birde 10 ders görüp 5 te çıkıyor zaten adamın eve gitmesi 7 yi buluyor yemek yiyecek te ödev yapıp tekrar edit yatıcak.

Aynen. Birde meslek'ciler var.Ben gibi.. Sabahtan akşama aynı ders + blok ders.​

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California
Aslında katılıyorum ama katılmıyorum gibi bir sonuç çıktı ortaya. Ya şöyle diyebilirim ki burada öğretmen kaynaklı bir sorun yok. Bu tamamen disiplin ve sorumluluğu aan ile alakalı bi' durum. Bu da kötü eğitim anlamına geliyor. E disiplin olmazsa hoca alır tabii telefonu eline facebook'dan milleti stalklar, yok koca arar oyun oynar. Yani tamamen disiplin ile alakalı bir durum. Son söz ile bitireyim. Okuyarak adam olunmaz.

Prânk

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Prânk#6733

Elmaslar
29
Puanlar
0
Minecraft
SametKRPNR
Ertem Eğilmez : Ben çöken eğitim sistemini film haline getirdim ve insanlar gülerek bu eğitim sisteminin çöküşünü seyretti...

Eğitim sistemi iyi olan ülke gelişmiş ülkedir. (Japonya)
Savaşa önem veren ülke gelişme yolundadır. (Güney Kore)
Siyasete önem veren ülke çöküştedir.(Türkiye)

Pinguin

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
92
Puanlar
0
Sistem mi o da ne ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı