Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Axerium

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Yeni bir sunucu fikriniz mi var? Bunu hayata geçiremiyor musunuz? Tamda size göre bir teklifim var, sunucunuzu bana tanıtın, gerekli desteği çıkabilirim ama tabii bazı şartlarım var;

- Sunucu yönetim kadrosunun bilgili olması
- Sunucunun klasiklikten öte olması
- Yaş kısıtlaması (en az 15-16 yaşında olması gerekmektedir)
- Saygı ve sevgi
- Sunucu paneli bende bulunacaktır kendisine sadece yönetimi vereceğim (ftp vs)
- Sunucu payından yaklaşık %50'sini ben alacağım. (mobil ödemede ufak bir komisyon olabilir.)
******* Bana gelip klasik factionu tanıtıp şöyle böyle diye sponsorluk istemeyin lütfen , burada amaç klasik sunuculara değil , yeni fikirlere destek olmaktır.

Skype adresim= Smakoe-AG
Iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Sunucu panelinin kurucu bile hariç sende bulunmasının mantığın ney? Bildiğin hazır bir sunucuyu alıyorsun bu sponsorluk değil satın alım oluyor kurduğunuz cümleleri 5 düşünüp 1 yazın lütfen.

Alicancreeper

SkyBlock-Faction

Discord:

Alican#8319

Elmaslar
124
Puanlar
13.820
Yer
Bandırma
Sunucu panelinin kurucu bile hariç sende bulunmasının mantığın ney? Bildiğin hazır bir sunucuyu alıyorsun bu sponsorluk değil satın alım oluyor kurduğunuz cümleleri 5 düşünüp 1 yazın lütfen.
Aynen Sponsor olucaksın op bile yeter yani panele ne gerek var anlamadım :D

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Aynen Sponsor olucaksın op bile yeter yani panele ne gerek var anlamadım :D
Arkadaş sponsorluğu çok farklı anlamış sanırsam.Bir mc sunucusuna sponsor olunduğunda paneli alma yetkisini aldığın anlamına gelmiyor ve üstüne üstlük birde sadece sende olacak yok canım :D.Sana sponsorluk verecek insan ya daha dünyaya gelmemiştir yada hiç var olmayacaktır en azından daha doğru ve sağlam kurallar koymadığın sürece.

Axerium

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Arkadaş sponsorluğu çok farklı anlamış sanırsam.Bir mc sunucusuna sponsor olunduğunda paneli alma yetkisini aldığın anlamına gelmiyor ve üstüne üstlük birde sadece sende olacak yok canım :D.Sana sponsorluk verecek insan ya daha dünyaya gelmemiştir yada hiç var olmayacaktır en azından daha doğru ve sağlam kurallar koymadığın sürece.
gördüğüm kadarıyla hiç birine sponsor olmamışsın yada biri sana sponsor olmamış :) ben adama 200-300 TL'lik sunucu sağlayacağım ve panel sadece onda kalacak, anlıyorum efendim, ya anlayarak yazın yada hiç yazmayın bu nasıl bir eleştiri?

Alicancreeper

SkyBlock-Faction

Discord:

Alican#8319

Elmaslar
124
Puanlar
13.820
Yer
Bandırma
gördüğüm kadarıyla hiç birine sponsor olmamışsın yada biri sana sponsor olmamış :) ben adama 200-300 TL'lik sunucu sağlayacağım ve panel sadece onda kalacak, anlıyorum efendim, ya anlayarak yazın yada hiç yazmayın bu nasıl bir eleştiri?
Axerium sadece op versek yeter bazen o bile fazla oluyor paneli verelim her şeyi sen yap panel vericez her şey elinde olucak istedigini istedigin zaman yapabileceksin bunlari bir düşün bu kadari cok fazla yani panelde oynama yapabilrisin bir kulanicinin verisini silebilirsin her şeyi yaparsin hatta kurucu vb yokken serveri dagitabilirsin sirf para verdin diye böyle insanlar cok var yani neyse kolay gelsin hocam

Berk_Bey

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
60
Puanlar
13.470
Yer
Los Angeles
Minecraft
Bowich
Aslında ben sponsor arıyorum hub sunucusu acicagim

Vanish

Learn and live, think and grow up.
Elmaslar
145
Puanlar
0
Axerium sadece op versek yeter bazen o bile fazla oluyor paneli verelim her şeyi sen yap panel vericez her şey elinde olucak istedigini istedigin zaman yapabileceksin bunlari bir düşün bu kadari cok fazla yani panelde oynama yapabilrisin bir kulanicinin verisini silebilirsin her şeyi yaparsin hatta kurucu vb yokken serveri dagitabilirsin sirf para verdin diye böyle insanlar cok var yani neyse kolay gelsin hocam
Adam sunucu'ya 200-300 TL yatıracağını belirtmiş lütfen saçma yorumlar yazıp post kasmayın. 200-300 TL'yi verip bide oyuncuların verisini mi silecek lütfen konuyu uzatmayın.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Adam sunucu'ya 200-300 TL yatıracağını belirtmiş lütfen saçma yorumlar yazıp post kasmayın. 200-300 TL'yi verip bide oyuncuların verisini mi silecek lütfen konuyu uzatmayın.
Sponsor olmayı kavrayamamışsınız sanırsam.Sponsor olmak destek olmaktır yönetim panelini almak değil.Panel kurucuda bile olmayacaksa kurucu rankının bir anlamı kalmıyor o vakit kurucuyu değil sponsoru kurucu yapalımda hem sunucuyu hemde paneli yönetsin.Post kasma gibi bir ihtiyacım yok olsada bundan sanane kardeşim beni uyaracak şahıs sen değilsin.Yazdığım mesajlarımda haklılık payım neredeyse %100 sponsorluğun ne olduğunu kavrayamadan gelip sponsorluk yapmaya çalışmak nafile.
[DOUBLEPOST=1499752707,1499752630][/DOUBLEPOST]
Bu tür sponsor arayanlar varsa zaten ilk önce kendilerine sonra sunucularına yazık ederler.Çünkü mantık satın almayı gösteriyor siz halen bunun adına sponsorluk diyorsunuz güldürmeyin lütfen :D

YemlihaKarayigit

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

faker1234

Elmaslar
2
Puanlar
13.210
Minecraft
yemlihakarayigit
Sponsor olmayı kavrayamamışsınız sanırsam.Sponsor olmak destek olmaktır yönetim panelini almak değil.Panel kurucuda bile olmayacaksa kurucu rankının bir anlamı kalmıyor o vakit kurucuyu değil sponsoru kurucu yapalımda hem sunucuyu hemde paneli yönetsin.Post kasma gibi bir ihtiyacım yok olsada bundan sanane kardeşim beni uyaracak şahıs sen değilsin.Yazdığım mesajlarımda haklılık payım neredeyse %100 sponsorluğun ne olduğunu kavrayamadan gelip sponsorluk yapmaya çalışmak nafile.
[DOUBLEPOST=1499752707,1499752630][/DOUBLEPOST]
Bu tür sponsor arayanlar varsa zaten ilk önce kendilerine sonra sunucularına yazık ederler.Çünkü mantık satın almayı gösteriyor siz halen bunun adına sponsorluk diyorsunuz güldürmeyin lütfen :D
+1 haklı arkadaş sunucuyu hazırladıktan sonra alıp kullanır hele olsa ben aldım der çok zor iş değil

Alicancreeper

SkyBlock-Faction

Discord:

Alican#8319

Elmaslar
124
Puanlar
13.820
Yer
Bandırma
Alt tarafi para veriyor diye her istedigini bizim haberimiz olmadan yapabilir yani.

Axerium

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Dostum, konumdan uzaklaşabilir misiniz? hayatınızda kimse ne size sponsor olmuş nede siz birine sponsor olmuşsunuz, ben SUNUCUYU satın alıyorum, sunucu benim altımda oluyor ve ben o kişiye sunucuya erişim hakkı veriyorum, ister kabul eder ister etmez bunu eleştirmek size düşmüyor.

YemlihaKarayigit

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

faker1234

Elmaslar
2
Puanlar
13.210
Minecraft
yemlihakarayigit
Dostum, konumdan uzaklaşabilir misiniz? hayatınızda kimse ne size sponsor olmuş nede siz birine sponsor olmuşsunuz, ben SUNUCUYU satın alıyorum, sunucu benim altımda oluyor ve ben o kişiye sunucuya erişim hakkı veriyorum, ister kabul eder ister etmez bunu eleştirmek size düşmüyor.
Aslında bunu eleştirmek sponsor arayanlara ve daha önce bu işlerle ilgilenenlere düşer haklısın benim daha önceki sunucumda 2 tane sponsorum vardı 2sindede nitrado panel yetkisi+op vardı fazlasını istemediler çünkü gerek yoktu bana aylık sağladıkları mali destek miktarı ise 150 tl idi.

Axerium

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı