Sol Reklam

YouTube SUB-WAR - PewDiePie vs T Series

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Selamlar yeni konumla karşınızdayım, şimdi YouTube'da en çok konuşulan konuya değineceğim. T Series adlı Hint Dizi şirketinin abonesi ile PewDiePie'ın abone farkı şu anda sadece 34 bin! Ve böyle bir konunun Türkiye'de hiç konuşmaması çok şaşırtıcı(Enes Batur'un en yakın rakibine farkı 3 milyon zaten).

İlgili videolar:

(PewDiePie'In diss videosu)

(Türkiye'deki tek tepki videosu)

Son düzenleme:

Baki19

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

NMB#3477

Elmaslar
140
Puanlar
9.100
Yer
Çorum
Minecraft
Caki19
Bi ara bazıları youtube u kapatıyor iftirası yaptıydı Türkiye için keşke kapansaydı hemene kendi video portalımızı yapar, reklamlarımız Türkçe olurdu ve o reklamlarla üniversite bitiren kardeşlerim iş sahibi olurdu ülkemiz kalkınırdı keşke kapansa youtube anca para kaybı

Ben Youtube dan anlamıyom Piwdipay T serisi falan ilk defa duyuyorum

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Bi ara bazıları youtube u kapatıyor iftirası yaptıydı Türkiye için keşke kapansaydı hemene kendi video portalımızı yapar, reklamlarımız Türkçe olurdu ve o reklamlarla üniversite bitiren kardeşlerim iş sahibi olurdu ülkemiz kalkınırdı keşke kapansa youtube anca para kaybı

Ben Youtube dan anlamıyom Piwdipay T serisi falan ilk defa duyuyorum
Dünya'da genel olarak fazla takipçisi olan kanaldır PewDiePie, ben de izlerim. Sanırım bu T Series'in abonesinin artması için Hindistan'da herkesin eline telefon verip abone oldurtuyorlar. :'D

Aloniks

If you're good at something, never do it for free.

Discord:

AloneX#1832

Elmaslar
600
Puanlar
5.570
Yer
İstanbul, Türkiye
PewDiePie tabii ki hep ilk başta olacak. T-Series de kimmiş?

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı