Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Yine bir çalıntı vakası...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

parkonmax

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Portukali#2457

Elmaslar
33
Puanlar
13.230
Yer
Bolu
Minecraft
Portukali
Merhaba, uzun zamandır buralarda yoktum. Bir göz atmak istediğimde yine bir çalıntı vakası ile karşılaştım. Buraları terketmeden önce NovaScript V4 adında bir website scripti çıkarmıştım. Fakat tema bana ait olmadığı için bunu piyasaya sürmemiş, back-end kodlarının karşılığı olan bir fiyata bir hosting firmasına satmıştım. Ve bugün karşılaştığım manzara, benim yapmış olduğum scriptin üstüne düzenlemeler yapılarak piyasaya OASIS adı ile sürülmüş. Kanıta geçelim, söz sizde başka birşey dememe gerek yok. (Sitenin kaynak kodlarını kurcalarken site çöktü, MYSQL Bağlantısı koptu :D)
@oasis her kimsen ve nasıl bu işi becerdiysen tebrik ediyorum.
Uçsuz bucaksız bir iddia değildir. Tarafıma ulaşılması durumunda her türlü kanıt gösterilecektir. Bu konu sadece uyarı nitelikli oluşturulmuştur.
Ayrıca benim burdaki ana konum tasarımın çalıntı olması değil, benim yaptığım kodlamanın ve düzenlemenin üzerine yapılması. Yani benim emeğimin hiçe sayılması. Herhangi rızam ve iznim olmadan.
Ayrıca temanın gerçek linki: https://alchemists.dan-fisher.dev/basketball/index.html
Birazcık bakarsanız aynısı olduğunu anlayacaksınız.
1.png

1-1.png

sinyorelder

Yani wow, adalet kalmamış
Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
679
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
Oscord değil oszort oldu galiba... Tüm kanıtları buraya gönderirseniz harika olur ne olduğunu bizde görelim

Colerival

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
132
Puanlar
1.150
Yer
İstanbul
Bu çok büyük bir suçlama ve aynı zamanda görünüyor ki çok büyük bir hata yapılmış @turantahaaydin galiba orada yetkili idi buna ne cevap verecekler sabırsızlıkla bekliyor ve konunun takipçisi oluyorum iyi forumlar geçmiş olsun hocam :)

turantahaaydın

İstediğime dokunurum, ama şimdi değil.
MinePass

Discord:

Turan Taha Aydın#0001

Elmaslar
47
Puanlar
9.070
Yer
Türkiye, Samsun
Discord İzni
Minecraft
turantaha
Facebook
turantahaaydin
Twitter
turantahaaydin
Bu çok büyük bir suçlama ve aynı zamanda görünüyor ki çok büyük bir hata yapılmış @turantahaaydin galiba orada yetkili idi buna ne cevap verecekler sabırsızlıkla bekliyor ve konunun takipçisi oluyorum iyi forumlar geçmiş olsun hocam :)
Oasis.web.tr üzerinde destek olarak açıldığından 2 ay sonra çalışmaya başladım ortalama 8 ay gibi bir süreç destek sundum. Ardından berkay ile anlaşamamazlığımdan dolayı ayrıldım.

Bu konuda bana atıfta bulunmanın tamamen, yersiz olduğunu belirtmek isterim.

Ek olarak sizin ise hostlayici.com.tr kendi bilişim şirketim üzerinde, bir arkadaşa hazır paket satıp dolandırdığınızı, bundan dolayı bir kuyruk acınızın olduğunu belirtmek isterim.

Oasis.web.tr kullanıp mağdur olan, mağdur olmayan her arkadaş oradaki benim yetkimi ve neler yapıp neler yapamayacağımı biliyor.

En son kendim istifa ettim.

Arkadaşın bana atıfta bulunmasının sebebi budur, haksız yere müşterimizi dolandırıp üste çıkmaya çalışmıştı, dolandırılan arkadaşa şikayet etmesi için yön gösterdik edip etmediğini bilmiyoruz.

1641468367390.png

1641468379915.png

Ek olarak mc-tr.com platformunda bazı yanlış anlaşılmalar, bazı problemlerden dolayı banlıyım.

Bu hesabım eski olduğu için farkedilmemiş olabilir, bunuda banlayabilirsiniz.

Saygılarımla.

Colerival

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
132
Puanlar
1.150
Yer
İstanbul
Oasis.web.tr üzerinde destek olarak açıldığından 2 ay sonra çalışmaya başladım ortalama 8 ay gibi bir süreç destek sundum. Ardından berkay ile anlaşamamazlığımdan dolayı ayrıldım.

Bu konuda bana atıfta bulunmanın tamamen, yersiz olduğunu belirtmek isterim.

Ek olarak sizin ise hostlayici.com.tr kendi bilişim şirketim üzerinde, bir arkadaşa hazır paket satıp dolandırdığınızı, bundan dolayı bir kuyruk acınızın olduğunu belirtmek isterim.

Oasis.web.tr kullanıp mağdur olan, mağdur olmayan her arkadaş oradaki benim yetkimi ve neler yapıp neler yapamayacağımı biliyor.

En son kendim istifa ettim.

Arkadaşın bana atıfta bulunmasının sebebi budur, haksız yere müşterimizi dolandırıp üste çıkmaya çalışmıştı, dolandırılan arkadaşa şikayet etmesi için yön gösterdik edip etmediğini bilmiyoruz.

Eki Görüntüle 194426

Eki Görüntüle 194427

Ek olarak mc-tr.com platformunda bazı yanlış anlaşılmalar, bazı problemlerden dolayı banlıyım.

Bu hesabım eski olduğu için farkedilmemiş olabilir, bunuda banlayabilirsiniz.

Saygılarımla.
Gerçekten baya komiksiniz bunları şimdi mi atıyorsunuz :)

turantahaaydın

MinePass

Discord:

Turan Taha Aydın#0001

Elmaslar
47
Puanlar
9.070
Yer
Türkiye, Samsun
Discord İzni
Minecraft
turantaha
Facebook
turantahaaydin
Twitter
turantahaaydin
Ek olarak müşterimize arkadaşın ettiği hakaretler. (Yetkili arkadaşlar ss üzerindeki küfürleri sansürleyip tekrar koyabilirler.)

1641468589132.png

Konuyu burda dağıtmak istemiyorum konu oasisin bazı kaynak kodlarının alıntı olduğu yönünde, böyle bir şey varsa yapılan yanlış yanlışı savunmam ama Berkay'ında mutlaka bir açıklaması vardır.

Sadece bu arkadaşın bana atıfta bulunmasını anlamadım.

Saygılar, tekrardan.

Colerival

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
132
Puanlar
1.150
Yer
İstanbul
Ek olarak müşterimize arkadaşın ettiği hakaretler. (Yetkili arkadaşlar ss üzerindeki küfürleri sansürleyip tekrar koyabilirler.)

Eki Görüntüle 194428

Konuyu burda dağıtmak istemiyorum konu oasisin bazı kaynak kodlarının alıntı olduğu yönünde, böyle bir şey varsa yapılan yanlış yanlışı savunmam ama Berkay'ında mutlaka bir açıklaması vardır.

Saygılar, tekrardan.
Ben zaten burada bir yetkili olarak konunun açıklığa kavuşması idi size suçlusunuz vb ithamlarda bulunmadım :)

Colerival

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
132
Puanlar
1.150
Yer
İstanbul

Eki Görüntüle 194428

Saygılar, tekrardan.
Ve aynı zamanda eski ekran görüntüleri ile bir yere ulaşabileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz bu kadar düşük bir insansınız ki sizi lekeleyen bir konuda başkalarına çamur atmaktan da kaçınmıyorsunuz :) Cevap vermeyeceğim daha

turantahaaydın

MinePass

Discord:

Turan Taha Aydın#0001

Elmaslar
47
Puanlar
9.070
Yer
Türkiye, Samsun
Discord İzni
Minecraft
turantaha
Facebook
turantahaaydin
Twitter
turantahaaydin
Ben gerekli açıklamaları yaptım kafalarda bir soru işareti oluşmasın hocam.

Ek olarak umarım mc-tr.com yönetimi kendi bünyesinde sizin gibi yaşları küçük arkadaşları kandıran bireyleri barındırmaz.

Konuya objektif bir şekilde yaklaşan tüm arkadaşlar olayı anlayabilir, konu üzerinde tekrar yazıp konuyu dağıtma gereği duymuyorum.

Herhangi bir kafasında soru olan arkadaşlar Turan Taha Aydın#0001 üzerinden bana ulaşabilir.

Ek olarak görüntüler eski değil.

16.12.2021 tarihinden kalma ek olarak suçun eskisi yenisi olmaz. Ben arkadaşın adına konu açamam kendisi mc-tr de konu açıp sizin yaptıklarınızı belirtmediyse kendi hatasıdır. Ben sadece bana etiket atıp beni rahatsız etmenizden dolayı böyle bir rahatsızlık yaptığınızı dile getirmek istedim, tekrar dönüş yapmayacağım çünkü konunun odağı sapıyor.

O

Onur1337

Ziyaretçi
Ve aynı zamanda eski ekran görüntüleri ile bir yere ulaşabileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz bu kadar düşük bir insansınız ki sizi lekeleyen bir konuda başkalarına çamur atmaktan da kaçınmıyorsunuz :) Cevap vermeyeceğim daha

İkinizin arasındaki olaya bir şey yazmam doğru olmaz ama eski dediğiniz görüntülerin üzerinden 1 ay bile geçmemiş.

I

IlluminatiStar

Ziyaretçi
Böyle bir durum varsa gerekli kişiler çağırılıp konun üstüne gidilmesi lazım. Burada ki kavga ve oasis konusu.

sinyorelder

Yani wow, adalet kalmamış
Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
679
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER

Colerival

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
132
Puanlar
1.150
Yer
İstanbul
Ben gerekli açıklamaları yaptım kafalarda bir soru işareti oluşmasın hocam.

Ek olarak umarım mc-tr.com yönetimi kendi bünyesinde sizin gibi yaşları küçük arkadaşları kandıran bireyleri barındırmaz.

Konuya objektif bir şekilde yaklaşan tüm arkadaşlar olayı anlayabilir, konu üzerinde tekrar yazıp konuyu dağıtma gereği duymuyorum.

Herhangi bir kafasında soru olan arkadaşlar Turan Taha Aydın#0001 üzerinden bana ulaşabilir.

Ek olarak görüntüler eski değil.

16.12.2021 tarihinden kalma ek olarak suçun eskisi yenisi olmaz. Ben arkadaşın adına konu açamam kendisi mc-tr de konu açıp sizin yaptıklarınızı belirtmediyse kendi hatasıdır. Ben sadece bana etiket atıp beni rahatsız etmenizden dolayı böyle bir rahatsızlık yaptığınızı dile getirmek istedim, tekrar dönüş yapmayacağım çünkü konunun odağı sapıyor.
Sizi anlıyorum ama onun yerine bir Adalet bölümü veya Hukuk okursanız daha basit bir şekilde Avukatlık yapabilirsiniz Sayın Av. Turan Taha Aydın :) Ben kimi kandırdıysam yazsın bana bu konuşmaların hepsi neredeyse montaj

I

IlluminatiStar

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı