Sol Reklam

Anı Yaptığınız en manyak şey nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Jcicosn

Hayata küskün bir öğrenci

Discord:

Elon Musk#3678

Elmaslar
103
Puanlar
4.060
Minecraft
Jcicosn

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007
onun adı başka bir şey oluyor ama benim ki daha kötü lan ben niye her otobüste gördüğüm kıza aşık oluyorum :D töbe töbe adım bir şeye çıkacak.
hoşlanmaktır o aşk olsa duramassın

Aryus

Vigilante
Elmaslar
285
Puanlar
0
Minecraft
Aryus
ramazan bayramı gelmeden önce giderdim toptancılardan kutu kutu torpil alırdım ve başka güzel torpil bulursam gene alırdım (3lü patlar dinazor füzesi vs) bayram gelince bu kutu feza torpilleri giderdim millete satardım ondan sonra bi yandanda edit torpil yapardın her güçlü torpili birleştirirdim onlarıda 5-7.5 :'D TL'den satardım bir gün rastgele bi yolda durduk elime torpili aldım yaktım havaya doğru attım maksat torpil havada patlasın güzel bi ses çıksın diye sonra bi baktım torpil havada patlamadı üzerinden bir araç geçti ve patladı tahmin edin araç neydi sizce :) polis arabası geçti torpilin üzerinden Allahdan polis tanıdık çıktı bide burası küçük ilçe olduğu için herkes birbirini tanıyor o zaman üstümdeki tüm torpil ve çakmaları aldı bana göre en manyak anım budur :'D :'D :'D

GameWorld

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
0
Müdür bana "Hayırdır?" demişti bende "Hayırın sonu bayır demiştim."

Aleste

Play.RoyalCraftTR.com

Discord:

Aleste#4670

Elmaslar
34
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Aleste70
Benim yaptığım en saçma şey minecraft survivalda dev denizin suyunu süngerle kapatmaya çalışmak , net en saçma şey budur. :8

IMasiveHD2

"Gücünden şüphe edersen şüphene güç verirsin"

Discord:

String name = "GizliBaskan";#3269

Elmaslar
70
Puanlar
9.310
Yer
Konya/Selçuklu
Minecraft
GizliBaskan
sarhoşken arabaya çelme takmaya çalışıp ayağımın sakatlanması asoıdnadoasd

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee
Okulda santral odasına girip (8.sınıf karneleri aldığımız gün) porçay rage remix müziği açmıştık çok kötüdür dinlemeyin. neyse arkadaşa dedim orda boş masa vardı kapının önüne çek dedim 4-5 arkadaş kapıyı tutuyodu ben de pc başında müzik keyfini çıkarıyodum sonra şalterleri indirip durdurdular bizi zemin katın bir üstündeki kattaydı santral odası balkon vardı orda odadan atlayabilioduk o balkondan da yere atladık topluca 5-6 kişi sonra okul çıkışına koşuyoruz ama nasıl heyecanlıyız mehmet abi vardı orda (bekçi) dedik abi nasılsın filan adamın kafasını karıştırıp okuldan çıktık ama nasıl koşuyoruz hoca arabasıyla arkadan geliyo manyak işte biz de taktik maktik şaşırtmacayla kurtulduk baya iyiydi buda böyle bir anımdır.

Cremranyec78

Burak AYDIN
Emektar

Discord:

Cremranyec78#5276

Elmaslar
1.676
Puanlar
17.030
Yer
İstanbul
Minecraft
Cremranyec78
Okulda santral odasına girip (8.sınıf karneleri aldığımız gün) porçay rage remix müziği açmıştık çok kötüdür dinlemeyin. neyse arkadaşa dedim orda boş masa vardı kapının önüne çek dedim 4-5 arkadaş kapıyı tutuyodu ben de pc başında müzik keyfini çıkarıyodum sonra şalterleri indirip durdurdular bizi zemin katın bir üstündeki kattaydı santral odası balkon vardı orda odadan atlayabilioduk o balkondan da yere atladık topluca 5-6 kişi sonra okul çıkışına koşuyoruz ama nasıl heyecanlıyız mehmet abi vardı orda (bekçi) dedik abi nasılsın filan adamın kafasını karıştırıp okuldan çıktık ama nasıl koşuyoruz hoca arabasıyla arkadan geliyo manyak işte biz de taktik maktik şaşırtmacayla kurtulduk baya iyiydi buda böyle bir anımdır.

İnşallah o hoca buraya uğramaz :D

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
483
Puanlar
7.305
Bu konuya yazıyor olmam D:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı