Sol Reklam
Sağ Reklam

AtalenteMC Kurucusu REKLAMCI! Kanıtlarıyla sundum buyurun içeriye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
kardeşim yazdığın saat kaç 10 online sabah 12.00 veya 21.00 ve ileriki saatler ise bizde zamanında +80 gördük merak etme sizde bizim gibi büyük ihtimal büyük bir event veya 1,5k bir yt falan getirerek 90+ yaptınız yoksa durduk yere craftrise veya konyacraft fln olman lazım ki normal oyuncu+100 fln olsun
Sizin kaç online çektiniz ilgilendirmiyor beni ve hiç bir youtuber videomuzu çekmedi internete yazarak bakabilirsin ve sizin hakkında 10 a yakın ifşa var Küfür ettikleriniz başka sunucularda reklam yapıp +30 yaptınız sunucuyu daha sonra discorddan herkese küfür etmeniz daha anlatabilirim ve mc-tr ye küfür edip burada takılmak.

Pix€lM@N

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
PixelBilgisayar

theText

play.TeriaNetwork.pw

Discord:

theText#7434

Elmaslar
207
Puanlar
14.095
Minecraft
the_Text
Öncelikle herkese merhaba youtube de içerik üreticisiyim paralı/parasız tanıtım yapıyorum rahatsız olduğum konu konuyu açan ardaminati arkadaşın serverlerde reklam yapıp iftira atmasıdır bizzat şahit oldum servere reklam attı ayrıca ortada büyük iftira var AtalenteMC nin online sayısını satışını gördüğü için çekememe durumu oldu arkadaşın mecburen nasıl kir atarım nasıl lekelerim diye düşündü bunu yaptı Yaptıkların cezasız kalmaz canım haberin olsun.
Kardeşim öncelikle konuyu açan benim. Çekememe durumu diyorsun da tüm kanıtları sundum ve oyuncu sayısının çoğunun yan hesap olduğunu biliyorum. Beni yalanlamadan önce konuyu bir okumanı tavsiye ederim.

Pix€lM@N

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
PixelBilgisayar
Sizin kaç online çektiniz ilgilendirmiyor beni ve hiç bir youtuber videomuzu çekmedi internete yazarak bakabilirsin ve sizin hakkında 10 a yakın ifşa var Küfür ettikleriniz başka sunucularda reklam yapıp +30 yaptınız sunucuyu daha sonra discorddan herkese küfür etmeniz daha anlatabilirim ve mc-tr ye küfür edip burada takılmak.
ben orda rehberim ama şu ana kadar gelip birisine ana bacı sövmedim ztn söveni muteliyorum serverdeki herkese sor dc konusu ise dcye sdc equettin ile vip vs. alıcak varsa yazıyorum

nightfirex

Örümcek Hoşt!

Discord:

☆ Can#8830

Elmaslar
104
Puanlar
9.485

Puncher

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
ben orda rehberim ama şu ana kadar gelip birisine ana bacı sövmedim ztn söveni muteliyorum serverdeki herkese sor dc konusu ise dcye sdc equettin ile vip vs. alıcak varsa yazıyorum
qqqqqq.png

qqqqqqqqqqqqqqqqv3.png

Ek Açıklama 2020-02-15 233248.png

Kesin küfür etmiyonuz kendi sunucunuzda kendi kurucunuz bile ediyor mc-tr ye küfür ? ve başka sunucuda reklam yaptıklarınız ? ve elimde 10 tane daha kantı var nese konuyu burada kapatalım yoksa sizi böyle yaparak geliştiriyoz :)) haha

Pix€lM@N

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
PixelBilgisayar
Eki Görüntüle 106713
Eki Görüntüle 106714
Eki Görüntüle 106715

Kesin küfür etmiyonuz kendi sunucunuzda kendi kurucunuz bile ediyor mc-tr ye küfür ? ve başka sunucuda reklam yaptıklarınız ? ve elimde 10 tane daha kantı var nese konuyu burada kapatalım yoksa sizi böyle yaparak geliştiriyoz :)) haha
kardeşim kurucu başka ben başkayım herkes aynı karakterde değil kimi 13 yaşında 20 gibi hareketi vardır kimisi 20 yaşında 13 gibi hareketi vardır istersen dc gel ikimiz konuşalım

nightfirex

Örümcek Hoşt!

Discord:

☆ Can#8830

Elmaslar
104
Puanlar
9.485
Dc de söverse fln SS al bi de ses kaydı al biz de anlayalım olayı

Puncher

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
kardeşim kurucu başka ben başkayım herkes aynı karakterde değil kimi 13 yaşında 20 gibi hareketi vardır kimisi 20 yaşında 13 gibi hareketi vardır istersen dc gel ikimiz konuşalım
Önemli olan Kurucunuz sunucuyu yöneten saygılı değilse o sunucu değildir oyuncular veya rehberler beni ilgilendirmez ve bunlar başka olaylar ve zaten sunucunuzun 15 yaş altı hareketler yaptınızı herkes biliyor.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ben EFEYE güveniyorum hiç bir sunucya küfretmemiştir başka serverlerde reklam yapsada küfür etmemiştir bizim gibi MÜKEMMEL Kurucuya sahip olmadığınız için ağlıyorsunuz o yüzden kurucumuzu kötü kişi yapıyorsunuz ve son söylemek istediğim şey BIZIM KURUCU EN IYI KURUCU
Küfür etmemişmi yok daha neler attımız sslere bakmadın her halde halla fake hesap açıp geliyorsunuz.

Doğan Kerim

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Kerim Özkan

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
dökerim

ByMahmutTR

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Mahmut#6697

Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
Mahmut
Google lafları mı :D olm aynı evde beraber yatıyoruz ayıp değil mi be?

Kişiliği bozuk olan insanlardansın, konuyu takipten çıkıyorum. Seviyene inemem kusura bakma. Al biberonunu ve sus lütfen.

Cythax

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

? erys#0452

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Cythax
Olum Adam Sövmemişki küfür etmiş
adama saçma saçma soru sorarsanız sinirleniz ver küfür edebilir.
yani sizde server kapansın diye Boş Boş Yorum atmayın bende haklı adam ama küfür etmesi yanlış ama bir özürle affedilir?
BANA GÖRE!!!!!!!!!

Puncher

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
Olum Adam Sövmemişki küfür etmiş
adama saçma saçma soru sorarsanız sinirleniz ver küfür edebilir.
yani sizde server kapansın diye Boş Boş Yorum atmayın bende haklı adam ama küfür etmesi yanlış ama bir özürle affedilir?
BANA GÖRE!!!!!!!!!
Sana göre filan değil abicim fake hesap açıp da durma adam herkese küfür edip her sunucuda reklam yapıyor konuyu düzgün okusan kanıtlarda var ve adam özür yerine daha çok küfür ediyor boş boş yorum atma. Ve bu konu 1 özürle kapancak bi konu değil sizinle uğraşıcaz sonuna kadar uğraşıcaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı