Sol Reklam
Sağ Reklam

AxiTRBilişim Muhteşem Dell Marka Sunucularıyla Ve Paneliyle.!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

holger73

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
88
Puanlar
4.030
Bundan 4 sene öncede sunucu almıştım ama nasıl heycanlıyım. bide yanında paketleri filan vermilerdi. kurdum acemi şansıyla o paketlerde 60 online 0 lag almıştım.
son durumunu bilmiyorum artık lag varmı tps oranı ne ama AXİTR yani kim bilmiyorki şu adı.
Eskisinden çok daha iyi makineleri sadece fiyatlar sıkıntı.

AxiTRBilisim

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
60
Puanlar
0
Eskisinden çok daha iyi makineleri sadece fiyatlar sıkıntı.

Vds fiyatlarımız 2012 den beri değişmesi slotlu sunucularda desteğin hızlanması için düşük slotlu sunuculardan bir kaçı kaldırıldı ve 2 yıl önce ufak bir zam yapıldı

AliYilmazTR

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

AliYilmaz#3072

Elmaslar
3
Puanlar
3.710
Minecraft
ScienlymTR
Slotsuz yani linux sunucu olaral satışınız varmıydı hocam

AxiTRBilisim

Elmaslar
60
Puanlar
0

Furkan Oruc

Ayıpsınn knksszz

Discord:

Furkan Oruc#8686

Elmaslar
474
Puanlar
16.525
Yer
İstanbul
Minecraft
Lijye
Buradaki arkadaşların %50 si yok abi vds fiyatları diğer firmalara göre pahalı yok abi hala slotlu sunucu satıyorsunuz yok abi hala paketleriniz çöp yok abi hediye vermiyorsunuz böyle şöyle diyip konuyu baltalama amacında yorum atmışlar onlara ne yazikki üzülüyorum ;)

AxiTRBilisim verdiği slotlu makineler sizin aldığınız vds'lere göre daha performanslı olduğunu düşünüyorum. Gidip windows sunucuya sunucu açan adam gelip slotlu sunuculara laf atmayı derhal bıraksın, web panelli sunucular daha performanslı oluyor, yahu arkadaşım firma size hediye verecek diye bir zorunluluğu yokki, bir sunucu açacaksan herşeyin üstünden geleceksin, bunu yapamayan adam sunucu açmasın bu kadar basit.

Screenshot_3.png

Ayrıca AxiTRBilisim firması size diyorki ram sınırı yok, istediğin kadar kullan

Hangi firma sizlere Oto Artan Ram özelliği sunuyor ?

X firması hediye veriyor diye bu firmayı kötülemek anlamına gelmez, bunu yapan iki üç arkadaş var yorumlarda vay halinize :-)

Kolay gelsin AxiTRBilisim

AxiTRBilisim

Elmaslar
60
Puanlar
0
Buradaki arkadaşların %50 si yok abi vds fiyatları diğer firmalara göre pahalı yok abi hala slotlu sunucu satıyorsunuz yok abi hala paketleriniz çöp yok abi hediye vermiyorsunuz böyle şöyle diyip konuyu baltalama amacında yorum atmışlar onlara ne yazikki üzülüyorum ;)

AxiTRBilisim verdiği slotlu makineler sizin aldığınız vds'lere göre daha performanslı olduğunu düşünüyorum. Gidip windows sunucuya sunucu açan adam gelip slotlu sunuculara laf atmayı derhal bıraksın, web panelli sunucular daha performanslı oluyor, yahu arkadaşım firma size hediye verecek diye bir zorunluluğu yokki, bir sunucu açacaksan herşeyin üstünden geleceksin, bunu yapamayan adam sunucu açmasın bu kadar basit.

Eki Görüntüle 116077

Ayrıca AxiTRBilisim firması size diyorki ram sınırı yok, istediğin kadar kullan

Hangi firma sizlere Oto Artan Ram özelliği sunuyor ?

X firması hediye veriyor diye bu firmayı kötülemek anlamına gelmez, bunu yapan iki üç arkadaş var yorumlarda vay halinize :-)

Kolay gelsin AxiTRBilisim

Vizyonlu nadir insanlardan görünce mutlu oluyoruz. Herkes kendini öne çıkarmak için birbirini kötülüyor

Akrei!

Sans commentaire.

Discord:

Akrei#9940

Elmaslar
686
Puanlar
6.660
Minecraft
zero2
Bence kaliteli nadir firmalardan eskiden buradan bir çok sunucu almıştım hepside kaliteli erhangi bir sorun yaşamadım özellikle lag konusunda.

KEDİ MC

KediMC.Keyubu.Com

Discord:

BordoMavi#0001

Elmaslar
184
Puanlar
0
Minecraft
KediMC
Çok eskiden almıştım. O zamanlar nasıl sunucu açılır bilmiyordum. O zamanlar güzeldi şimdi nasıl bilemiyorum.​

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency
Sunucu alırdım saatlerce ftp başında beklerdim güzel günlerdi
Başkalarıyla atışmaktan uzak durabilen nadir ve eski firmalardan
İnsanların tek ön yargısı slotlu olması ve panel gerçekten çok eski bir tasarıma sahip fakat gerçekten güzel bir yer

YulafEzmesi

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
9
Puanlar
3.970
Seneler önce 49. ile başlayan bi ip vardı. Son da ki portu değiştirerek sunucu arardık. :)

voîd?dev

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

zen#3445

Elmaslar
141
Puanlar
2.320
Yer
"Web Yazılım"
Minecraft
KrakenTR
Kalite kalite kalite.

Reynixan

Le cose belle arrivano quando non le cerchi.

Discord:

Reynixan#8044

Elmaslar
725
Puanlar
8.175
Yer
Istanbul
Başarılar dilerim. :melek:​

| BeyazPolis |

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
AxiTR cok eski bir kuruluş güzel olduğunu soyleyen cokta insan var bu kadar eski olmasının sebebide güzel olması diye düşünüyorum ancak websitenize girdiğimde o kadar eski ve itici bir tasarım varki satın almaktan soğutuyor, şuan ilk iş tasarımları değiştirmek olmalı bence başarılar

XiFoxie

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
890
Minecraft
XiFoxie
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı