Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Yeni emek hırsızları, yeni çalıntı platform

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

_Pixelien_

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Pixelien#7913

Elmaslar
11
Puanlar
2.020
Yer
Türkiye / Ankara
Minecraft
_Pixelien_
Facebook
Pixelien
Twitter
Pixelien0
Merhaba Değerli MC-TR Üyeleri ;

Bu konu neden açıldı ?

Rashen-Code adlı platformun yöneticileri discord sunucumdaki tüm kanalları, yazıları, etkinlik textleri, duyuru textleri, rol sistemi 'ne kadar çalıp aynısını kendi sunucularına yaptılar. Bende ! Ɗαcн#0131 adlı kurucuya yazdım aslında o ortak noktaya varıcaktı hatta çoğu şeyi sildirdim ama diğer yönetici olaya karışınca olanlar oldu kendisini küfürlerle savunan, hem suçlu hem güçlü olan bu çocuk küfürlerle kendini haklı çıkarmaya çalıştı. Küfür ettikçe küfür etti bende en sonunda dayanamadı küfür edeni gruptan attım diğer yöneticiyle konuşmaya çalıştım ama o 'da ondan farksız değildi. Bu konuyu açmamın tek sebebi paranızı saçma sapan kişilere kaptırıp pişman olmayın diye. Aşağıda sildirdikten sonra ss alabildim hayla çoğu şey duruyor. Bide bu eleman ordan burdan bulduğu paketleri alıp paylaşıyor dikkat edin sunucuya almayın derim
Bizim Discord sunucumuz

bizimsw.png

bizimsw2.png

Onların Discord sunucusu

onlarınsw.png

1627642437793.png

Sipariş kanalı niye var o zaman :D?

1627642584117.png

evet üste çıkmaya çalışıyorlar

1627642902871.png

Türemenin onun demesi biraz garip değilmi

1627643048407.png

Bize karşı *Veled ifadesi kullanıyor ama çektiği videolardaki ses kimin yaşı küçük olduğunu belirtiyor.

1627644203964.png

Bu ss 'e çok güldüm nedense, Kendisi sesini belli etmemek için bass'ı fulleyip küfür ediyordu seste bağıra bağıra küfür etmesi garipti bizede ses programı kullanan veletler demeye başladı bende konuşarak bir yere varamayacamızı farketip gruptan attım. Ücretsiz sunduğumuz paketler onların elinde zaten o yüzden kanıtımız bu konu olsun dedik. İşte sabah sabah başımıza böyle bişey geldi discordunda bile özgün olmayan birsi paket konusunda nasıl özgün olsun. Neyse fikirlerini merak ediyorum yorumlarınızı bekliyorum MC-TR halkı :)

ByKeskin

Discord:

Keskin#7777

Elmaslar
8
Puanlar
620
Yer
TR - Antalya
Gerçekten senin adına üzüldüm böyle türeme insanları bu platformda bulundurmamak lazım geçmiş olsun.

Son düzenleme:

LeNyx

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
132
Puanlar
2.830
Yer
Antalya/Türkiye
Ülkede bu tür insanlar olduğu için cidden utanıyorum yine de yapacak bir şey yok arkadaşla çok boş insanlar demek ki öğrenmiş olduk teşekkür ederim.

_Pixelien_

Discord:

Pixelien#7913

Elmaslar
11
Puanlar
2.020
Yer
Türkiye / Ankara
Minecraft
_Pixelien_
Facebook
Pixelien
Twitter
Pixelien0

WhiteEffect

MINENIX PROJE YÖNETİCİSİ
Yasaklandı

Discord:

whiteeffect

Elmaslar
230
Puanlar
4.635
Yer
Europe/Istanbul
Minecraft
WhiteEffect
Merhaba Değerli MC-TR Üyeleri ;

Bu konu neden açıldı ?

Rashen-Code adlı platformun yöneticileri discord sunucumdaki tüm kanalları, yazıları, etkinlik textleri, duyuru textleri, rol sistemi 'ne kadar çalıp aynısını kendi sunucularına yaptılar. Bende ! Ɗαcн#0131 adlı kurucuya yazdım aslında o ortak noktaya varıcaktı hatta çoğu şeyi sildirdim ama diğer yönetici olaya karışınca olanlar oldu kendisini küfürlerle savunan, hem suçlu hem güçlü olan bu çocuk küfürlerle kendini haklı çıkarmaya çalıştı. Küfür ettikçe küfür etti bende en sonunda dayanamadı küfür edeni gruptan attım diğer yöneticiyle konuşmaya çalıştım ama o 'da ondan farksız değildi. Bu konuyu açmamın tek sebebi paranızı saçma sapan kişilere kaptırıp pişman olmayın diye. Aşağıda sildirdikten sonra ss alabildim hayla çoğu şey duruyor. Bide bu eleman ordan burdan bulduğu paketleri alıp paylaşıyor dikkat edin sunucuya almayın derim
Bizim Discord sunucumuz

Eki Görüntüle 183051
Eki Görüntüle 183052

Onların Discord sunucusu

Eki Görüntüle 183053

Eki Görüntüle 183054
Sipariş kanalı niye var o zaman :D?

Eki Görüntüle 183055
evet üste çıkmaya çalışıyorlar

Eki Görüntüle 183056
Türemenin onun demesi biraz garip değilmi

Eki Görüntüle 183057

Bize karşı *Veled ifadesi kullanıyor ama çektiği videolardaki ses kimin yaşı küçük olduğunu belirtiyor.

Eki Görüntüle 183058

Bu ss 'e çok güldüm nedense, Kendisi sesini belli etmemek için bass'ı fulleyip küfür ediyordu seste bağıra bağıra küfür etmesi garipti bizede ses programı kullanan veletler demeye başladı bende konuşarak bir yere varamayacamızı farketip gruptan attım. Ücretsiz sunduğumuz paketler onların elinde zaten o yüzden kanıtımız bu konu olsun dedik. İşte sabah sabah başımıza böyle bişey geldi discordunda bile özgün olmayan birsi paket konusunda nasıl özgün olsun. Neyse fikirlerini merak ediyorum yorumlarınızı bekliyorum MC-TR halkı :)
sanirim dach denen arkadasin ortagi benden paket satin aldi sunucuya girdiginde zaten videolarinda CrazY_02 ismiyle giriyordu umarim satmiyordur. discordda arkadaslardi birde

_Pixelien_

Discord:

Pixelien#7913

Elmaslar
11
Puanlar
2.020
Yer
Türkiye / Ankara
Minecraft
_Pixelien_
Facebook
Pixelien
Twitter
Pixelien0
Ülkede bu tür insanlar olduğu için cidden utanıyorum yine de yapacak bir şey yok arkadaşla çok boş insanlar demek ki öğrenmiş olduk teşekkür ederim.
Malesef böyle türeme insanlar var. Yorumun için teşekkür ederim.

pwd

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
-4
Puanlar
1.500
Burak arkadaşım olur kendisi, adına üzüldüm dostum.

_Pixelien_

Discord:

Pixelien#7913

Elmaslar
11
Puanlar
2.020
Yer
Türkiye / Ankara
Minecraft
_Pixelien_
Facebook
Pixelien
Twitter
Pixelien0
sanirim dach denen arkadasin ortagi benden paket satin aldi sunucuya girdiginde zaten videolarinda CrazY_02 ismi wyni kullancici yonetici olarak giriyordu
Paketin yayılmış olabilir onların yt kanallarını kontrol etsen iyi olur.

_Pixelien_

Discord:

Pixelien#7913

Elmaslar
11
Puanlar
2.020
Yer
Türkiye / Ankara
Minecraft
_Pixelien_
Facebook
Pixelien
Twitter
Pixelien0

Quietstorm

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

❂ quietstorm#8714

Elmaslar
2
Puanlar
110
Böyle emek hırsızları çok malasef , burak benim arkadaşım , dostum, kardeşim olur yaptığı paketler kurduğu yada yönettiği sunucuları hakkıyla yapan biri , kendisini tanıdığıma çok memnunum onun adına çok üzüldüm böyle insanlarla uğraşmak çok zor citten o yüzden bende destek çıkıp elimde ne geliyosa bu insanları işlerini iyi yapanlardan uzak tutucam bilgilendiricem burak üzülme kardeşim düzelir evel allah <3 seviliyosun ....

_Pixelien_

Discord:

Pixelien#7913

Elmaslar
11
Puanlar
2.020
Yer
Türkiye / Ankara
Minecraft
_Pixelien_
Facebook
Pixelien
Twitter
Pixelien0
Böyle emek hırsızları çok malasef , burak benim arkadaşım , dostum, kardeşim olur yaptığı paketler kurduğu yada yönettiği sunucuları hakkıyla yapan biri , kendisini tanıdığıma çok memnunum onun adına çok üzüldüm böyle insanlarla uğraşmak çok zor citten o yüzden bende destek çıkıp elimde ne geliyosa bu insanları işlerini iyi yapanlardan uzak tutucam bilgilendiricem burak üzülme kardeşim düzelir evel allah <3 seviliyosun ....
Sende seviliyorsun kardeşim <3

Z

ZzNameless

Ziyaretçi
Böyle özgün olmayan insanlar olunca türkiye gelişmiyor çocuğun büyüklerine saygısı yok ailesi nasıl eğitmişse artık. büyünce işleri yolunda gitmez yani sunucu kopyalamakla bir yere varamazlar. #pompake

Silinen üye 135761

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Atasci#4407

Elmaslar
85
Puanlar
1.555
Yer
Elazığ
Minecraft
MuhammedAtasci
Twitter
MuhammedAtasci0
Böyle emek Hırsızlarının sonu gelmiyor, aslında yapacak bir şey yok yükselen veya büyüyen ni taklit edip yoluna taş koyuyorlar , Başarılar dilerim.

NovaProject

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Ourafly#0001

Elmaslar
1
Puanlar
900
Yer
İstanbul
Minecraft
TunaG3654
geçmiş olsun burak abi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı