Sol Reklam
Sağ Reklam

Yeni Türkiye Sunucuları Sizce Çok Sade Değilmi?

• Konuyu başlatan Silinen üye 78915
  • Başlangıç Tarihi
  • 3.320

Sademi değilmi?

• Sade

Oylar: 13 59,1%
  • Sade Değil

Oylar: 9 40,9%

• Oy Verenler
    22
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HakanAga

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
0
Belki Minecraftta Yapılacak Herşey Yapıldığı İçin Artık Olan Şeyler de Sade Geliodur Para Kazanma Konusuna Zaten Karşıyım Sonuçta Bu işi Eğlence İçin Yapıosun Para Kazanmak için Hypixel Gibi Bir Şirket Falan Olman Lazım Heralde

BugraB - LifeBugraRS

Lifestill - Photography, Graffiti, Developer
Elmaslar
53
Puanlar
0
Yer
Dünya
Minecraft
LifeBugraRS
Twitter
lifebugrars1
Yeni açılan bütün sunucular genellikle hep aynı yeni sistemler diye konu açıyor içine giriyorsun -/ec, -/vip vb. gibi sistemler var. Kimse eskisi gibi uğraşmıyor alınan bütün sunucularda zaten 1,2GB anca neden çünkü bütün hosting fiyatları tavan durumda adamın hayali biri iki vip satayımda sunucuyu yükselteyim, maalesef ki olmuyor. Bu konuyla alakalı çok fazla cevabım var ama uygun düşüp düşmeyeceğini bilmiyorum.

MitterWeaL

Ben cebimdeki son para ile kitap alırım.

Discord:

MitterWeaL#4202

Elmaslar
116
Puanlar
0
Yer
Londra
Minecraft
MitterWeaL
Konu daha ayrıntılı tartışılır ancak, Türk youtuberlar genelde hypixel'de video çektikleri için tabi izleyenlerde aynı sunucuda bulunmak istedikleri için Türk sunucularını tercih etmezler.
Bu yüzden Türk sunucuları fazla gelişemezler. Şöyle düşünün biri var bir siteden(Spigot) girip plugin indiriyo, biri var bir direk kendisi kodluyo o plugini hangisi daha kalitelidir?

Şahsen bende etmiyorum bu güne kadar gördüğüm en kaliteli sunucu @KadirSpecial 'a aittir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı