Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Yeni acacağım olan skyblock sunucusu için yetkili arıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LegendNetwork

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
8.695
İlk önce kendimden bahsetmek gerekirse ismim Ahmet Eren ve üniversite öğrencisiyim. Minecraft'ı yaklaşık 9-10 yıl oynamış olarak ve hatırladığım kadarıyla 2017-2018 senelerinde minecraft skyblock sunucusu açmışlığım oldu. Minecraft sunucusu açmak istememin sebebi diğer skyblock sunucularından beni ayıran, sunucunun ekstra özelliği ile öne çıkan ve sıradışı bir sunucu olmasını istediğim için sunucu açmak istedim. Maalesef ki plugin, skript ve kod gibi alanlarlardan anlamadığımdan ekibe pluginden anlayan birielrini bulmak istiyorum. Plugin ve mapi tamamen ücretli ve özel yaptıracağım. İstediğim tarza birisi, plugin editlemekden anlamalı skript yazmak ve aldığım plugin paketinin üstüne eklemeler yapmalı ve tabiiki ücretini de talep etmeli. Hedefim tabii ki bu ay sonuna kadar pluginden anlayan birisini bulursam sunucuyu test ettikten sonra açıklarının olmadığı, oyuncuların pay to win bir sunucuda oynamadığı bir sunucu yapıp değerli oyunculara sunmak. Tabii bunları hallettikten sonra geriye sadece reklam işi kalıyor, üniversiteyi radyo, televizyon ve sinema okuduğum için aslında neredeyse en kolay kısmı orası.
Benim düşüncelerim iyi veya kötü bunlar tabii ki bazı şeyler değişebilir, bu fikirlerim sizlere uyuyorsa mutlaka ama mutlaka benimle görüşün. Pluginden anlamıyorsanız bile sunucu açma geçmişi veya başka bir sunucuda yetkili geçmişiniz varsa bile bana ulaşın.
Discord adresim Erenm#4413
İnstagram hesabım sahnernn
Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum

Azeken

Fırında Isıttığım İlk Taş
Premium

Discord:

uurayee

Elmaslar
25
Puanlar
920
Yer
Manisa
Minecraft
uurayee
skyblock sunucularından beni ayıran, sunucunun ekstra özelliği ile öne çıkan ve sıradışı bir sunucu olmasını istediğim için​
Herkes aynı fikirle başlıyor diğer sunuculardan farklı olmalıyım diğer sunuculardan özel olmalıyım..... Sonra bir bakıyoruz diğer sunucuda deemir 2.75e satılırken burada 1.5 satılıyormuş.

Peki hocam siz ne düşünüyorsunuz ? TRde sizi ayıracak ekstra özellik veya sıradışı yapabilecek ne düşünüyorsunuz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı