Sol Reklam

AtalenteMC Kurucusu REKLAMCI! Kanıtlarıyla sundum buyurun içeriye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

theText

play.TeriaNetwork.pw

Discord:

theText#7434

Elmaslar
207
Puanlar
14.095
Minecraft
the_Text
Evet değerli forum üyeleri, öncelikle merhaba. Belki görmüşsünüzdür bilmiyorum ama AtalenteMC adında bir sunucu var ve uzun zamandır beni uyuz eden bir kurucusu var. Ben durduk yere uyuz olmadım buna; sunucumda reklam yapması, benim aileme kadar küfür etmesi ve çok daha fazlası. Bu arkadaş yalnız benim sunucumda değil başka sunucularda da reklam yapıyor. Kanıtlarıyla aşağıya bıraktım yorum sizin, tek amacım onun hakkında gerçekleri sunmak farklı yerlere çekmeyin.

(Ayrıca ettiğim küfürleri de kanıtlar içerisine aldım saklamak gibi bir derdim yok. Böyle birine karşı sakin kalamadım.)

Ek Açıklama 2020-02-15 233316.png
Ek Açıklama 2020-02-15 233248.png

Ek Açıklama 2020-02-15 232557.png

Ek Açıklama 2020-02-15 233937.png
Ek Açıklama 2020-02-15 232649.png

Daha kanıt niteliğinde çok ekran görüntüsü var ama bunların yeterli olabileceğini düşündüm ve bunlar sadece çakma lobide yaptığı reklamlar. Sunucu içerisinde yaptıklarını saymıyorum bile!​

Atalente

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Efe#0001

Elmaslar
60
Puanlar
2.110
Minecraft
Equettin
Evet değerli forum üyeleri, öncelikle merhaba. Belki görmüşsünüzdür bilmiyorum ama AtalenteMC adında bir sunucu var ve uzun zamandır beni uyuz eden bir kurucusu var. Ben durduk yere uyuz olmadım buna; sunucumda reklam yapması, benim aileme kadar küfür etmesi ve çok daha fazlası. Bu arkadaş yalnız benim sunucumda değil başka sunucularda da reklam yapıyor. Kanıtlarıyla aşağıya bıraktım yorum sizin, tek amacım onun hakkında gerçekleri sunmak farklı yerlere çekmeyin.

(Ayrıca ettiğim küfürleri de kanıtlar içerisine aldım saklamak gibi bir derdim yok. Böyle birine karşı sakin kalamadım.)

Daha kanıt niteliğinde çok ekran görüntüsü var ama bunların yeterli olabileceğini düşündüm ve bunlar sadece çakma lobide yaptığı reklamlar. Sunucu içerisinde yaptıklarını saymıyorum bile!​
ciddi misin hepsi sahte görüntüler ve çocukça şimdi ben bi konu açayım hemen :) bu tarz şeylere inanan arkadaşlar olucaksa

bi konuma bakmalılar hemen açıyorum Metin, bu arada benim discord sunucumdan yaptığın reklamlardan başlamalıyız. Metin cocuk kandırırsın anca sen

ailevi küfür etmişim sözde şimdi sen bekle ssleri gör canım. hadi Kolay gelsin. Olayın detayını isteyen arkadaşlar discord: Atalente ?#9037

theText

play.TeriaNetwork.pw

Discord:

theText#7434

Elmaslar
207
Puanlar
14.095
Minecraft
the_Text
ciddi misin hepsi sahte görüntüler ve çocukça şimdi ben bi konu açayım hemen :) bu tarz şeylere inanan arkadaşlar olucaksa

bi konuma bakmalılar hemen açıyorum Metin, bu arada benim discord sunucumdan yaptığın reklamlardan başlamalıyız. Metin cocuk kandırırsın anca sen

ailevi küfür etmişim sözde şimdi sen bekle ssleri gör canım. hadi Kolay gelsin. Olayın detayını isteyen arkadaşlar discord: Atalente ?#9037
Sahte mi :-) O kanıtları buraya da atarsan sevinirim.

ByMahmutTR

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Mahmut#6697

Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
Mahmut

Okudukça güldüm, biliyor musun? Kusura bakma ama bunun yalan olduğuna inanacak arkadaşlar çok masum kişilikler. Çok açık belli, batihostta zevkle seni sevk edeceğim.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Kurucusu gerçekten rezil birisi; Forumda banner kısmı koyulmuyor diye bana geliyor Keyubu'ya yönlendiriyoruz 2 gün sonra; Abdullah dolandırıldım galiba. Sen böyle devam edersen sonun hayır değil. @theText Beni o kadar tanımasanda başarılar bro.

theText

play.TeriaNetwork.pw

Discord:

theText#7434

Elmaslar
207
Puanlar
14.095
Minecraft
the_Text
Kurucusu gerçekten rezil birisi; Forumda banner kısmı koyulmuyor diye bana geliyor Keyubu'ya yönlendiriyoruz 2 gün sonra; Abdullah dolandırıldım galiba. Sen böyle devam edersen sonun hayır değil. @theText Beni o kadar tanımasanda başarılar bro.
İlk cümlende çok haklısın. Teşekkür ederim :-)

MineLive TR

Oyna.Minelive.network
Elmaslar
89
Puanlar
6.445
Yer
Etobicoke/Ontario/Canada
Minecraft
MineLive
KEYUBU discordunda atalante kız ismi dedim ve sonuçları :D sanki bizde klavye yok kQŞWQŞW
Screenshot_16.png

Son düzenleme:

nightfirex

Örümcek Hoşt!

Discord:

☆ Can#8830

Elmaslar
104
Puanlar
9.485
Ne güzel konu okudukça gülüyorum beee

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Bu olayı klasik olarak canlı yaşadım ve yeniden güldüm teşekkürler @Atalente ve eğer bu olaylara sessiz kalırsa @batihost.com birşey diyemeyeceğim. Bu tür olaylar çok olmaya başladı umarım firmalar sessiz kalmaz.

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
@Atalente Elimde senin 10 a yakın ifşan var benim sunucuma gelip bana küfür etmen daha sonra senin sunucuna girip beni banlayıp mc-tr ye küfür edip daha sonra mc-tr de gezinmen ve ne kaday saygısız olduğun elimde bir sürü ekran görüntüsü var.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

@Atalente ehuehu bak neler buldum şimdi mc-tr ye küfür ettin ekran görünütüsünü bulmaya çalışıyom biraz geç atıyom kusura bakma masaüstü karışık .d

qqqqqq.png

qqqqqqqqqqqqqqqqv3.png

Eleştiriye dayanamayıp üzülen küçük @Atalente

Son düzenleme:

nightfirex

Örümcek Hoşt!

Discord:

☆ Can#8830

Elmaslar
104
Puanlar
9.485
@Atalente Elimde senin 10 a yakın ifşan var benim sunucuma gelip bana küfür etmen daha sonra senin sunucuna girip beni banlayıp mc-tr ye küfür edip daha sonra mc-tr de gezinmen ve ne kaday saygısız olduğun elimde bir sürü ekran görüntüsü var.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

@Atalente ehuehu bak neler buldum şimdi mc-tr ye küfür ettin ekran görünütüsünü bulmaya çalışıyom biraz geç atıyom kusura bakma masaüstü karışık .d

Eki Görüntüle 106671
Eki Görüntüle 106672

Eleştiriye dayanamayıp üzülen küçük @Atalente
Hayla böyle sunucuya girip sunucu sahibine sövenleri görmek çok tuaf hayla böylelerimi var

JESUS?

JESUS
Elmaslar
385
Puanlar
7.585
Bu çocuğu taniyorum, heb reklam yapiyor milletin emeğini çaliyor.

Atalente

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Efe#0001

Elmaslar
60
Puanlar
2.110
Minecraft
Equettin

X For xCruwzy

Youtube : xCruwzy

Discord:

X for xCruwzy#7568

Elmaslar
963
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
xCruwzyYT
Tek kelimeyle rezillik, hala yaşıyo mu la bunlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı