Sol Reklam
Sağ Reklam

Abdullah T. Gerçek Yüzü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

airbender

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

airbender#2917

Elmaslar
25
Puanlar
610
Minecraft
Tereyagli
Abdullah T. denen arkadaş tamamen çıkarı için sizinle konuşur. Bir ara paypal ile bir işi vardı direk yazdı ama ne bir kibar sözü vardır ne de iyi niyeti. Amacı tamamen çıkarıdır. Kendisiyle muhattap olmanızı tavsiye etmiyorum. İşi bittikten sonra mesajlarını silmeye de başlar. Elimde ssler olsa göstermek isterdim ancak silmiş.

İts_Mata

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Lorenz#7118

Elmaslar
54
Puanlar
3.970
Yer
İstanbul
Minecraft
Lorenz
Abdullah T denen şahısla benimde baya bir geçmişimiz oldu discordda yan hesap açıp j4j yapıp reggin discorduna üye kasıcaktı abdullaha yeni açtığım bir gmail ve şifre verdim kendisi verdiğim email in üstüne leak xenforo kullanım xyzas i açmış bulunmaktadır xyzas hiçbir zaman kapanmadı yada hacklenmedi çünkü abdullahın ortağı olan ve mc-block da bir zamanlar kurucu olan arda tarafından hesabına sızılıp kategorileri silindi hepsi planlıydı abdullah verdiği hiçbir sözü tutmadı tutmamaya devam edicekte 780 kişinin bulunduğu reggin sunucusunda benim ona verdiğim hesabı yönetici yapmış reggin adını değiştirip yeni bir satış gibi gösterip kendilerini mc tr ye kayıt etmeyi planlıyordu ben buna izin vermedim 780 kişinin 750 kişisini dc den banladım kanalları sildim geri kalan 30 kişiden botlar ve abdullah haricini dc dende kicklemiş bulunmaktayım yaptığımın arkasındayım herzaman çünkü o benim emailim üzerine sahte xenforo kullanmıcaktı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı