Sol Reklam
Sağ Reklam

Proje Yakın zamanda sağlam bir takım kurmayı planlıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

empirist

Elmaslar
114
Puanlar
9.320
Minecraft
HydrefYT
Genel olarak 17+ yaş üzeri bir takım kurmayı düşünmekteyim.
Bana sağlam bir tasarımcı arkadaş lazım.Biz işimize bakacağız ve ilerleyeceğiz.Büyüyüp ekip haline geleceğiz.Başvuruları yakın zamanda açacağım.Şuanlık sadece bildiri yayınlıyorum.Eğer şimdiden yerini almak isteyenler varsa profilimde yazan discord adresimi ekleyebilirler.Ekleyen arkadaşlar yaptıkları çalışmaları yollarlarsa sevinirim.

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya
Buaralar kurmanı pek önermem Yeterince yer olduğunu düşünüyorum 3-5 aya bazıları batar o aralar kur.

Nesna

çok haklısın

Discord:

Nesna#1002

Elmaslar
163
Puanlar
2.985
Yer
Ankara
Minecraft
iNesna
Genel olarak 17+ yaş üzeri bir takım kurmayı düşünmekteyim.
Bana sağlam bir tasarımcı arkadaş lazım.Biz işimize bakacağız ve ilerleyeceğiz.Büyüyüp ekip haline geleceğiz.Başvuruları yakın zamanda açacağım.Şuanlık sadece bildiri yayınlıyorum.Eğer şimdiden yerini almak isteyenler varsa profilimde yazan discord adresimi ekleyebilirler.Ekleyen arkadaşlar yaptıkları çalışmaları yollarlarsa sevinirim.
peki tasarımcı arkadaşlar neden sizin ekibinize katılmalı?

ChiaX

xo xo Gossip Girl

Discord:

ChiaX#6271

Elmaslar
363
Puanlar
7.625
Yer
London, UK
Discord İzni
Minecraft
ChiaX
peki tasarımcı arkadaşlar neden sizin ekibinize katılmalı?

@Nesna'nın belirttiği gibi tasarımcıların sizin ekibinize katılması için onlara bir sebep vermeniz gerek. Sadece "tasarımcı arkadaş arıyoruz." ile olmaz bu işler.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Bazı arkadaşlar gibi diğer takımlarda bulunan yazılımcılara teklif götürmekle olmaz, o anladı kendini. ?

Başarılar.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
O kadar kolay değil kendine kardeş, dost diyebileceğin, güvenebileceğin birilerini bulman lazım ve bilgili bir ekip kurman gerekiyor işini ne kadar doğru yapsanda çoğu insan buna karşı gelmeye çalışacak.

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

empirist

Elmaslar
114
Puanlar
9.320
Minecraft
HydrefYT
Arkadaşlar sakin olun.Burada tartışmazsanız sevinirim.Açıklamaları daha sonra yapacağım bana sadece 1-2 kişi lazım görüşebileceğim.

Z

ZirveNetwork

Ziyaretçi
Burda bir ekip alım konusu var siz ise ekip tartışmalarınızı yapıyorsunuz konu sahibine mesajım insanlar neden sizi seçsin

Son düzenleme:

KardasLand

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

KardasLand#9552

Elmaslar
767
Puanlar
6.550
Yer
İstanbul
Minecraft
KardasLand
Ekip kurma konusunda yapılan tartışmalara bak kafayı yiyeceğim .d

Konu sahibine, biraz araştırma yapmışsındır çok fazla takım var. Biraz sonra yazacağım sorulardan birini bile cevaplasanız daha kaliteli ve ne istediğini bilen kişiler bulabileceğinizi düşünüyorum.
  • Sizi diğer takımlardan ayıracak şey ne olacak? Hıza mı önem vericeksiniz, yoksa memnuniyete mi? Yani bir freelancer sizin takımınıza ne sebeple gelecek? Sadece satış yetkisi için geliyor olamaz, satış yetkisi sağlayan 300 tane ekip var.
  • Freelancer ücretlendirme politikanız ne olucak? Bundan kastım satıcılardan komisyon kesme gibi etkenler.
  • Ciddiyetiniz. Ekip konusunda ne kadar ciddisiniz? Kalite/Hızı/Memnuniyeti geçtim, ilk önce ciddiyet önemlidir. 3-4 takım harici ciddi duran görmedim, ha başka duran varsa da işine gelmediği zamanlar. Burada kimseye sallamıyorum yanlış anlaşılmasın, demek istediğim dengenin bilinmediği, müşteri/kullanıcı ile askerlik arkadaşı gibi konuşma vesaire.. Şahsen ben bundan etkilenirim, düzgün konuşmasını bilmeyen arkadaş gibi konuşan satıcıyı ne kadar kaliteli olursa olsun bırakırım. (Gene buradan linç yiyebilirim, burada olamaz demiyorum, fakat düzgün ve ciddi yazılması gereken yerde laubalilik/cıvıtma girerse olay saçmalaşır.)
İlk ikisi standart şeyler, üçüncüsü ise kişisel sorum. Şimdiden başarılar.

MineKnightFaction

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
135
Zor bir işe girişiyorsun. İstediklerinin olması dileğiyle.

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

empirist

Elmaslar
114
Puanlar
9.320
Minecraft
HydrefYT
Ekip kurma konusunda yapılan tartışmalara bak kafayı yiyeceğim .d

Konu sahibine, biraz araştırma yapmışsındır çok fazla takım var. Biraz sonra yazacağım sorulardan birini bile cevaplasanız daha kaliteli ve ne istediğini bilen kişiler bulabileceğinizi düşünüyorum.
  • Sizi diğer takımlardan ayıracak şey ne olacak? Hıza mı önem vericeksiniz, yoksa memnuniyete mi? Yani bir freelancer sizin takımınıza ne sebeple gelecek? Sadece satış yetkisi için geliyor olamaz, satış yetkisi sağlayan 300 tane ekip var.
  • Freelancer ücretlendirme politikanız ne olucak? Bundan kastım satıcılardan komisyon kesme gibi etkenler.
  • Ciddiyetiniz. Ekip konusunda ne kadar ciddisiniz? Kalite/Hızı/Memnuniyeti geçtim, ilk önce ciddiyet önemlidir. 3-4 takım harici ciddi duran görmedim, ha başka duran varsa da işine gelmediği zamanlar. Burada kimseye sallamıyorum yanlış anlaşılmasın, demek istediğim dengenin bilinmediği, müşteri/kullanıcı ile askerlik arkadaşı gibi konuşma vesaire.. Şahsen ben bundan etkilenirim, düzgün konuşmasını bilmeyen arkadaş gibi konuşan satıcıyı ne kadar kaliteli olursa olsun bırakırım. (Gene buradan linç yiyebilirim, burada olamaz demiyorum, fakat düzgün ve ciddi yazılması gereken yerde laubalilik/cıvıtma girerse olay saçmalaşır.)
İlk ikisi standart şeyler, üçüncüsü ise kişisel sorum. Şimdiden başarılar.
Çok güzel sorularına tek tek yanıt vereceğim, öncelikle teşekkürler :)

1) Bizi diğer takımlardan ayıracak şey Hız ve Kalite bir arada olacak.Eli ve gözü çabuk cesur kişi/kişiler toplayacağım.Zaten takıma alırken portfolyosunu inceleyeceğim ve güzel bir deneme süreci geçireceğiz beraber.Belirli tasarımlar isteyeceğim bakalım yapabilecek mi ? veya hangi programlarda daha iyi onu öğreneceğim.
2) Satıcılardan komisyon elbette keseceğim ama kendi cebime değil.Bu reel/sanal her şirkette var olan bir şey.Siz farketmeseniz de asgari ücret alsanız dahi 800 TL civarı vergi kesiliyor.Ben de bunu uygulayacağım ve bir havuzda biriktireceğim.Kendimden de vergi keseceğim elbette.O havuzdan çıkan paralarla neler olacak ? Örnek veriyorum belki çok iyi işlerimiz var paramız birikti 3-4 bin lira diyelim.Bir tane server makinesi alabiliriz.Kendi hostingimizi kurabiliriz vs vs.Yani şirketleşme yolunda ilerleyeceğiz.
3)Şu yazdıklarımdan ciddiyetimi anlamışsınızdır :)

Nesna

çok haklısın

Discord:

Nesna#1002

Elmaslar
163
Puanlar
2.985
Yer
Ankara
Minecraft
iNesna
Çok güzel sorularına tek tek yanıt vereceğim, öncelikle teşekkürler :)

1) Bizi diğer takımlardan ayıracak şey Hız ve Kalite bir arada olacak.Eli ve gözü çabuk cesur kişi/kişiler toplayacağım.Zaten takıma alırken portfolyosunu inceleyeceğim ve güzel bir deneme süreci geçireceğiz beraber.Belirli tasarımlar isteyeceğim bakalım yapabilecek mi ? veya hangi programlarda daha iyi onu öğreneceğim.
2) Satıcılardan komisyon elbette keseceğim ama kendi cebime değil.Bu reel/sanal her şirkette var olan bir şey.Siz farketmeseniz de asgari ücret alsanız dahi 800 TL civarı vergi kesiliyor.Ben de bunu uygulayacağım ve bir havuzda biriktireceğim.Kendimden de vergi keseceğim elbette.O havuzdan çıkan paralarla neler olacak ? Örnek veriyorum belki çok iyi işlerimiz var paramız birikti 3-4 bin lira diyelim.Bir tane server makinesi alabiliriz.Kendi hostingimizi kurabiliriz vs vs.Yani şirketleşme yolunda ilerleyeceğiz.
3)Şu yazdıklarımdan ciddiyetimi anlamışsınızdır :)
vergi? Vergi sadece devlet tarafından alınabilen bir şey? Komisyondur o. Ayrıca yok hızlı yok kaliteli olacağız diye klasik cevaplar vererek tasarımcı çekemezsiniz. Tasarımcı arkadaşlara neler sunacaksınız. Tüm artılarınızı bir iş ilanı ciddiyetinde yazmadığınız sürece asla kaliteli bir ekip olamayacağınızı bildirmek isterim.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Maşallah yorumlarda çok profesyonel tecrübeli kişiler kaliteden hızdan falan bahsetmiş ne güzel :D Müşterilerine de ekibine de değer ver güzelce denetle yeterli olur bu tarz kişilerle laf dalaşına girmene bile gerek yok

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

empirist

Elmaslar
114
Puanlar
9.320
Minecraft
HydrefYT
Maşallah yorumlarda çok profesyonel tecrübeli kişiler kaliteden hızdan falan bahsetmiş ne güzel :D Müşterilerine de ekibine de değer ver güzelce denetle yeterli olur bu tarz kişilerle laf dalaşına girmene bile gerek yok
zaten girmiyorum hocam teşekkür ederim önerilerin için :) Galiba tek güzel yorumu sen yaptın :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı