Sol Reklam
Sağ Reklam

Yeni Türkiye Sunucuları Sizce Çok Sade Değilmi?

• Konuyu başlatan Silinen üye 78915
  • Başlangıç Tarihi
  • 3.319

Sademi değilmi?

• Sade

Oylar: 13 59,1%
  • Sade Değil

Oylar: 9 40,9%

• Oy Verenler
    22
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
G

Garp

Ziyaretçi
Bence sade değiller,Çoğunuzun sade olarak algıladığı şey standart sunucu konseptleri bunların yanında yapılabilecek farklı şeyler en fazla yaratıcı fikirler,özel dizaynlanmış skriptler,pluginler olabilir.Aklınıza gelen mini oyunlar daha önceden birileri tarafından bulunmuş o kadarda farklı olmayan ekstradan hub sunucular için aktivite gösterebilecek alternatif seçenekler.
Zaten sadeden kastımız o hocam her sunucuyu aynı şeyin mavisi. Dediğiniz gibi hayal gücü katmadan bu iş olmaz!​

beeboy07

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
Gayet güzel sunucular görüyorum.
Eğer sunucu yeterince iyi tanıtılmamış ise zaten sunucu tutmuyor.
Sürekli kendinizi yargılama peşindesiniz biz Türkler böyleyiz şöyleyiz diye bir yere gelinemez.
Eğer yabancılara göre kıyaslama yapacaksanız kendinizi, lütfen yabancı sunuculardaki kitlelere bir bakın.
Sektörde bulunan insanlar orada daha çok, bize kıyasla orada çok düşüncesiz, cahil diye hitap ettiğiniz insanlar daha çok mevcut olmalı. Hem Türkiye sunucu işleri konusunda geri kalmamıştır sadece sektördeki insan sayısı azdır, bilgisayar oyunlarını eğlence amaçları görürseniz iyi bir yerlere gelebilirsiniz. Para kazanmak amaçlı yapacaksanız zaten işin eğlence yanı olması/olmaması size bağlıdır. Her sunucu eğlendirmez size göre, ama sunuculara ilk kez girmiş bir çocuk bu deneyimi nereden bilebilir?

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
@Technical Peki biz sadece disipline ve saygıya mı bakıyoruz?
Günümüzde olan küçük yaşlı kardeşlerimizin bir haline bak diyorum. "Yaşı küçükte olup ama saygılı olan bir insana" bir şey diyoruz demedim. Ön Yargılı olma istersen?[DOUBLEPOST=1522345382,1522344980][/DOUBLEPOST]@AeroCS "Önemli olan yaş kitlesi" dediğimi hatırlamıyorum. Lütfen dostum biraz düşünerek yazar mısın?
Bu arada. Çok mantıksız yazıyorsun, bu yazdığın şey nedir ya. Biz zaten sunucu açmak için sunucu açıyoruz. Sunucu açmak için sunucu açmamamız mı gerekli?
"Sunucu açmak için sunucu açıyorsan zaten açmayacaksın."

Dediğimi yalnış anlayan sensin.. demek istediğim önemli olan yaş değil düzgün bir insan olmaktır peki sana soruyorum sunucuda serserilerinmi olmasını isterdin? düzgün adamların mı?

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Dediğimi yalnış anlayan sensin.. demek istediğim önemli olan yaş değil düzgün bir insan olmaktır peki sana soruyorum sunucuda serserilerinmi olmasını isterdin? düzgün adamların mı?
Bende diyorumki önemli olan yaş değildir. Bunu biraz düşün bence. He bu arada serseri dediğin şeyi biraz bence hayal et diyeceğim ama sokakta büyümemiş bir insansan bir şey diyemem. Çünkü sizler serseri ile normal bir insanın arasındaki yaşayan farklılıkları, pc başında oturarak anlayamazsınız!

S

SILIK

Ziyaretçi
Sıktı "Ne konu açsam?" diye düşünülüp, ardından bu konuların açılması. Gerçekten sıktınız yani.

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
naparsın dostum geleneksel türk işte :)
Türkler yatarak para kazanacağını düşünüyor. Çiftlik bank en büyük örneği :'D
@Technical Peki biz sadece disipline ve saygıya mı bakıyoruz?
Günümüzde olan küçük yaşlı kardeşlerimizin bir haline bak diyorum. "Yaşı küçükte olup ama saygılı olan bir insana" bir şey diyoruz demedim. Ön Yargılı olma istersen?[DOUBLEPOST=1522345382,1522344980][/DOUBLEPOST]@AeroCS "Önemli olan yaş kitlesi" dediğimi hatırlamıyorum. Lütfen dostum biraz düşünerek yazar mısın?
Bu arada. Çok mantıksız yazıyorsun, bu yazdığın şey nedir ya. Biz zaten sunucu açmak için sunucu açıyoruz. Sunucu açmak için sunucu açmamamız mı gerekli?
"Sunucu açmak için sunucu açıyorsan zaten açmayacaksın."
Genel olarak konuştum ve üstüne alındın. Demek ki sende bu kişilerdensin.

Puding Bey

Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye

Peki neden benim mesajımı yanıtladın, orada bir an sinirle kötüleştim. Şu aralar benim sunucuma gelip istersen bakabilirsin. Çekilişler falan yapıyorum satın aldığım paralar ile. Para için koştursaydık burada onaylı satıcı olmazdım.

AeroCS

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Peki neden benim mesajımı yanıtladın, orada bir an sinirle kötüleştim. Şu aralar benim sunucuma gelip istersen bakabilirsin. Çekilişler falan yapıyorum satın aldığım paralar ile. Para için koştursaydık burada onaylı satıcı olmazdım.
Alıntı yapıp konuşmak hoşuma gidiyor. Uzun süredir minecraft ne oynarım, nede girerim. Premium hesabını boşa aldık. 1 Yıl sonra hesap hiç kullanılmadı. Teklifin için teşekkürler.

Garoz

Simplicitas tollit virtutem.
Emekli

Discord:

MonBoyhiner#2885

Elmaslar
469
Puanlar
16.160
Yer
Türkiye
Minecraft
GarozLite
Türkleri 1.8 sen 1.9 a çıkarın ekonomi değişir

Puding Bey

Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Alıntı yapıp konuşmak hoşuma gidiyor. Uzun süredir minecraft ne oynarım, nede girerim. Premium hesabını boşa aldık. 1 Yıl sonra hesap hiç kullanılmadı. Teklifin için teşekkürler.
Saygı çerçevesinde konuştuk. Gerçekten güzel tartışmaydı, ellerine sağlık. Buyur gel kapımız her zaman açıktır senin gibilere.

Demmy

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
30
Puanlar
0
Yer
İstanbul

XarlyTR

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
7
Puanlar
6.210

Yalnız Çiftlik Bank'ın kurucusu Mehmet Aydın 160 bin kişiyi dolandırdı yanlış hatırlamıyorsam.

AeroCS

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
İngiliz sunucularını tercih ederim şahsen türk sunucularına pek ilgim yoktur gerci 9 10 haftadır mc bıraktım şu aralar sadece bi pvp vs için giriyorum onun harici web sitesi ile ilgi işlere bakıyorum yani uzun lafın kısası türk sunucuların %50 kücük yaşlı kardeşlerden oluştu için artık tatmin etmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı