Sol Reklam
Sağ Reklam

AxiTRBilişim Muhteşem Dell Marka Sunucularıyla Ve Paneliyle.!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.491
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Kullanıcılara minecraft serveri için site imkanı tanımalı paralı veya parasızki oyuncular siteden koalylıkla alışveriş yapabilsin daha cok ayrı hosting den site acmayı bilmeyneler için

Chips

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
9
Puanlar
0
Kullanıcılara minecraft serveri için site imkanı tanımalı paralı veya parasızki oyuncular siteden koalylıkla alışveriş yapabilsin daha cok ayrı hosting den site acmayı bilmeyneler için
Minecraft server site imkanı zaten tanınmakta fakat o kadar detaylı değil siteyi kurmak için panele giriş yaptıktan sonra hesabım kısmına tıklayın ardından
1548517361653.png
kısmına tıklayın

Arından...
1548517404172.png

Tema kısmından temanızı seçebilir web sitemi görüntüle kısmından websitenizi görüntüleyebilirsiniz.

iKaanStrafe

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.491
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Minecraft server site imkanı zaten tanınmakta fakat o kadar detaylı değil siteyi kurmak için panele giriş yaptıktan sonra hesabım kısmına tıklayın ardından Eki Görüntüle 58857 kısmına tıklayın

Arından...
Eki Görüntüle 58858
Tema kısmından temanızı seçebilir web sitemi görüntüle kısmından websitenizi görüntüleyebilirsiniz.
zaten bunu biliyorum ama vip satmak için yeterli bir site olduguna inanıyormusun ?

Chips

Elmaslar
9
Puanlar
0

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19
axitrnin lokasyonu çok iyi pingin hep düşük oluyor.slot az sıkıntı olsada yeni başlayanlar için server hayatını pluginleri öğrenebiliyor.Ayrıca ramda iyi fiyata göre

iKaanStrafe

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.491
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Website kısmını biliyorsan CMP sisteminden de haberin vardır umarım
tabikide var ama oyuncu o parayı attı anda bizim ona yetkiyi vermemizi beklicek daha dogrusu oyuncu için zaman kaybı diyebiliriz o iki sistem 1 sistemde birleşse nasl olur ?

Pinguin

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
92
Puanlar
0
Sevdiğim bir hosting ancak slota göre ram vermese keşke

EFNetwork

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
BAŞARILI Güzel hosting

GorkemBaşkan

VPS:ON
Elmaslar
86
Puanlar
13.960
Yer
Çanakkale
1-2 irili ufaklı sorunlar mevcut ancak zamanla giderilebileceğini düşünüyorum. Akın abi bu işin piirlerinden biridir.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Akabinde güzel hostingdir. Ancak yıllardır panel vb vs. aynı artık sıktı. Biraz güncellemek ve yenilikler gereklidir.

Purham

İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir.
Emekli

Discord:

Furkans#9603

Elmaslar
180
Puanlar
9.780
Yer
İstanbul
Güncellenmeli. Eski temalar sıktı.

I don't know

Pluginer & Tasarımcı & Maper | play.rainbownw.xyz

Discord:

I don't know

Elmaslar
80
Puanlar
0
Minecraft
I don't know
E-maille uzaktan yakından alakası olmayan, millattan kalma ana sayfası ve paneli ile, sunucunun kelimesi hakkında uzaktan yakından bilgisi olmayan insanlar tarafından kurulmuş bir şirket. Paneli kime yaptırdıysalar da Türkçesi yok.
Minecraft sunucusu tarafına girersek, orası şaka gibi. Eğer olur da denemek için 4 kişilik bir sunucu alırsanız fark edeceksiniz ki sunucu azami RAMi sadece 300 MB, ve bu hiçbir yerde belirtilmiyor. 4 kişi için bile lag olabilir derseniz komik, zira sunucu açılmıyor bile. Çünkü bilin bakalım sorun ne? RAM YETMİYOR! Sunucunuzu modifiye etmenize bile gerek yok. Craftbukkit veya Spigot'u seçip 1.13.2 deyin, ve hata akışını izleyin (panel mağaradan çıktığı için konsol kendi yenilenmiyor, siz 5 saniyede bir Yenile/F5 tuşuna basmalısınız).

Zamanında AxiTR kullananlarla dalga geçerlerdi, o zamanın bir Alman hostingi de sayesinde Türkiye'de deli gibi yükselişe geçmişti. Nedeni belli oluyor.

Az da olsa, paramızın boşa gitmesi insanı üzüyor, bu vurdumduymazlığın şikayeti/davasının daha fazlaya mal olacağı daha da üzüyor. Gerçekten garip.
knk ben 128 mb de 50 pluginli sunucu kurdum tps 20 ?

AxiTRBilisim

Elmaslar
60
Puanlar
0

farukalpay

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Devils_666#8380

Elmaslar
38
Puanlar
0
Yer
Türkiye, Almanya
Minecraft
Devils_666
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı