Sol Reklam
Sağ Reklam

Abdullah T. Gerçek Yüzü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Reynixan

Le cose belle arrivano quando non le cerchi.

Discord:

Reynixan#8044

Elmaslar
725
Puanlar
8.175
Yer
Istanbul

Merhaba forum sakinleri.
Öncelikle, bu konuyu açmadan önce site sahibinden gerekli izinler alınmıştır.
Gelelim Abdullah efendinin say say bitmeyen yüzlerinden gerçek olanına...

Buraya tüm ekran görüntülerini atmıyorum. Tamamını isteyenler discord üzerinden bana yazabilir.
Hemen ekran görüntülerine geçelim. :melek:

1596048841660.png
Clestia isimli bir sunucu açtı. Büyük youtuber isimlere reklam verip sunucusunu anlık da olsa güzel aktifliklere çıkardı.
Sonrasında bu youtuber isimlerin sunucuda işi bitince sunucu biraz düşüşe geçti. Sunucusuna uğradım ve rehberlik aldım.
Sonrasını resimde görüyorsunuz. Aktiflik artsın diye Client ile hesap açmamı istiyor. :melek:

1596049469812.png

XenForo bugunu bulmuş. xd

1596049576257.png

Forumdan ne zaman ban yese hemen kalkar ;) (Rüşvet)

1596049797816.png

Nötr ekibinden atıldım ve sonrasında Abdullah skriptlerimi Nötr adına kaçak da olsa satışa sunabileceğini söylüyor.

1596049658886.png

O zamanlar çalışıyordum ve Abdullah'ın teklifini kabul etmedim. 5 gün sonra tekrar hatırlatma yapıyor.

1596049868739.png

Aegis gibi ücretli korumaların bulunduğu bağlantıyı paylaşıyor.

Burada 10 şikayet demiş fakat atılma sebebi sadece 1 arkadaşının şikayet etmesidir.
1596050641520.png

1596050828088.png

İşine gelince sohbet başlatmalar...

1596051709523.png

Beni ekipten atıp arkadaşlığını kesen Abdullah T. bir skript nedeniyle tekrar arkadaş olmaya başlar.

1596050762824.png

Ekibi forumdan yasaklanınca...

1596050999014.png

Paket istemeye de başladı. Paket konusu açılmışken aşağıya birkaç ekran görüntüsü bırakayım.

1596051247359.png
1596051182920.png

Forumda bir ara konusu açılmıştı. Abdullah T. arşiv discordu açıp oraya bulduğu her şeyi atıyormuş. Bu istediklerinin nedenini ona bağlıyorum.

Konunun sonuna geldik. Abdullah T. adlı şahısla arkadaşlığınızı kesmenizi şiddetle tavsiye ederim.
İşini görmüyorsanız yüzünüze bakmaz, işini görürseniz kankası olursunuz.
Kendisi tam bir menfaatçidir.

Propenthia

Rap mi? Al askıya

Discord:

Propenthia#0046

Elmaslar
183
Puanlar
1.815
Minecraft
Propenthia
Evet... Abdullah T. beyimize birşey derseniz karşınızda Garp beyi bulursunuz. ^^

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Waow, Abdullah neymiş ya böyle. Bunların birini biz yapsak soyumuzu kurutur mctr yönetimi.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
az sonra güzel bir açıklama...

BordoMavi

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

BordoMavi#9396

Elmaslar
83
Puanlar
0
Minecraft
BordoMavi
İfşa konularını çok seviyorum, gerçekler. Eline sağlık reynixan.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Onu bunu bilmem de rüşvet falan yazmışsın, batuhan nitroya ban mı açtı yani? şakacı seni

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Evet, bir arkadaşımız daha neyse haklı olduğu yerler vardır. Amma velakim her zaman açıktası Gökhan..

2.PNG

Teker teker yazmayacağım sslerden anlarsınız

3.PNG

4.PNG

6.PNG

Şunları unutma Gökhan hiç bir zaman kimseye rüşvet vermedim vermem unutma arşiv o işleri bırakalı uzun oldu, srenin sunucundan 1 gram para almadım hiç bir şekilde ellemedim aga b her zaman sunucunu geliştirmeyek istedim.. Neyseeeeeeee
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ve bunu takımıma üzeirne atmayın, konu ben ile alakalıdır

Son düzenleyen: Moderatör:

Reynixan

Discord:

Reynixan#8044

Elmaslar
725
Puanlar
8.175
Yer
Istanbul
Evet, bir arkadaşımız daha neyse haklı olduğu yerler vardır. Amma velakim her zaman açıktası Gökhan..

Eki Görüntüle 134997

Eki Görüntüle 134998

Eki Görüntüle 134999

Eki Görüntüle 135000

Eki Görüntüle 135001

Eki Görüntüle 135002

Eki Görüntüle 135003

Şunları unutma Gökhan hiç bir zaman kimseye rüşvet vermedim vermem unutma arşiv o işleri bırakalı uzun oldu, srenin sunucundan 1 gram para almadım hiç bir şekilde ellemedim aga b her zaman sunucunu geliştirmeyek istedim.. Neyseeeeeeee

Abdullah efendi konuyu saptırmayın lütfen. Konuyu ben açıyorum Gökhan ne alaka?
Edilen küfürleri doğru bulmuyorum. Rüşvet kısmına gelirsek yanılıyor olabilirim, benimki sadece bir düşüncedir. Ayrıca sadece Batuhan'a değil Ata ve Keyubu'nun yetkililerine de nitro alıyorsun, bu biraz garip geldi.
Arşivi kapattığını düşünmüyorum. O işleri bırakalı seneler oldu diyorsun fakat birkaç ay öncesinde Cylonce, ben ve birkaç Reggin ekibindeki üyelerle toplantı yaparken ekran açtın ve arşiv discordunu gösterdin.

Takımına bir laf atmak istemem fakat Nötr adına satış yapabileceğini söylüyorsan bu senin Garp ve forum kurallarını önemsemediğini gösterir.

MackleanTR

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

MackleanTR#5134

Elmaslar
32
Puanlar
2.020
Minecraft
MackleanTR
Son düzenleyen: Moderatör:

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Abdullah efendi konuyu saptırmayın lütfen. Konuyu ben açıyorum Gökhan ne alaka?
Edilen küfürleri doğru bulmuyorum. Rüşvet kısmına gelirsek yanılıyor olabilirim, benimki sadece bir düşüncedir. Ayrıca sadece Batuhan'a değil Ata ve Keyubu'nun yetkililerine de nitro alıyorsun, bu biraz garip geldi.
Arşivi kapattığını düşünmüyorum. O işleri bırakalı seneler oldu diyorsun fakat birkaç ay öncesinde Cylonce, ben ve birkaç Reggin ekibindeki üyelerle toplantı yaparken ekran açtın ve arşiv discordunu gösterdin.

Takımına bir laf atmak istemem fakat Nötr adına satış yapabileceğini söylüyorsan bu senin Garp ve forum kurallarını önemsemediğini gösterir.
Nitro olmak suç oldu arkadaş yuh beee, Garp kendi yazdığı şeyleri mi ezecek sabah grup açıldığında ne olduda yok "dostluğunuzu beğeniyorum" gibi şeyler yazdıydın dost olmakta hata oldu arkadaş o sunucuyuda sildim hatta kendim ekran açarak neyse siz laf anlamayacağınız için

Propenthia

Rap mi? Al askıya

Discord:

Propenthia#0046

Elmaslar
183
Puanlar
1.815
Minecraft
Propenthia

Eki Görüntüle 134997

Eki Görüntüle 134998

Eki Görüntüle 134999

Eki Görüntüle 135000

Eki Görüntüle 135001

Eki Görüntüle 135002

Eki Görüntüle 135003

Konuyu saptırma güzel yakışıklı Abdullah kardeşim :)

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire

Eki Görüntüle 134997

Eki Görüntüle 134998

Eki Görüntüle 134999

Eki Görüntüle 135000

Eki Görüntüle 135001

Eki Görüntüle 135002

Eki Görüntüle 135003

Ortağını neden katıyorsun işe, sen ortağını işe katıyorsan bizde senin ekibini ve ortağını katalım? Hem sende Reynixan ın ortağıydın bi ara. Kendi bacağına güzel sıktın tebrikleeeer.

Reynixan

Discord:

Reynixan#8044

Elmaslar
725
Puanlar
8.175
Yer
Istanbul
Nitro olmak suç oldu arkadaş yuh beee, Garp kendi yazdığı şeyleri mi ezecek sabah grup açıldığında ne olduda yok "dostluğunuzu beğeniyorum" gibi şeyler yazdıydın dost olmakta hata oldu arkadaş o sunucuyuda sildim hatta kendim ekran açarak neyse siz laf anlamayacağınız için
Madem arşiv discordunu sildin, hadi inanalım. Bu toplantı birkaç ay önce yapıldı fakat sen bize seneler oldu diyorsun arşiv discordunu sileli. Kendinle çelişiyorsun.
Nitro almak suç değil ama neden aldığın kişiler hep üst yönetim ekibi?
Dostluğunuzu beğenmemin sebebi şudur, nitro almak değil yani: Bana kaçak satış teklifini yaptığın zaman eğer kabul etseydim yapacaktın. Bunu şimdi açıklığa kavuşturduğum için Ata ile sen kabul etsem bile böyle bir şey yapmayacağınız söylüyorsun. Yani ekipçe ve dostça bir tavır bu ekibinizi korumak en doğal hakkınız ama emin ol o zaman bu teklifi kabul etseydim kaçak satış yapacaktın.

Propenthia

Rap mi? Al askıya

Discord:

Propenthia#0046

Elmaslar
183
Puanlar
1.815
Minecraft
Propenthia
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı