Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Yeni İsmi Le'louch#4154 Hasan Aliyev Dolandırıcılığı (Kesinlikle Güvenmeyin!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GetClick

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
26
Puanlar
2.325
Minecraft
NoExcute
Öncelikle Merhaba Değerli MC-TR Sakinleri,

Bu konumda sizlere nasıl dolandırıldığımdan bahsedeceğim falan diyormuşum :d
Valla sorun güvenmekle benden olduğu kesin fakat bu dolandırıcıların gün geçtikte sayıları artıyor ve daha çok kişiye zarar veriyorlar.
Bu kişiler etiket değiştirerek sanaldan adlarının temizleneceğini sanıyorlar,
Bu arkadaş konuyu gördüğünde etiketini yine değiştirecektir büyük ihtimal, yeniden güncelleyeceğim. Peşini bırakmayacağım.

Bu arkadaşın paketi opskyblock'du ve pakette gerçekten çok güzel özellikler vardı.
ArcheMC'nin özelliklerindende bazıları pakette dahildi.
Daha sonradan öğrendimki, Dolunay adlı arkadaş yani Plugin Marketim'in sahibi ile arkadaşlarmış.
Zaten çoğu yerde adı çıkan plugin marketim'in de dolandırıcı olduğunu bilmeyen kalmamıştır diye düşünüyorum.
Gerçekten hala dolandırıcı olduklarını bilmeyen varsa bunlarada güvenmeyin demek istiyorum. Ben şahsımca dolandırılmadım fakat dolandırılanların olduğunu görmüştüm ve bir çok konu açılmıştı bunun hakkında.

Arkadaş güven kazanmak için sunucumda yaklaşık 1 - 2 saat takıldıktan sonra bana paketini göstermek istediğini söyledi ve ben bakmamakla ısrarcı olmama rağmen paketi göstermeyi başardı.
Bu bahsettiğim arkadaş ödeme yöntemi için Azerbeycan'lı olduğunu ve kendisinde ininal kart olmadığını savundu.
SonOyuncu sitesinden arkadaşa 25tl'lik sc paketi gönderdim oyun ismide AliyevHasan
Bu konuda sorun olan şey benim ne kadarlık dolandırılmam değil dolandırılmam.

Bu arkadaşıların sayısı gün geçtikçe azalması gerekirken artıyor ve insanların hakkına girmeyi çok seviyorlar.
2-3 Kuruşun peşinde koşarken başka özelliklerden vazgeçiyorlar. Forum kurallarını aşmamak için daha fazla birşey söylemiyorum.

Arkadaş sadece son mesajları silmiş discorddan ve ben önceki mesajların ssini almıştım.
Önce geldimi diye sorduğumda geldi dedi daha sonrasında hayırlı olsun dedi ve bana bir link attı dalga geçer gibi deluxemenu'nun gui_menus unu zipleyip bana atmış gerçekten güvenimi boşa çıkartmadı demiştim açtığımda karşıma çıkan şey bu oldu ve tabiki ss alma gereğide duymadım olayı çaktığımda discorddaki mesajları silmişti bende mal gibi gözükmek istemediğim için geldimi dediğim yolladım dediğim bölümü silip engellediğimi gösteren bir görsel ekledim.

Bu arkadaşın bir forum hesabı varmı onuda bilemem fakat böyle arkadaşların çoğalmaması için elimizden geleni yapmamız gerekiyor reşit olmadığım için davalık bir olayda değil.
Elimden sadece konu açmak geliyor, bundan sonrada birşeyi yaparken 50 defa sorgulayacağım, bu arkadaşlar konuşurken biraz şüpheliydim çünkü daha öncede 60TL dolandırılmıştım daha 1 ay geçmeden bir daha dolandırıldım nekadar şüpheci olsamda hep kandığımı gördüm.
Satıcı yetkisi olmayan arkadaşlardan daha alışveriş yapmayacağım sizde yapmayın.

Eki Görüntüle 147165
Eki Görüntüle 147166
Eki Görüntüle 147167
Eki Görüntüle 147168
Kanka parayı attınmı ona ?

J

JaredNETWORK

Ziyaretçi

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete
Aslında bunun gibilere öyle bir ders vericeksin ki.. birdaha yapmıyacaklar

Mr_Obliviate

Discord:

Mr Obliviate#0001

Elmaslar
153
Puanlar
4.420
Minecraft
Mr_Obliviate
Milleti dolandırdığı için kendisini dolandıracaktım fakat işi başka insanlara çekince başka insanların canı yanmasın diye dolandırmadım. Yoksa o 25tl gidiyordu ucunda kaldı şanslı cocuk.
1605721081755.png

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete
hahaha birde şu sorun var ya o hasan aliyev değilse ya onun üstüne fazladan hesap varsa bazı fırsatçıları onun adına hesap acıp dolandırıyor olabilir bunlarda kimseye güvenme babana bile!! who is imposter

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

@KAREBLOK olayına da çok üzüldüm.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Benim adıma da hesap açmış müşterilerimi rahatsız edip benim adıma ürün satmaya çalışıyormuş.

Adsızd.png

unknown.png

OnlyDarkness

Yay Yok, İskelet Yok
İçerik Yöneticisi
Emekli
Quezly

Discord:

OnlyDarknesss#0932

Elmaslar
203
Puanlar
14.045
Yer
AYDIN / DİDİM
Minecraft
OnlyDarknesss
Net kanıtlanmış %100 dolandırıcı insanların bana işi düşmesin, açık açık soyleyim, dolandırırım
Net kanıtlanmış %100 dolandırıcı insanların bana işi düşmesin, açık açık soyleyim, dolandırırım

Hiç şaşırmaya iznim olmayacak galiba...

Arkadaşlar bu katagori siz tartışıp burada Kaos yaratın diye oluşturulmadı bu katagorinin amacı dolandırıcıların tuzağına düşüp dolandırılan arkadaşların burada sorunlarını anlatıp başka insanların başlarına gelmemesi için uyarılarını yapması ve bu olay forum içerisinde oldu ise gerisini MC-TR YONETIM EKIBI ne bırakması gerekiyor. Evet şimdi hepiniz bu yorum için bana "işte hayatım boyunca kaç kere dolandırıldın" vs diyeceksiniz. Emin olun bende zamanında çok dolandırıldım sonrasında bir şey almadan önce araştırma yapmaya başladım. Bu konuyu açan arkadaşa geçmiş olsun diyorum. Sizlerden tek ricam eğer herhangi birinizin elinde Eğer gerçek bir kanıt varsa O KONUYLA ALAKALI BIR GONDERIDE YADA YENI BIR KONU ACIP PAYLASMANIZ. Konu Sahibinden çok siz birbirinize girmişsiniz Ayrıca her paket yapan java bilmek zorunda değil her java bilen paket yapmak zorunda değil. Şahsen bu konu içerisinde hiçbir insanla Allaha şükür bir sıkıntım yok ama MC-TR üyesi olarak söylüyorum ki bu tür konular ne kadar beni üzse de altına gelen bu tarz yorumlar da o kadar sinirlendiriyor.

İyi forumlar dilerim.

J

JaredNETWORK

Ziyaretçi

Yeni İsmi Hfaamer#9999​

Güvenmeyin Arkadaşlar. Hasan Aliyev İsim Değiştirmiş

GetClick

Elmaslar
26
Puanlar
2.325
Minecraft
NoExcute
Bunun gibilerine dolandırılmıcan bu beni dolandırmaya çalışdı 80,100tl tabikide yemedim bende ondan istedim oda vermedi bu sonoyuncu skyblock oynuyor 30 golemi vardı çaldım ve gittim event yaptım. Kanmayın bunun gibilerine

luf1x

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
174
Puanlar
14.870
olum discorduma gelip kendini ben gibi gösterip oyuncularım anasına sövmek :D baya çocuksun he

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency
Bizim sunucumuzda oyuncular ile oyunda konuştu, ailevi küfür etti sonra adımıza discord hesabı açıp oyunculara küfür etti oyundaki adı da HasanAliyev. Yazık kafasına :D

S

Sapplys

Ziyaretçi
Umarım böyle dolandırıcılar artmaz.

J

JaredNETWORK

Ziyaretçi
Yeniden İsim Değişti: Hasan Aliyev#4154

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı