Sol Reklam

Anı Yaptığınız en manyak şey nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Merhaba MC-TR ailesi,

Bugün sizler ile birlikte tekrardan çok eğleneceğimiz birşey buldum.

Herkes yaptığı en kötü ve en manyak şeyi söylesin veya anlatsın bakalım ortaya neler çıkacak.

Edit : Bugüne kadar yaptığım en manyak şey çatıda zıplamaktır. Size samimi söylüyorum bu kadar adrenalin dolu birşey görmedim az kalsın hayata gözlerimi yumuyordum.

Şimdi sizde! Anlatın bakalım neler çıkacak :D

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
361
Puanlar
14.480
Yer
İstanbul
Minecraft
metebae
Çatıda zıplamak bir şey mi biz her gün çatıda mangal yapıp futbol oynuyoruz xd. Yaptığım en manyak şey kendimi asansöre kitlememdi sanırım canım sıkılmıştı stop tuşunun çalıştığını bilmiyordum bastım 1 saat orada kaldım :d

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
15 yasindayken 3 tekerli bisiklete binip 200 metrelik bayırdan asagi inip cikiyordum. Bunu yaparken polisler beni gorup zihinsel engelli zannetmisler. Rahmetli babama demis o polis sizin oglanin engelli oldugtuni bilmiyordum abi allah size sabir versin diye. Babamda demis o ozurlu felan degil, normal kafa yapisi oyle. Sonra adamlar bana bisiklet aldilar..

Cremranyec78

Burak AYDIN
Emektar

Discord:

Cremranyec78#5276

Elmaslar
1.676
Puanlar
17.030
Yer
İstanbul
Minecraft
Cremranyec78
2. veya 3. sınıftayım, o zamanlarda da arkadaşınla el ele tutuşup dönmek çok modaydı tabi. Benimde bu hareketi yaptığım arkadaşta yarımdı, yani ufak tefek bir şeydi. Çevirmeye başladım bunu, baya hızlı dönmeye başladım daha sonrasında ve aklımda da şu an bıraksam ne olur gibisinden bir düşünce oluşmuştu.

Bende meraklanıp bıraktım, arkadaşta haliyle uçtu ama çok kötü bir yere uçtu. Kafası kara tahtanın köşesindeki demire çarpmıştı ve kafatası delinmişti. Yaklaşık 3 CM'lik bir açık oluşmuştu ve çocuk benim yüzümden 1 ay okula gelememişti, bende ceza falan almadım. Daha fazla atraksiyon var ama, bunu anlatmak istedim .d

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
2. veya 3. sınıftayım, o zamanlarda da arkadaşınla el ele tutuşup dönmek çok modaydı tabi. Benimde bu hareketi yaptığım arkadaşta yarımdı, yani ufak tefek bir şeydi. Çevirmeye başladım bunu, baya hızlı dönmeye başladım daha sonrasında ve aklımda da şu an bıraksam ne olur gibisinden bir düşünce oluşmuştu.

Bende meraklanıp bıraktım, arkadaşta haliyle uçtu ama çok kötü bir yere uçtu. Kafası kara tahtanın köşesindeki demire çarpmıştı ve kafatası delinmişti. Yaklaşık 3 CM'lik bir açık oluşmuştu ve çocuk benim yüzümden 1 ay okula gelememişti, bende ceza falan almadım. Daha fazla atraksiyon var ama, bunu anlatmak istedim .d

Bu nasıl bir piskopatlıktır reis :D
Seni görse tanır mı acaba şuan inşallah tanımaz :D

Cremranyec78

Burak AYDIN
Emektar

Discord:

Cremranyec78#5276

Elmaslar
1.676
Puanlar
17.030
Yer
İstanbul
Minecraft
Cremranyec78
Bu nasıl bir piskopatlıktır reis :D
Seni görse tanır mı acaba şuan inşallah tanımaz :D
Vallahi, 8'e kadar kafasını yardığım arkadaşla takılırdım, şimdi de görse yine tanır canım .d

Alucard01

Keşke deme sonuçta zamanı geriye döndüremessin.
Elmaslar
11
Puanlar
0
Yer
İstanbul/Esenler
500m yokus aşağı yolda iki elimi bırakmam ve hayatta kalmam.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
361
Puanlar
14.480
Yer
İstanbul
Minecraft
metebae
500m yokus aşağı yolda iki elimi bırakmam ve hayatta kalmam.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tahmin edeyim çok hızlandın ve ellerini zar zor geri koydun değil mi :d?

Alucard01

Keşke deme sonuçta zamanı geriye döndüremessin.
Elmaslar
11
Puanlar
0
Yer
İstanbul/Esenler

srhntarhn

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Serohan#3304

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
srhntarhn
Benim pek aksiyonlu bi hayatım yok aslında sadece bir keresinde okulda öğretmene uçak fırlatmıştım

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

2. sınıfta sitede bir çoçuğun pantolununu indirmiştim.​

PealNW

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
apartmana tuvaletimi yapmıştım ..

Destur

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

「TahaGG ™」#2540

Elmaslar
2
Puanlar
0
5. Sınıftım ozamanlar bi kıza aşıktım... O kıza gidip seni seviyorum demem ve kızın bana ağlayıp .
'' SENİ ÖĞRETMENE SÖYLİCEEM IHHĞĞĞĞ :(( '' demesiii....

EmektaR_03

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

EMEKTAR

Elmaslar
190
Puanlar
75
Yer
Afyonkarahisar
Minecraft
MustafaPvP1
Şimdi geldi aklıma. Küçükmüşüm önümde dere varmış içine bakmak istemişim kafayı dereye bi sokmuşum arkadan bana bi bakmışlar deve kuşu gibi gözüküyormuşum biri olmasa kesin ölürdüm. Sonra ben 1 e 2 ye giderken evden kaçmalar. Müdürün önünde aşıdan kaçmalar. Rampada iki kolumu bırakmalar.Zıp zıp da ön takla atarken çok aksiyonluydu. İlk kez ön takla atacaktım yandaki abi dedi. Kendini son güçle öne ver diye bi verdim takla attım. Daha çok şey vardır ama aklıma gelmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı