Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GorkemBaşkan

VPS:ON
Elmaslar
86
Puanlar
13.960
Yer
Çanakkale
Kardeşim Sen Bulamazssın Ortak edicek insan Bu devirde Babana bile güvenmiyeceksin
Açıkcası Ben sana yazdıklarından Ötürü hiç güvenmedim Mesela
Başkasıda Sorsa Onlarada Söylerim kusura bakma Ama Olay bu.

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Kimsenin çıkacağını sanmıyorum ama yine de şanslı çıkabilirsin

isgender442

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
0
Sponsor olmayı kavrayamamışsınız sanırsam.Sponsor olmak destek olmaktır yönetim panelini almak değil.Panel kurucuda bile olmayacaksa kurucu rankının bir anlamı kalmıyor o vakit kurucuyu değil sponsoru kurucu yapalımda hem sunucuyu hemde paneli yönetsin.Post kasma gibi bir ihtiyacım yok olsada bundan sanane kardeşim beni uyaracak şahıs sen değilsin.Yazdığım mesajlarımda haklılık payım neredeyse %100 sponsorluğun ne olduğunu kavrayamadan gelip sponsorluk yapmaya çalışmak nafile.
[DOUBLEPOST=1499752707,1499752630][/DOUBLEPOST]
Bu tür sponsor arayanlar varsa zaten ilk önce kendilerine sonra sunucularına yazık ederler.Çünkü mantık satın almayı gösteriyor siz halen bunun adına sponsorluk diyorsunuz güldürmeyin lütfen :D
Arkandayim Adamim Bu Lanet Olasi Adam Olayi Tamamen Yanlis Anlamis :D @IYusuf_DemirI +1

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Öncelikle sponsor demek o sunucuya gelişmesi için maddi destekde bulunmak demek veya herhangi bir ihtiyacında maddi destekde bulunmak, en basitinden örnek; youtube sponsorluğunu düşünelim, adam sponsorluk alınca kanalını sponsoramı veriyor, MinecraftEvi adlı kanala nitrado sponsor olmuştur, onlara sunucu konusunda destek sağlıyor ama adamların kanalını almadı sunucu karşılığında. Yani senin bu yaptığın düpe düz SAHTEKARLIK. Bence sen git wiki den falan sponsorluğun ne olduğunu araştır. @IYusuf_DemirI +1 dostum!

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
94
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC
Dostum, konumdan uzaklaşabilir misiniz? hayatınızda kimse ne size sponsor olmuş nede siz birine sponsor olmuşsunuz, ben SUNUCUYU satın alıyorum, sunucu benim altımda oluyor ve ben o kişiye sunucuya erişim hakkı veriyorum, ister kabul eder ister etmez bunu eleştirmek size düşmüyor.

HOoop Hocam Orada Dur Bakalım Eleştirme Hakkı Tabikide Bize Düşüyor Çünki Burası Forum Küfür Ve ARGO Kullanmadığımız Zaman Her Türlü Eleştiriye Açık Bir Konu Ki Eleştiriye Açık Olan Konularda İnsanlarda Hatalarını Düzeltirler Benim Sponsorum 2000 TL Bağış Yaptı Sadece Tag OP Ve Saygınlık İstedi Bende Bunların Daha Fazlasını Ona Sağladım Sen En İyisi Bir Yetkiliye Konunu Kapatmasını Söyle Ve 0 200 300 TL Ni Sponsorluğa Değilde Kendine Öz Has Bir sunucu Aç Emekle Bak Bakalım Kimseye 200 300 TL Verdi Diye Panel Verirmi Emek Verdikten Sonra

WaterSoon

Sınavda tüm kitaptan sorumlusunuz.
Elmaslar
146
Puanlar
13.570
Yer
Trabzon
Bu destek değil ki bildiğin herşey sende olacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı