Sol Reklam
Sağ Reklam

Abdullah T. Gerçek Yüzü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih

YoutubeKafasi

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
115
Puanlar
6.555
S

sooply

Ziyaretçi
Eki Görüntüle 135425
Arkadaşlar biliyorum açıklama yapmamı çok istediniz beni hep susturmaya çalışıyorlar ama biZ burda var olmaya devam edicez Allahın izniyle. Adam olduk diyenlere dikkad edelim yarın garınınoğlan moldovyaya gidip benim hostingerden aldığım VDS yi hacklaya bilir dikkat edelim özellikle ADAM lardan.

başkanım sen kralsın veya kahinsin (kahin olma olasılığın %100 bu arada)

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
başkanım sen kralsın veya kahinsin (kahin olma olasılığın %100 bu arada)
bakırcadan gelen su ile ancak levazımlık temizlenir.

YoutubeKafasi

Elmaslar
115
Puanlar
6.555
Ciddiyet lütfen,
@Batuhan Yenidogan | @Garp | @Hai
Nötr'ün konusunda "Adaletsiz Yönetim" dendiğinde gününde müdahale eden yönetime sesleniyorum;
Şu konuya açıklık getirecek misiniz artık??
1596484806432.png

Aegis'den bahsediyoruz işlevi olmayan 2 dolarlık eklenti'den değil -2 dolarlık ve hiç bir işlevi olmasa bile ben gene bu cümleyi kurardım 2$ olsa bir şey demeyecek miydik diyenler için söylemek istedim.-​
Buna rağmen -ki sadece bu değil- bu adam perma ban yemiyorsa Nötr'ün konusundaki "Adaletsiz Yönetim" diyen kişiler forumda çoğalacak bilginiz olsun, burası bir forum sayın yönetim ekibi, deep web, dark web gibi her önüne gelen şeyin paylaşıldığı bir yer değil.
Yasaklanır bakın ben yasaklanmaz demiyorum ancak 2 gün sonra gene açılacaksa bu yasaklamanın mantığı nedir?
Bu kaçıncı ifşalanması bu adamın erdem'i ifşasında @Cylonce yasaklanıyorsa ve tekrar açılmıyorsa biz bu adamın 4. ifşasını görüyoruz rivel açıldığından bu yana, acaba ne zaman yasaklamayı düşünüyorsunuz?

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
Ciddiyet lütfen,
Nötr'ün konusunda "Adaletsiz Yönetim" dendiğinde gününde müdahale eden yönetime sesleniyorum;
Eki Görüntüle 135517
Aegis'den bahsediyoruz işlevi olmayan 2 dolarlık eklenti'den değil -2 dolarlık ve hiç bir işlevi olmasa bile ben gene bu cümleyi kurardım 2$ olsa bir şey demeyecek miydik diyenler için söylemek istedim.-​
Buna rağmen -ki sadece bu değil- bu adam perma ban yemiyorsa Nötr'ün konusundaki "Adaletsiz Yönetim" diyen kişiler forumda çoğalacak bilginiz olsun, burası bir forum sayın yönetim ekibi, deep web, dark web gibi her önüne gelen şeyin paylaşıldığı bir yer değil.
Yasaklanır bakın ben yasaklanmaz demiyorum ancak 2 gün sonra gene açılacaksa bu yasaklamanın mantığı nedir?
Bu kaçıncı ifşalanması bu adamın tek ifşasında @Cylonce yasaklanıyorsa ve tekrar açılmıyorsa biz bu adamın 4. ifşasını görüyoruz rivel açıldığından bu yana, acaba ne zaman yasaklamayı düşünüyorsunuz?
2. gün sonra başka nick le piyasaya yeniden çıkıyolar çok yorma kendini yiğidim.

YoutubeKafasi

Elmaslar
115
Puanlar
6.555
2. gün sonra başka nick le piyasaya yeniden çıkıyolar çok yorma kendini yiğidim.
başkan ben anlayamıyorum şunu adam craftrise gibi büyük sunucuların maplerini satıyor,
üste bir de benden c# ile zula pepsi kod generatör istiyor x link kısaltma sitesi ile kazanç elde edebileceği üstelik bunu bana yaptırmadan önce "salak üyeler" diyor müşterilerine böyle hitap ediyor...
üste rivel'in discord sunucusuna ".rank" gibi bir komutla herkesi taglayan sistem ile müşterileri rahatsız ediyor ki bunun kanıtları bende mevcut.
üste bizim ekibimizdeki kişiye satıcı lazım diye 3 gün yalvarır ve takımını alır.
üste ekibinden birisi internetden bulup editlediği mapi satıyor,
üste takımındaki kişinin siparişi dızlayıp onun haritasını satıyor,
1596485772303.png

Bunu ben desem şuan piyasada yoktum.
Üste bir de bu konu var
Daha sayarım burada ancak yoldan geldim ve çok yorgunum.

JESUS?

JESUS
Elmaslar
385
Puanlar
7.585
Hahaha bi eğlenceli konu daha, devamını beklerim.

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih

Propenthia

Rap mi? Al askıya

Discord:

Propenthia#0046

Elmaslar
183
Puanlar
1.815
Minecraft
Propenthia
Adalet, yerini buldu. Abdullah arkadaşımız forumdan uzaklaştırıldı. İyi geceler ^^

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Ciddiyet lütfen,
Eki Görüntüle 135517
Bu kaçıncı ifşalanması bu adamın erdem'i ifşasında @Cylonce yasaklanıyorsa ve tekrar açılmıyorsa biz bu adamın 4. ifşasını görüyoruz rivel açıldığından bu yana, acaba ne zaman yasaklamayı ddüş

Eki Görüntüle 135425
Arkadaşlar biliyorum açıklama yapmamı çok istediniz beni hep susturmaya çalışıyorlar ama biZ burda var olmaya devam edicez Allahın izniyle. Adam olduk diyenlere dikkad edelim yarın garınınoğlan moldovyaya gidip benim hostingerden aldığım VDS yi hacklaya bilir dikkat edelim özellikle ADAM lardan.
İleri görüşlüsün başkanım. Bi f5 at sayfaya.

RasyonelistBey

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

RasyonelistBey#3144

Elmaslar
229
Puanlar
1.355
Hepimizin başı sağolsun bir efsaneyi kaybettik.​

kapandı bu hesap

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

cemicyz#0001

Elmaslar
40
Puanlar
0
Minecraft
cemicyz
başkan ben anlayamıyorum şunu adam craftrise gibi büyük sunucuların maplerini satıyor,
üste bir de benden c# ile zula pepsi kod generatör istiyor x link kısaltma sitesi ile kazanç elde edebileceği üstelik bunu bana yaptırmadan önce "salak üyeler" diyor müşterilerine böyle hitap ediyor...
üste rivel'in discord sunucusuna ".rank" gibi bir komutla herkesi taglayan sistem ile müşterileri rahatsız ediyor ki bunun kanıtları bende mevcut.
üste bizim ekibimizdeki kişiye satıcı lazım diye 3 gün yalvarır ve takımını alır.
üste ekibinden birisi internetden bulup editlediği mapi satıyor,
üste takımındaki kişinin siparişi dızlayıp onun haritasını satıyor,
Eki Görüntüle 135518
Bunu ben desem şuan piyasada yoktum.
Üste bir de bu konu var
Daha sayarım burada ancak yoldan geldim ve çok yorgunum.
agA c# biLiyiOM herKeS ban GeliOR proGram YaptırmAyA ben HaWli bEn ProfesYoneL codEr

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı