MC-TR Yeni Bir Seri | Öteki Sinema!

Batuhan Yenidogan

The sadness will last forever.
Site Sahibi
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
1.202
Puanlar
3.790
Discord
Batuhan Yenidogan#9192
79512

İyi günler MC-TR ailesi,
Bir film olsa da izlesem diyor, ama o filmi bir türlü bulamıyor musunuz? MC-TR Yazar ekibi yardımınıza koşmak için burada çalışmalara başladı bile. Her hafta neredeyse bu kategoriyi 7-10 konu ile dolduracak ve bu 1-2 aylık süreçte IMDb Top 250 Film listesinden kendi izlediğimiz filmleri, sizlere sunacağız.

Daha önce ''Başka Bi' Yer'' ve,
''Kim Kimdir?''

gibi, yazarlarımızın yeteneklerini konuşturacakları etkinliklere forumumuzda yer vermiştik ve bu etkinlikleri oluştururken benim tek bir amacım var: Kendim bu konuları açmaktan zevk alıyorum ve benimle birlikte açmak isteyen yetkili arkadaşlarımıza da soruyorum: ''Bu konuyu açmak ister misin?'' gibi. Aralarından da bu tarz kategoriye önem veren dostlarımız destek oluyor.

Sizlerin yani daha doğrusu, bazılarınızın bu kategorileri okuduğunu gördükçe de daha çok hevesleniyoruz ve bu etkinliklerin ardı arkasını kesesimiz gelmiyor. Sonuçta kültür ve bilgi paylaştıkça güzel.

Şimdiden hepinize iyi okumalar ve mutlu vakitler dileriz.

akıner

UnBalanced
Genel Destek
En iyi cevaplar
8
Elmaslar
468
Puanlar
3.940
Discord
akıner#5331
Minecraft
Spyflux
Hayırlısı olsun ama bu kategorilere pek bakan yok :v.

efenikTR19

Creeper Evimi Patlattı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
191
Puanlar
740
Minecraft
efenik
Açıkçası ben pekte beğenmedim.Zaten film lerle de alakam yoktur.Onun yerine yazarlar önemli türk büyüklerini veya tarihi olayları kaleme alabilir.

Batuhan Yenidogan

Site Sahibi
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
1.202
Puanlar
3.790
Discord
Batuhan Yenidogan#9192
Hayırlısı olsun ama bu kategorilere pek bakan yok :v.
Herhangi bir bakılma amacıyla yapılmıyor zaten, arada kimsenin umursamadığı şeyleri sevmeliyiz. Çok takmayalım bunları. Biz yazarız, okuyan okur. ^^

Eren Kan

Play.SansorCraft.Org
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
55
Puanlar
790
Steam
ErenKan54
Discord
Eren#8567
Minecraft
zErenYT
MineCraft Filmi yapsanız izlerdik.

EnesAktas

❤Gerçek Dostlar Karanlık Çökünce Ortaya Çıkarlar.❤
Deneme Editör
Premium
Kurt Kralı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
231
Puanlar
410
Steam
enesaktas18
Discord
EnesAktas#0001
Minecraft
HiddenLethe
Bakalım bende yapmayı düşünüyorum :)

Aronshire

Yaşasın Faşizim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
161
Puanlar
340
Steam
Aronshire
Discord
⚝ Aronshire #7244
Minecraft
Aronshire
İyi bir çalışmaya benziyor ama herkesin aklı fikri oyunda olduğundan kimsenin tarihe ilgisi yok. Ben beğendim ama emekleriniz boşa gidicekmiş gibi geliyor.

Batuhan Yenidogan

Site Sahibi
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
1.202
Puanlar
3.790
Discord
Batuhan Yenidogan#9192
İyi bir çalışmaya benziyor ama herkesin aklı fikri oyunda olduğundan kimsenin tarihe ilgisi yok. Ben beğendim ama emekleriniz boşa gidicekmiş gibi geliyor.
Boş ver bilgi şuracıkta dursun, alan alır. :))

Aronshire

Yaşasın Faşizim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
161
Puanlar
340
Steam
Aronshire
Discord
⚝ Aronshire #7244
Minecraft
Aronshire

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.314
Puanlar
3.690
Discord
Yusuf Demir#4555
Şuracıkda dursun diyorsun ama emek boşa gidicek ben ona üzülüyorum.
Sanırsam değerler muhafızısın, bu ''üzülüyorum'' gibi gereksiz kelimeler ile altını dolduramadığınız cümleleri var etmeniz asıl ''üzücü'' olan. Lütfen yapmayacağınız veyahut yapamayacağınız şeyler için ''boşa gidecek üzülüyorum'' gibi pek bir anlam ve değer ifade dahi etmeyen yönlendirmelerde ve fikir beyanında bulunmak forum içerisinde fikir belirtmekten çok gereksiz mesaj yazmak ile eş değerdir. Konu sahibi ''Sizlerin yani daha doğrusu, bazılarınızın bu kategorileri okuduğunu gördükçe de daha çok hevesleniyoruz ve bu etkinliklerin ardı arkasını kesesimiz gelmiyor. Sonuçta kültür ve bilgi paylaştıkça güzel. '' Gibi bir cümleyi kendi sunumunda kullanmış. Düşünmeyi bile gerektirmeden Türkçeye hakim olan herhangi bir birey veyahut 18 yaşının altında bir insan bu cümleyi okuyup anlardı.

Yukarı