Sol Reklam

Çözüldü ZWorthyCraft Sorunsalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İES-Alperen

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Alperen99#3964

Elmaslar
15
Puanlar
3.820
Minecraft
Alperen99
Bundan sonraki sunucu tecrübelerinizde isterseler 100 bin tl bağış yapsalarda gidip ne vds yetkisi ne discord sunucu tacını ne de ban yetkisini kimselere vermeyin, şahsi tavsiyemdir geçmiş olsun
Başarılı olanın siz olduğu gerçeği olduğu sürece onlar başarısız olacaklar. Umarım başarılarınız devam eder.
Geçmiş olsun çok kötü durum eğer yardım lazım olursa buyrun dmden yardım edebilirim ! Lucifer#5421
Saolun teşekkürler

İES-Alperen

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Alperen99#3964

Elmaslar
15
Puanlar
3.820
Minecraft
Alperen99
GELİŞME! !
Bu şahıslar 18 ocakta spigot hesabımıda çalmışlar
AddText_03-12-01.30.33.jpg

Çok komikler gerçekten bir insanda bu kadar yam yamlık varsa ne diyeyim yarın hakkın katında herkes alır notunu

maximina16

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Maximina16#7737

Elmaslar
52
Puanlar
3.955
Yer
Hatay
Minecraft
Maximina16
hocam beni dolandırın diye bağırmışsınız resmen, üstüne bir soğuk su için ve bir daha taç ve vds sahipliği gibi şeyleri başkalarına vermeyin.

İES-Alperen

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Alperen99#3964

Elmaslar
15
Puanlar
3.820
Minecraft
Alperen99
hocam beni dolandırın diye bağırmışsınız resmen, üstüne bir soğuk su için ve bir daha taç ve vds sahipliği gibi şeyleri başkalarına vermeyin.
evet bendede hata vardı hemde çok büyük hata yorumunuz için teşekkürler

hakancoskun

Ahlak şube

Discord:

onatic48

Elmaslar
67
Puanlar
4.155
Yer
Yakında!
Minecraft
hakancoskun4891
Para yükledi diye yetki vermişsiniz hata sizde.

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
Dostum para verdi diye taç vermek nedir, ne alakası var bu kadar bağlanmayın kimseye arkadaşlar. Sene 2018, sunucuma o zamanın parasıyla ciddi bir bağış yapılmıştı, aktif oyuncu olarak bir emek skyblock sunucusunda +100 oyuncuya hizmet veriyordum. Adam yetki metki istedi dedim "Ne anlatıyorsun abi?" adam parasını falan geri istedi, takmadım yani. Kimseye satmayın kendinizi. Tecrübeli biriysen zaten tekrardan çıkarsın yoluna daha fazlasını kazanırsın. Böyle durumlarda "Tecrübe oldu." cümlesini kurmak sana daha çok şey kazandırır. Sıkıntı yok devam et.

Edit: Son mesajlarını okudum hatanı kabul etmişsin. Gurur verici. Dediğim gibi kendine tecrübe edinmiş oldun. Güzel! Devam et...

Buckethead

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Bucketheadland#9671

Elmaslar
1
Puanlar
150
Yer
İzmir
Minecraft
Bucketheadland
Para yükledi diye yetki vermişsiniz hata sizde.
Dostum para verdi diye taç vermek nedir, ne alakası var bu kadar bağlanmayın kimseye arkadaşlar. Sene 2018, sunucuma o zamanın parasıyla ciddi bir bağış yapılmıştı, aktif oyuncu olarak bir emek skyblock sunucusunda +100 oyuncuya hizmet veriyordum. Adam yetki metki istedi dedim "Ne anlatıyorsun abi?" adam parasını falan geri istedi, takmadım yani. Kimseye satmayın kendinizi. Tecrübeli biriysen zaten tekrardan çıkarsın yoluna daha fazlasını kazanırsın. Böyle durumlarda "Tecrübe oldu." cümlesini kurmak sana daha çok şey kazandırır. Sıkıntı yok devam et.

Edit: Son mesajlarını okudum hatanı kabul etmişsin. Gurur verici. Dediğim gibi kendine tecrübe edinmiş oldun. Güzel! Devam et...
Katılıyorum size

İES-Alperen

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Alperen99#3964

Elmaslar
15
Puanlar
3.820
Minecraft
Alperen99

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim şu hayata her zaman pozitif bakan hayale değil gerçeğe bakan olmayanı istemeyip olanla yetinen bir insan bir şahsiyet oldum şuan tekrar yeni bir sunucu açtım son 3 gündür online sayılarımız pik saatlerde 10 ve üstüne çıkıyor benim başıma gelen bu olayda pozitif düşündüm ve tecrübe edindim belkide bi hayrı vardı günün yarısını sunucuda geçiriyordum ve üniversite sınavına hazırlanıyorum bilmiyorum vallaha

1000dev

Tu sei una stella… La mia stella.
Site Sahibi
Emektar

Discord:

1000dev

Elmaslar
63
Puanlar
845
Yer
İstanbul
Discord İzni
Minecraft
1000dev
@GamblerRx adlı forum üyesi sunucuya ortak olup sonradan eklenti paketi çaldığını ve diğer ortağını ve yetkilileri banladığı tespit edilmiştir @GamblerRx adlı forum üyesi forumdan sınırsız uzaklaştırılmıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı