Sol Reklam

Web site üzerinden müşteri doğrulama ve discord rolü verme! Mojang apisi düzenleme!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Merhaba, aynı keyubuda bulunan müşteri panelinden discord doğrulayarak aktif hizmeti var ise MÜŞTERİ rölü verdirme sistemini nasıl yapabileceğim hakkında yardımlarınızı beklemekteyim. Bu sistemin yapımcısı @smt287 en başda sana sormak isterim.

Bir diğer sorunum ise Mojang Apisini siteye entegreledik ve Miencraft Premium hesapların girip girmediğini email ve şifre ile kontrol sağlayabiliyorum ancak benim istediğim. Demir paketlerde uygun bir sistem ancak altın ve elmas için yeterli değil onun için Email şifresi , hesap şifresi nezaman ve nerden değiştirildiğinin kontrolünü nasıl sağlayabilirim yada mojang apisi ile ilgili kaynaklar mevcutsa linklerini bırakabilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler. @Berk bu konudada senden yardım bekliyorum.

JAVA

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Silberpfeil#0267

Elmaslar
172
Puanlar
6.850
Merhaba, aynı keyubuda bulunan müşteri panelinden discord doğrulayarak aktif hizmeti var ise MÜŞTERİ rölü verdirme sistemini nasıl yapabileceğim hakkında yardımlarınızı beklemekteyim. Bu sistemin yapımcısı @smt287 en başda sana sormak isterim.

Bir diğer sorunum ise Mojang Apisini siteye entegreledik ve Miencraft Premium hesapların girip girmediğini email ve şifre ile kontrol sağlayabiliyorum ancak benim istediğim. Demir paketlerde uygun bir sistem ancak altın ve elmas için yeterli değil onun için Email şifresi , hesap şifresi nezaman ve nerden değiştirildiğinin kontrolünü nasıl sağlayabilirim yada mojang apisi ile ilgili kaynaklar mevcutsa linklerini bırakabilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler. @Berk bu konudada senden yardım bekliyorum.
Discord.JS vb biliyorsundur herhalde, DiscordOAUTH2 diye bir sistem var. Araştırırsan Discord ile giriş olayını çözebilirsin. Rol vermeye gelince Keyubu'da zannederim ki kayıt olurken Discord id veya Discord Tag bildirme yeri var, o şekilde database'den çekip giveRole etkinliğini gerçekleştirebilirsin.

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Anlayan , sesimi duyan yokmu ?

JAVA

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Silberpfeil#0267

Elmaslar
172
Puanlar
6.850

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Mojang apisi' ile ilgili sorunumdan anlayanlar varmı?

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
Sorunun nedir? ve kullandığınız dil

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Sorunun nedir? ve kullandığınız dil
Bir diğer sorunum ise Mojang Apisini siteye entegreledik ve Miencraft Premium hesapların girip girmediğini email ve şifre ile kontrol sağlayabiliyorum ancak benim istediğim. Demir paketlerde uygun bir sistem ancak altın ve elmas için yeterli değil onun için Email şifresi , hesap şifresi nezaman ve nerden değiştirildiğinin kontrolünü nasıl sağlayabilirim yada mojang apisi ile ilgili kaynaklar mevcutsa linklerini bırakabilirmisiniz.

PHP

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
Bir diğer sorunum ise Mojang Apisini siteye entegreledik ve Miencraft Premium hesapların girip girmediğini email ve şifre ile kontrol sağlayabiliyorum ancak benim istediğim. Demir paketlerde uygun bir sistem ancak altın ve elmas için yeterli değil onun için Email şifresi , hesap şifresi nezaman ve nerden değiştirildiğinin kontrolünü nasıl sağlayabilirim yada mojang apisi ile ilgili kaynaklar mevcutsa linklerini bırakabilirmisiniz.

PHP
Bunu sağlayamazsınız diye düşünüyorum. Bunu gördüğünüz bir site var ise bana söyler misiniz. Bi' kodlarını inceliyelim

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Bunu sağlayamazsınız diye düşünüyorum. Bunu gördüğünüz bir site var ise bana söyler misiniz. Bi' kodlarını inceliyelim
Evet ggprem bu sistemi kullanıyor. APİ'yi kendilerinin geliştirdiğini ama nasıl geliştirdiklerini belirtmedi.

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı