Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Yeni emek hırsızları, yeni çalıntı platform

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iLion_

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
Açıkcası konu hem doğru hem yanlış mesajlar vesayre evet çalınmış atılan mesajların tarıhınde bellı oluyor fakat ad çalma ışlemı çok farklı bır durum bu platformda bu ad benım dıyebılmek ıçın gereklı satış levhası vesayre almalısın ve adın sahıbı görünmelısın yasal olarak, eğer bu haklara sahıpsen gıt yasal olarak şıkayet et ama eğer elınde böyle haklar yoksa o adamlar şuanda gıdıp yasal hakları alıp sızı şıkayet eder ve haklı olurlar yanı kısaca yasal hakların sahıbı değılsen eğer bura da adımızı çaldı dıyemezsın. Fakat kanallar vesayre mesajlar dahıl mük çalınmış, mesaj tarıhlerınde bellı oluyorkı onlar çalmış.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
bende bir şeyler çalayım bu saten sonra ehuehu bruhh yazık valla acınacak haldeler.

_Pixelien_

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Pixelien#7913

Elmaslar
11
Puanlar
2.020
Yer
Türkiye / Ankara
Minecraft
_Pixelien_
Facebook
Pixelien
Twitter
Pixelien0
Açıkcası konu hem doğru hem yanlış mesajlar vesayre evet çalınmış atılan mesajların tarıhınde bellı oluyor fakat ad çalma ışlemı çok farklı bır durum bu platformda bu ad benım dıyebılmek ıçın gereklı satış levhası vesayre almalısın ve adın sahıbı görünmelısın yasal olarak, eğer bu haklara sahıpsen gıt yasal olarak şıkayet et ama eğer elınde böyle haklar yoksa o adamlar şuanda gıdıp yasal hakları alıp sızı şıkayet eder ve haklı olurlar yanı kısaca yasal hakların sahıbı değılsen eğer bura da adımızı çaldı dıyemezsın. Fakat kanallar vesayre mesajlar dahıl mük çalınmış, mesaj tarıhlerınde bellı oluyorkı onlar çalmış.
İsim çalma olayı yok aslında. İsimlerini bizimki gibi Code ile yapmışlardı benim arkadaşda benzetme yapıp çalmışsınız dedi yani isim konusunda şikayetim yok. Değerli yorumun için teşekkür ederim

bende bir şeyler çalayım bu saten sonra ehuehu bruhh yazık valla acınacak haldeler.
Cidden öyle. Değerli yorumun için teşekkür ederim

Nerden bildin kardeşim herşeyi çalıp ücretsiz veriyorum sevap işliyorum :8
Herşeyi çalıp ücretsiz vererek eline ne geçtiğini hayla anlamış değilim. Değerli yorumun için teşekkür ederim

_Pixelien_

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Pixelien#7913

Elmaslar
11
Puanlar
2.020
Yer
Türkiye / Ankara
Minecraft
_Pixelien_
Facebook
Pixelien
Twitter
Pixelien0

iLion_

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
Ettiği küfürlerle yaşını zaten gösterdi. Değerli yorumun için teşekkür ederim.
Sıze katılmıyorum, küfür edenın yaşı yada aklı küçük olmazkı olgunluk sevıyesı küçük olur.

Mcdikmen

Her şey, bir ve tek şeydir.

Discord:

Mcdikmen#0316

Elmaslar
227
Puanlar
15.210
Minecraft
Mcdikmen
Şikayetçinin, şikayetin kapanmasını istemesi üzerine konu çözüldü olarak işaretlenmiştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı